Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Böyle hirsizlik olamaz ! Gm ler lütfen ilgilensin !

Nick : Lehrer
    Server : DESTAN

Forumda adıma konu açıldığına dair pm atıp bu ahlaksız insan nasıl olur da benim şifrem otp sms onayı olmasına rağmen karakterime girip itemlerimi alabilir . Birisi bunu açıklasın . Bu şahıs benim tüm itemlerimi çalmıştır. Lütfen gereği yapılsın.

https://i.hizliresim.com/RnXGBY.png

Junior Member
    Üzerinde ss de de görüleceği üzere bulunan tüm itemler bana aittir. Kendi hesabına trade yoluyla almış. Lütfen kendisine gereken ceza verilsin.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Konu hakkında destek ekibine NTT Portal > Hesap Çalınması kategorisinden bilet gönderebilirsiniz. Ceza almasını istediğiniz kişi hakkındaki bildirimlerinizi Cheat Reports bölümüne yapmanız gerekiyor. Ayrıca yasal olarak da bilişim suçlarına gidip soruşturma başlatmanızı öneririm.

Cheat Reports Kullanımı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lehrer View Post

Forumda adıma konu açıldığına dair pm atıp
    Sorunun cevabı burada gibi duruyor. Fake siteye girip otp dahil tüm bilgilerinizi girdiniz muhtemelen.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Geçmiş olsun.Benimde hesabımı çaldılar. Tradeden şüpheleniyorum.Ya da trajan keyloger.

dün 36 m lik satış yaptım sabah bi girdim para yok alakasız bir item üstümde great maul sun a satılan 10 k lık bi item birileri hesabımızı çalıp bizleri soyarken ko ne yapıyor ıd sifre ve otp lerimizi 3. sahıslar ile mi paylaşıyor ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by AbdulGaffarUzunAtla View Post
    dün 36 m lik satış yaptım sabah bi girdim para yok alakasız bir item üstümde great maul sun a satılan 10 k lık bi item birileri hesabımızı çalıp bizleri soyarken ko ne yapıyor ıd sifre ve otp lerimizi 3. sahıslar ile mi paylaşıyor ?
    Merhaba,
    Hesap bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz hesabınız için sorun yaşıyorsanız destek ekibine bilet göndererek yardım isteyebilirsiniz.

trade ile almış adamlar yukarıdaki arkadaşın durumu ile aynı destek ekibine bilet göndersem en az 4 gün içinde cözülecek siz bu yeni hırsızlık yönteminin caresine bakın adamlar cicek gibi hırsızlık yapıyo ko gm leri yetkilileri öyle bakıyor ve bana cevap verilyorsun ticket at ne kadar mantıklı

Junior Member
    Bu oyunun kendisi resmen soyguncularla işbirlikçilik yapıyor otp ıcs koruma getirdiler dc oldugumla soyuldugum bır oldu tıcket attım hesap restorasyon işlemi yapamıyoruz kaybınız için üzgünüz diyor siz bu kafayla giderseniz çok değil piyasadan elbet silnirsiniz inşallah tek umidim bu yönde beş para etmez oyunun beş para etmez support yönetimi var