Results 1 to 5 of 5
    Member
    Nickname
    0rson
    Class
    Warrior
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus

crahacter seal scroll failed

neden oluyor anlamıyorum herseyi tam eksiksiz yaptım..
    karakter boş gorew yok frıend listesi silindi oto kutu ileilgili birşey yok sorun hakkında onerısı olan yazabılırmı

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Karakterinizin üzerinde magic bag vb. pus eşyası var mı ?

Member
    Nickname
    0rson
    Class
    Warrior
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    yan karakterde magıc bag var dıger pus ıtemlerı trına krowaz pet vs bunlar bankada

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Ring basacağınız karakterin üzerinde hiç bir eşya yoksa ve pus eşyaları da yoksa ring basabilmeniz gerekiyor.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba

Bazı durumlarda envanterinizde sizin göremediğiniz (örneğin önceki etkinliklerden kalan) eşyalar yüzünden CSS hatası alabiliyorsunuz. Lütfen support.nttgame.com adresinden durumunuzla ilgili bilet göndererek destek talep ediniz. Bu şekilde karakterinize CSS işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ticketınız yanıtlanana kadar alternatif CSS hataları çözüm yollarını kullanabiliriz. Örneğin varsa diğer bir yan karakterinizden ring işlemini deneyebilirsiniz. Eğer prosedürde eksik bir adım varsa (Örneğin karakter üzerinde unutulan bir item, magic bag, noah, clandan çıkarmama gibi) bunları tamamyalabiliriz. Geçmiş dönemlerde oyuncuların aldığı bazı CSS hatalarında pet görevinin yapılmadıysa tekrar yapılması, ya da petin envanterinde kalan eşyalardan ötürü CSS basarken hata oluştuğunu gördük ve bu durumları düzeltince sorun ortadan kalktı. Ticketınıza cevap gelene kadar bu yolları denememizin işinizi kolaylaştıracağını düşünüyorum. Ancak en kesin çözüm yine bilet sistemi üzerinden olacaktır.
    The games we play are deadly, aren't they?