Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 59
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Yeni Sunucu Seçimleri ve 2. Ön Kayıt Süreci Başladı!

Herkese merhaba,

Beklenen büyük gün geldi. Artık yeni sunucu seçiminizi yapabilir ve karakterinizi oluşturabilirsiniz.

Bu konuda yeni sunucular için sunucu seçimi ve 2. ön kayıt işlemlerini yapabilmeniz adına izlemeniz gereken adımları sizlere anlatacağız.

2. Ön Kayıt, Sunucu Seçimi ve Karakter Oluşturma Süreci (3 Kasım - 15 Kasım)

• Yeni sunucu seçimi ve 2. ön kayıt sayfasına gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Sunucu Seçimi ve Karakter Oluşturma

• Sayfada yer alan "ŞİMDİ SUNUCUNUZU SEÇİN" butonuna basın.

• "ŞİMDİ SUNUCUNUZU SEÇİN" butonuna bastığınızda karşınıza giriş penceresi gelecektir. Buradan sunucu seçmek veya ön kayıt yaptırmadıysanız ön kayıt yaptırmak istediğiniz NTT hesabınız ile giriş yapın.

• Giriş işlemi sonrasında ön kaydınız yok ise ön kayıt yapabileceğiniz veya sunucu seçebileceğiniz pencere gelecektir.

• Ön kaydınız yoksa öncelikle ilgili seçenek üzerinden kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir. İşlemi tamamladıktan sonra sunucu seçimi adımına geçiş yapabilirsiniz.

Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

• Sunucu seçimi için "ŞİMDİ SUNUCUNUZU SEÇİN" butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir.

• Buradan "SUNUCU SEÇİN" butonuna tıkladığınızda karşınıza SMS onayı ve sunucu seçme işlemlerini yapacağınız pencere gelecektir. Bu kısımda "DOĞRULAMA KODU GÖNDER" butonuna tıkladığınızda ön kayıt işleminde kullandığınız telefon numaranıza SMS gelecektir.

• Telefonunuza gelen doğrulama kodunu ilgili alana girdikten sonra kayıt olmak istediğiniz sunucuyu seçiniz ve "ONAYLA & KAYIT OL" butonuna tıklayınız.

• Tüm işlemlerin ardından oyuna giriş yapıp seçtiğiniz sunucuda karakterinizi oluşturabilirsiniz.

Tebrikler! Yeni sunucular için 2. ön kayıt/sunucu seçme işleminizi tamamlamış bulunmaktasınız. Artık karakterinizi oluşturabilir ve Adonis Kıtası'na giriş yapmak için hazır olabilirsiniz!

DİKKAT - Önemli Bilgiler

• Hesabınızda OTP aktif ve ön kayıt işlemleri tamamlanmış olması gerekir.
    • Sunucu seçimine devam etmek için telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir.
    • Bir hesaba sadece bir telefon numarası tanımlanabilir; bir hesap sadece bir sunucu seçebilir.
    • Yeni sunucuda karakterinizi oluşturmak için ÖNCE sunucu seçiminizi yapmalısınız.
    • Karakter oluşturduktan sonra sunucunuzu değiştiremezsiniz.
    • Bir hesap bir yeni sunucu için kayıt olabilir.
    • Seçtiğiniz sunucuyu iki defa değiştirebilirsiniz ancak seçilen sunucuda bir karakter oluşturursanız sunucunuzu değiştiremezsiniz.

*Ön kayıt sürecinde "Çoklu Hesap Oluşturma" kuralları geçerli olup, gerekli görüldüğünde ön kayıtlarınız iptal edilecektir.
    (bkz:Davranış Kuralları)

*Kayıt sırasında sahte, sanal ya da erişim sağlanan ülke kodu dışında farklı ülke alan kodlarının kullanımı durumunda aynı şekilde ön kayıtlarınız iptal edilecek, spam yapılması durumunda hesaplarınız erişime kapatılacaktır.

NTT Game||Knight Online Ekibi
    Last edited by Khenarth; 11-21-2022 at 08:59 AM.

Hayırlı Olsun

Member
    Nickname
    FullMetalAlchemist
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hayırlı olsun agartha güzel bir server olacak öyle hissediyorum

Senior Member
    Nttmobile deniyodu ne oldu o iş?

Member SallazarSlytherin's Avatar
    Nickname
    Slytherin
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    MoonLight
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Hakkımızda hayırlısı

For Rebel Forever

Senior Member
    Mobil uygulamadan yapılacağını yazıyordu. O olay rafa mı kalktı ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Neden 3 tane ?
    Vega'dan ders alınmadı mı ?

Senior Member
    Ben ön kayıt yaptırdım fakat sunucular açılır açılmaz oynayamayacağım, 1 ay sonra başlayacağım, önkayıt yapıldı ama
    sunucu seçmezsek serverlar açıkdıktan 1 ay sonra istediğim sunucuya girebilir miyim?
    Last edited by Arlina; 11-03-2022 at 01:45 PM.

Senior Member
    Hala şu soruya cevap bulamadım.

Eski Sunucuda hali hazırda oynayanlar, aynı Account üzerinden yeni Sunucuya giriş yapabilirmi ?

ve yeni Sunucu,dan çıkıp Eski Sunucuya girebilirmi ? yani Eski Sunucuda bulunan Karakterimize girebilirmiyiz tekrar ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Czar View Post
    Hala şu soruya cevap bulamadım.

Eski Sunucuda hali hazırda oynayanlar, aynı Account üzerinden yeni Sunucuya giriş yapabilirmi ?

ve yeni Sunucu,dan çıkıp Eski Sunucuya girebilirmi ? yani Eski Sunucuda bulunan Karakterimize girebilirmiyiz tekrar ?
    Eski accountumla kayıt oldum, karakter oluşturdum. Eski sunucudaki karakterime de girebiliyorum.