Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

CRdeki işleyişin yetersizliği

Artık can sıkıcı olmaya başladı.
    Arşiv saati 21.00 deniliyor ama 21de cevap gelmemiş konu gece yarısından sonra arşive alınıyor?
    Videolu makro şikayet ediyorum sonuç yok.
    Jrde adam genie açmış kafasında kocaman eşek kadar GENİE yazıyor ksc atıyorum kanıt yetersiz diyor. Adama sitem ediyorum. Herkesin video kayıt yaparak oyun oynamadığını, sistemsel olarak bazı bilgisayarlarda mümkün olmadığını söylüyorum. Keza kullandığım kayıt programı free sürümde 10 dakika üstünde kayıt yapmıyor. 10 dakikada bir kayıt baslatamam Jrde adam zaten afk üstüne bide açıp video almak için ben de mi afk kalayım diyorum Gelen cevap yine kanıt yetersiz.

Son 2 haftadır 3 CR şikayetimden 0 olumlu sonuç aldım. Orada kimsenin keyfi için bulunmuyorsunuz. O sizin mesleğiniz. Oradan para kazanıyorsunuz. Doğal olarak getirdiği sorumluluklar var. CR içeriğini okumadan sırf hizliresim linki gördünüz diye kanıt yetersiz yazıp geçemezsiniz.

Moderatör arkadaşlardan ricam Lütfen konuyu kilitlemeyin gerçekten YETKİLİ birinden cevap gelene kadar.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Bu gibi durumlarda 10 dakikalık video yüklemenize gerek duyulmamakta olup 1-2 dakikalık video yüklemeniz yeterli olacaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Bu gibi durumlarda 10 dakikalık video yüklemenize gerek duyulmamakta olup 1-2 dakikalık video yüklemeniz yeterli olacaktır.
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Video kaydı için Bandicam adlı programı kullanabilirsiniz. Rehber konumuza bakmanızı öneririm.

[Rehber] Oyun içi video kaydı ve boyut küçültme!

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Hocam jr başlamış 2 priyiz diğer pri genie açmış sadece 1920 heal çalışıyor. İlk mobdayiz + atmam lazım 8 kişiye. Ayrıca yaratığın adını unuttum şimdi zehir bırakan yaratık var karşıda. Herkese CD atmam lazım aynı zamanda grup heal atmam lazım. Bu sorumlulukları bırakıp sırf kolsuzun birinin ceza alması için video programı açıp olanları kaydetmem ne kadar doğru olur? Bilgisayarım üst düzey bir PC değil. Programı açmaya çalışınca kafadan 3-5 dk kasıyor. Ayrıca ksc nasıl yetersiz olarak görülebilir? Kocaman genie yazıyor. Resime inanmadın diyelim yahu bi şüphelen gir bak karakter sabah geniesini aktif etmiş mı diye bı bak loglara çok zor olmamalı.

Banned
    Quote Originally Posted by Moincuo View Post
    Hocam jr başlamış 2 priyiz diğer pri genie açmış sadece 1920 heal çalışıyor. İlk mobdayiz + atmam lazım 8 kişiye. Ayrıca yaratığın adını unuttum şimdi zehir bırakan yaratık var karşıda. Herkese CD atmam lazım aynı zamanda grup heal atmam lazım. Bu sorumlulukları bırakıp sırf kolsuzun birinin ceza alması için video programı açıp olanları kaydetmem ne kadar doğru olur? Bilgisayarım üst düzey bir PC değil. Programı açmaya çalışınca kafadan 3-5 dk kasıyor. Ayrıca ksc nasıl yetersiz olarak görülebilir? Kocaman genie yazıyor. Resime inanmadın diyelim yahu bi şüphelen gir bak karakter sabah geniesini aktif etmiş mı diye bı bak loglara çok zor olmamalı.
    Çözüm genie jr kullanılmaması sorun ortadan kalkar ama bunu yapacak lazım mağlum buglar bile yılarca sürüyor.

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Çözüm genie jr kullanılmaması sorun ortadan kalkar ama bunu yapacak lazım mağlum buglar bile yılarca sürüyor.
    Hadi öyle bişey istesek yine yapımcı falan filan diye oyalayacaklar. Onu yapamıyorum bari attığımız şikayetleri dikkate alın kardeşim çok zor değil

Arşiv saati 21.00 deniliyor ama 21de cevap gelmemiş konu gece yarısından sonra arşive alınıyor?
    Jrde adam genie açmış kafasında kocaman eşek kadar GENİE yazıyor ksc atıyorum kanıt yetersiz diyor. Adama sitem ediyorum. Herkesin video kayıt yaparak oyun oynamadığını, sistemsel olarak bazı bilgisayarlarda mümkün olmadığını söylüyorum. Keza kullandığım kayıt programı free sürümde 10 dakika üstünde kayıt yapmıyor. 10 dakikada bir kayıt baslatamam Jrde adam zaten afk üstüne bide açıp video almak için ben de mi afk kalayım diyorum Gelen cevap yine kanıt yetersiz.

Son 2 haftadır 3 CR şikayetimden 0 olumlu sonuç aldım. Orada kimsenin keyfi için bulunmuyorsunuz. O sizin mesleğiniz. Oradan para kazanıyorsunuz. Doğal olarak getirdiği sorumluluklar var. CR içeriğini okumadan sırf hizliresim linki gördünüz diye kanıt yetersiz yazıp geçemezsiniz.

Moderatör arkadaşlardan ricam Lütfen konuyu kilitlemeyin gerçekten YETKİLİ birinden cevap gelene kadar.
    Aynı Sorun Bendede Oldu Kardeşim Bu Gece 3 Gün Önce 1 Gm Arkadaş İncelenecektir Yazdı 3 Gün Boyunca İncelenmedi 3 Gün Sonra 2. Gm Arkadaş Tekrar İncelenecektir Yazdı YAni 2 gm Birden İncelenecektir Yazdı Ve Bu Gece 12:30'da Baktım En Son Konuya Gine Sonuclanmamıştı Ama Sabah Kalktıgımda Konu Yoktu Bu Gerçekten Saçma Bir Olay Cr İşleyişinde Ya bir Yanlışlık Yada Bir Yetkili Arkadaş Kurallar Dışında Kendi KAfasına göre Konu Silip Arşive Alıyor Çözemedim Sonucu Göremeyeceksek Ugraşıp Buraya Video Atmanın ne Anlamı var Gerçekten Çok Saçma Niye Gecenin Bir Yarısı Konular Arşive Alınıyor?

Kısacası İncelenecektir Yazıp 2 Gm Tarafından YAzılıp Hemde 3 Gün İncelenmeyip Gecenin Bir Yarısı Saçma Sapan Bir Saatte İncelenip 9'da Arşive Kaldırılması Gereken Konuları Gece 12:30'dan Sonra Niye Kaldırılıyor? Biz Sonuçları Görmiyelim Diyemi Çabalanıyor Acaba.
    Last edited by AliiKurt61; 02-14-2018 at 04:06 AM.

Banned
    Önce report edilen şeylere çözüm gerekli ki yoğunluk olmasın hızlı işlem görsün.

En basiti makroyu genie ile birlikte kullanılması. Genie aktif edildiğinde oyuna müdahaleyi kısıtlayarak %100 çözüm.

Jr genie kullanılamaması.

Chaos, ardream 55 level yapmak.

1-55 level kasmayı çok zorlaştırmak malesef şuanki sistem koxper banlamak çözüm değil anında geliyorlar çok kolay şekilde exp kasılıyorlar işlerine yine devam ediyorlar.

Pazar tutma engellenmesi. Sadece pazarımıza bakan kişiyi bile görülebilse çok kolay tespit kanıt olacağı için çok caydırıcı olur sınırsız ban cezası verilirse.

400 cash yükleyip 5 cash ile trade açıyorlar kalan 395 cash 3 gün sonra satmak için pus itemi ya da hemen dragon box, monster summon staf gibi şans itemlerine almaları imkan tanınmaları...

Çözüm yapılacak icraatlarda.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus

Merhaba,

Konuların arşive taşınma saati 21.00 değil, 21.00'dan sonradır. İbareyi doğru okumalısınız.

''21.00'dan sonra her gün arşivleme işlemi yapılıyor, bu saatten önce girip bakmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ekstra bir bilgi paylaşmamız mümkün değildir.''

JR'de Genie kullanımları için videolu bildirim yapmalısınız. Video programı açıkken KSC alarak, video içerisinde sağ altta KSC tarihinin belirgin olması gerekmektedir.

Bölüm kuralları gereği, yeterli içeriğe sahip bildirimler yapmaya çalışın lütfen.

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Konuların arşive taşınma saati 21.00 değil, 21.00'dan sonradır. İbareyi doğru okumalısınız.

''21.00'dan sonra her gün arşivleme işlemi yapılıyor, bu saatten önce girip bakmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ekstra bir bilgi paylaşmamız mümkün değildir.''

JR'de Genie kullanımları için videolu bildirim yapmalısınız. Video programı açıkken KSC alarak, video içerisinde sağ altta KSC tarihinin belirgin olması gerekmektedir.

Bölüm kuralları gereği, yeterli içeriğe sahip bildirimler yapmaya çalışın lütfen.
    peki benim 3 gün içinde 2 kez incelenecektir diye gm arkadaşların cevap yazıp incelemedigini napıcaz? tam 3 gün bekledim sabahtan akşama kadar f5 çektim cevap geldimi cevap geldimi diye en son bu gece 12:30 da f5 ledim hala 2 tane gm nin incelenecek yazısı duruyordu şaka gibiydi yattım sabah kalktım ve konu yok? Bize göstermemek içinmi yapılıyor bu şekilde ben anlıyamadımda ?

neden belirli bir saatte silinmiyorda gecenin bir yarısı siliniyor konu ? reportladıgımız kişinin cevabını göremeyeceksek reportlamanın ne anlamı var Bizden ne bekliyorsunuz yani gece uyumayalım sureklı gelecek cevabımı bekleyelim anlam veremiyorum bazen yaptıgınız işlere.