Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Arrow Telefon Numarama Kayıtlı Hesaplar Hakkında Yardım Lütfen.

Yeni hesap açmak için OTP kurulumu vs. yapmaya çalışırken birkaç hata yüzünden 3 farklı hesap açmak zorunda kaldım ama 3 farklı hesaba da OTP kurulumunu yapamadım. Açmış olduğum 3 hesapta da herhangi bir serverda hiçbir karakter yoktur ve oyuna dahi giremedim (otp kuramadığım için).Şuan hesaplara dair hiçbir bilgiyi hatırlamıyorum.

Kullandığım 1 adet mobil hattım var ve oyuna giremiyorum. Numarama bağlı hesaplardan numaramın silinmesi gibi bir durum olabilir mi ?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Konu hakkına destek ekibine bilet gönderirseniz gerekli incelemeler doğrultusunda eğer sistemden silinebiliniyorsa silerler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Konu hakkına destek ekibine bilet gönderirseniz gerekli incelemeler doğrultusunda eğer sistemden silinebiliniyorsa silerler.
    mümkünse yetkili birinden yardım bekliyorum ticket atmak için n-point yüklü hesabım yoktur.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Forum üzerinden hesap desteği verilemediği için size yardımcı olamayacaklardır.

Senior Member
    Selam, bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1 Npoint olmalıdır. Konu ile ilgili destek almak istiyor iseniz bilet göndermelisiniz. Forum üzerinden bu konuda yardım alamazsınız.

Ayrıca ICS/OTP kurmakta sorun yaşıyor iseniz paylaşacağım konuya göz atmanızı öneririm. ICS ilk kurulum ücretsizdir.
    [Video] ICS Rehberi - Hesabınızı Koruyun!
    Last edited by MythAsSasSin; 12-11-2017 at 05:59 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Maalesef numara silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
    Farklı bir telefon numarası onaylayarak, mevcut telefon numaranızı sistemden çıkarabilir veya farklı bir hesaba atayabilirsiniz. Detaylı bilgi için destek ekibi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Maalesef numara silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
    Farklı bir telefon numarası onaylayarak, mevcut telefon numaranızı sistemden çıkarabilir veya farklı bir hesaba atayabilirsiniz. Detaylı bilgi için destek ekibi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
    hocam sıkıntı şurda ki benim kullandıgım baska bir telefon numarası yok ve karakterlerin İD vb. bilgilerinin hiçbirini hatırlamıyorum. Sadece telefon numarama kayıtlı karakterlere bakma imkanınız varsa herhangi bir serverda açılmış bir karakter bulunmamakta zaten.

Ticket atmak için de hesap lazım ve n-point yüklü hesabım da yok.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AdamSmith0 View Post
    hocam sıkıntı şurda ki benim kullandıgım baska bir telefon numarası yok ve karakterlerin İD vb. bilgilerinin hiçbirini hatırlamıyorum. Sadece telefon numarama kayıtlı karakterlere bakma imkanınız varsa herhangi bir serverda açılmış bir karakter bulunmamakta zaten.

Ticket atmak için de hesap lazım ve n-point yüklü hesabım da yok.
    Size forum üzerinden herhangi bir yardım veya destek sağlayamayız.