Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Ics otp sifirlayamiyorum

Merhaba

Karakterimin bağlı olduğu hesaptaki OTP uygulamasının yüklü olduğu bilgisayar çöktüğü için format atmak zorunda kaldım ve artık OTP kodu elde edemiyorum. ICS sistemine giriş yapmaya çalıştığımda uzun zamandır ICS'ye girmediğimi ve bu yüzden OTP kodu girmem gerektiği uyarısını alıyorum ancak AnyOTP yüklü olan bilgisayar formatlandığı için ICS'ye giriş yapıp OTP sıfırlayamıyorum tekrar Auth code alamıyorum.
    Bu konuda yardımcı olabilecek bir game master ya da moderatör var mıdır?

Teşekkürler.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

ICS'ye kayıtlı numaraya erişiminiz varsa girişte mobile doğrulama ile sms alıp giriş yapabiliyorsunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

ICS'ye kayıtlı numaraya erişiminiz varsa girişte mobile doğrulama ile sms alıp giriş yapabiliyorsunuz.
    Moderatör arkadaş gece itibari ile telefonuma gelen güncelleme ile telefonum çöktü . bende siteden gideyim yeni bastan otp ics kurayım dedim.
    siteye girerken sms ile giriş seçtim. sonra güvenlik amacı ıle tekrar dogrulama istiyor. maile kod gondertmıyor tıklanmıyor. 2 cı defa telefone sms gondermek ıstenıyor gelen şifreyi yazdığım zaman wrong hatalı yanlıs dıyor. ulan kısı donguye gırdım 1 saatte 10 kod gonderdın dıye kıtledı kullanamıyıorum gırıs yapamıyorum. zaten şifre ile giriyorken 2 ci defa guvcenlık amacı ıle sıfre ıstıyor gonderdıgı sıfreyı kabul etmıyor. yanı kısaca tıckettan fazladan para pesınde 5 yerın 15 cash verem konuyu bu kadar rezalet bı hale getırmeyın. bak dene ıstersen olmuyor.

KISACA GIRIS YAPACAKSIN SMS SIFRENI YAZIYORSUN TEKRAR SIFRE ISTIYOR GELEN KODU YAZIYORSUN KABUL ETMIYOR. KISIDONGUDE KALDIM GIRIS YAPAMIYORUM SU ANDA HJESABIMA.

Junior Member
    Sms İle gİrİŞ yaparken 2. Defa sms İstİyor gelen kodda sÜrelİ hatali dİyor kabul etmİyor kafayi yİyecem.