Results 1 to 9 of 9

Thread: Hapis?

Thumbs up Hapis?

Selam iyi günler herkese.
    Oyuna gireyim dedim karakterim mahpusa düşmüş bir yardımcı olur musunuz? Neden?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Yaşadığınız durum hakkında destek ekibine Ko Ban Jail Unblock kategorisinde bir bilet oluşturursanız hesabınız hakkında detaylı incelemeyi sağlayıp dönüş yapacaklardır.

Destek Ekibi

Haklı bir isyan ettiğimi düşünüyorum. Bu nedir ya. Kafanıza göre yapamazsınız abi böyle şeyler. Burda emeğimiz var bizim, böyle saçmalık olamaz.

Konu: Disiplin zindanı

> Merhaba,
    >
    > Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    >
    > Sistemimizde yapılan incelemelerde "Macro" kullandığınız tespit
    > edildiği için karakteriniz disiplin zindanına gönderilmiştir.
    >
    > Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı
    > Sözleşmemize bağlı kalınız.
    >
    > Saygılarımızla,
    > NTTGame Destek Ekibi
    >
    >

Hayır ben macro falan kullanmadım neden bahsediyorsunuz siz? Priest charda ne macrosu kullanayım ben, oyundan soğutuyorsunuz insanı resmen bu kadarı da pes artık. Onca yayıncı var cayır cayır görüyoruz macro kullandıkları belli her şeyleri belli gelip bizi mi buluyorsunuz? Hem de kullanmadığımız halde? Neye istinaden diyorsunuz böyle bir şeyi aklım almıyor? 67 level karakteri ben nereye macroya bırakayım nerde macro kullanmışım insanın aklıyla oynamanıza gerek yok. Bi oyun zevkimiz var bitiriyorsunuz resmen. Ben diğer serverlda her yer dolu rahat rahat elimle, emeğimle oynayayım diye bu sunucuya geliyorum, 2004 2005 senesinden beri oynadığım oyunda bana dediklerinize bakın.aklım almıyor. Ben bu durumun düzeltilmesini talep ediyorum.
    Last edited by DonJose; 06-27-2022 at 01:42 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by let_8xWhn743 View Post
    Haklı bir isyan ettiğimi düşünüyorum. Bu nedir ya. Kafanıza göre yapamazsınız abi böyle şeyler. Burda emeğimiz var bizim, böyle saçmalık olamaz.

Konu: Disiplin zindanı

> Merhaba,
    >
    > Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    >
    > Sistemimizde yapılan incelemelerde "Macro" kullandığınız tespit
    > edildiği için karakteriniz disiplin zindanına gönderilmiştir.
    >
    > Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı
    > Sözleşmemize bağlı kalınız.
    >
    > Saygılarımızla,
    > NTTGame Destek Ekibi
    >
    >

Hayır ben macro falan kullanmadım neden bahsediyorsunuz siz? Priest charda ne macrosu kullanayım ben, oyundan soğutuyorsunuz insanı resmen bu kadarı da pes artık. Onca yayıncı var cayır cayır görüyoruz macro kullandıkları belli her şeyleri belli gelip bizi mi buluyorsunuz? Hem de kullanmadığımız halde? Neye istinaden diyorsunuz böyle bir şeyi aklım almıyor? 67 level karakteri ben nereye macroya bırakayım nerde macro kullanmışım insanın aklıyla oynamanıza gerek yok. Bi oyun zevkimiz var bitiriyorsunuz resmen. Ben diğer serverlda her yer dolu rahat rahat elimle, emeğimle oynayayım diye bu sunucuya geliyorum, 2004 2005 senesinden beri oynadığım oyunda bana dediklerinize bakın.aklım almıyor. Ben bu durumun düzeltilmesini talep ediyorum.
    Öncelikle forum üslubunuza dikkat etmeniz gerekmekte.
    İtirazınız üzerine destek ekibi incelemesini yapar bir yanlışlık yoksa size yukarıdaki şekilde cevap verilir. Forum üzerinden farklı bir şekilde destek verilemez maalesef. İtirazınızı yine bilet üzerinden yapabilirsiniz ancak dediğim gibi gerekli inceleme yapılmış ve size cevap verilmiş.

''Kullanıcı'' olarak bana bir ''çalışan'' 2 satır cevap yazarak, ne zaman? Nerede? ''Macro'' kullandığımı kanıtlamadan bana böyle bir muamele yaparsa sayın modum ben bu konuyu buraya taşıma hakkını kendimde bulurum. Burada bir haksızlık var ve insanların bunu görmesini isterim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by let_8xWhn743 View Post
    ''Kullanıcı'' olarak bana bir ''çalışan'' 2 satır cevap yazarak, ne zaman? Nerede? ''Macro'' kullandığımı kanıtlamadan bana böyle bir muamele yaparsa sayın modum ben bu konuyu buraya taşıma hakkını kendimde bulurum. Burada bir haksızlık var ve insanların bunu görmesini isterim.
    Dediğim gibi destek ekibi inceleme yapmadan bu cevabı size vermez, yasal tüm haklarınız bulunmakla birlikte ekibin kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Dediğim gibi destek ekibi inceleme yapmadan bu cevabı size vermez, yasal tüm haklarınız bulunmakla birlikte ekibin kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Burada bana bir çok oyuncunun hak vereceğini düşünüyorum, her ne kadar bir önemi olmasa da.
    İyi forumlar dilerim, teşekkürler.

''Ekibin kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.''

Bu durumun değişmesi lazım. İş yükü mü oluşturuyor ? , ilginç.

Bize makrocuları kanıtlamamız için en az 3 dakikalık videolar istenirken , '' haklı veya haksız '' bilemiyorum ama kullanıcının yediği cezanın gösterilmesi lazım.

Eski usul polis memuru cezasına dönmüş bu durum

'' Daha oynanabilir , adaletine daha çok güvenilir ve şüphe edilemeyecek bir oyun
    sunulduğunda '' zaten kimsenin forumda konu açmaya yüzü olmayacak ve sizlerin de yorulmasına gerek kalmayacak düşüncesindeyim.

İyi forumlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ekip arkadaşım gerekli yönlendirmeleri ve yanıtları vermesinden dolayı konu yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.