Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Asasların mana çekmesi

Asasların pk esnasında eline +1 silah alıp mana çekmesi çok güçlü. Bu yüzden mana çekme archery'e özel olsa daha iyi olmaz mı? örnek veriyorum 40 Archery verilince açılsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by butterfliess View Post
    Asasların pk esnasında eline +1 silah alıp mana çekmesi çok güçlü. Bu yüzden mana çekme archery'e özel olsa daha iyi olmaz mı? örnek veriyorum 40 Archery verilince açılsın.
    Olmaz. Öyle oynamayı bilen asas da bırak oynasın.

Quote Originally Posted by butterfliess View Post
    mageler de ice atmasın prıestlerde db ve heal atmasın oynayamayan aglıyor gelip arkadas

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Adamın birisi bana vuruyor ölüyorum. O adamın skillerinin 84 archery verecek şekilde ayarlanması lazım.

Quote Originally Posted by Che_z82F4byZ View Post
    mageler de ice atmasın prıestlerde db ve heal atmasın oynayamayan aglıyor gelip arkadas
    Dostum bir şey anlamadığın o kadar belli ki. Knight oynamaktan gerçeklikten çıkmışsın verdiğin örnekler jobların özelliği. Şimdi buffer priest db atamıyorken, okçu asas skilli atamıyorken. Okçuyla özdeleşmiş bir skilli asas neden atıyor?

Senior Member
    Arkadaşı Ti 'ye almışsınız ama Şelale minoru açıp Bi yandan Silah değişitirip bi yandan mana çekmeleri Bana görede saçma . Ozaman Cp yide Ortak bi kısıma alsınlar Okcularda cp bassın . Okcunun dandirik bi 80 skili var ayda yılda bi tutarsa tutuyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    O kadar kısa sürede mana çekip atak vermeyi başarıyorsa bu bir yetenektir ve sadece okçuya özel olmamalıdır. Bu mantıkta bakacak olursak, 50 metre uzaktan vuran okçuların light feet yeteneğini kullanamaması lazım.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    O kadar kısa sürede mana çekip atak vermeyi başarıyorsa bu bir yetenektir ve sadece okçuya özel olmamalıdır. Bu mantıkta bakacak olursak, 50 metre uzaktan vuran okçuların light feet yeteneğini kullanamaması lazım.
    Bu mantık deyip verdiğin örneğin benim söylediğim şeyle alakası yok...

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    ya gerçekten neyi anlamıyorsunuz ? bütün karakterler 2 skill türünü kullanabiliyor(master hariç) , okçular ok atıp explore, mageler fr ice fr lr falan , priestler db heal veya buff heal, warrior da aynı şekilde ama bu şekilde asaslar hem ok atıyor hem explore kullanıyor hem asas skilli kullanıyor şaka mı yapıyosunuz gerçekten anlamıyomusunuz anlamadım zaten her şeyi yaptıkları gibi onu da macroya attırıyorlar

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Gayet haklı bir şikayet. Assass'ın mana çekmesi bug gibi birşey. Styx Archery 45 skilli olmalı.