Results 1 to 2 of 2

Thread: hapis cezaları

hapis cezaları

herkese merhaba
    oyunu 2010 yılında bırakmıştım oyunun o zamanki saçmaa halinden dolayı güzel bir güncelleme gelmesinden dolayı dönmek istedim hesap açtım önce warior bir char açtım ama sarmadı onu salladım yan char rogue açtım sarmaya başladı kastım 79 lvl yaptım ertesi gün oyuna girmeye çalıştığımda rogue karaktere giremiyordum yan char wariorun hapise atıldığını yazıyordu..warior chara girmeye çalıştım hapisteydi böyle bir saçmalık olamaz ne hile kullandım ne başka bişey yaptım zaten saçmalık şurda aktif oynadığım rogue char hapise düşmüyor yan char warior hapise düşüyor D bu oyundan zaten bu saçmalıklarından dolayı soğumuştum tam npoint falan çekmeye başlamıştım item gb işine girmeye kasmaya başlayacaktım bir yandan iyi oldu bu oyunun nasıl bir para tuzağı ve saçmalık olduğunu tekrar anlamış oldum ticket vs attım cevap bekliyorum sorunum çözülmesse tekrar bırakmış olacam saçma sapan işler yüzünden daha çok oyuncu kaybetmeye devam edecektir bu oyun malesef..
    Last edited by GamesDepot; 07-07-2022 at 11:54 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti göndermişsiniz, gelecek olan yanıtı sabırla beklemelisiniz. Hesabınız incelendikten sonra gerekli yanıtı müşteri temsilcisi verecektir.

İyi forumlar.