Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member ziskereg's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    Karus

Saygıdeğer Gmler deva drobundaki gold barı çalan kişiyi cr koysam ceza alır mı

Cr ye koysam ceza alıyo mu adam kaptı gold barı çıktı oyundan direk :/
    Last edited by IBlackWicked; 02-11-2018 at 09:43 PM.
    Boşuna kendinizi kandırmayın sürekli yaptığınız şey neyse siz osunuz.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Oyun kurallarında JR etkinliğinde Gold Bar önce alınır, Silver Bar sonra alınır gibi madde bulunmadığından dolayı böyle bir suçlama kabul edilmemektedir. Kutudan çıkan bütün eşyalar etkinlikle gelen ödüller olarak kabul edilmektedir.

Ayrıca herkesin görebileceği bölümlerde küfür içeren paylaşımlar yapmayınız.

Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Oyun kurallarında JR etkinliğinde Gold Bar önce alınır, Silver Bar sonra alınır gibi madde bulunmadığından dolayı böyle bir suçlama kabul edilmemektedir. Kutudan çıkan bütün eşyalar etkinlikle gelen ödüller olarak kabul edilmektedir.

Ayrıca herkesin görebileceği bölümlerde küfür içeren paylaşımlar yapmayınız.
    Böyle bi mantıksızlık olamaz ya 40 yılın başı bana denk geliyordu ne güzel adam aldı kaçtı koyulsun madem bi kural herkes bilsin yok mu bir çözüm yani tek kişiye gold bar gitmesi de saçma zaten bütün parti emek ediyo sonuna kadar üste bi de sıra kaydırıp kapsınlar gold barı sırada bendeymiş avel avel bakıodum call alsaydım keşke the light shall burn you ...

Senior Member
    tek garanti çözüm jr de çöp kaldırılsın(etkinliklerdede gelmesin) kutu droplarıda otomatik oyunculara dagıtılsın kafı. kutuyu acabılen olmayınca hıle hurda da kalmaz.

Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    tek garanti çözüm jr de çöp kaldırılsın(etkinliklerdede gelmesin) kutu droplarıda otomatik oyunculara dagıtılsın kafı. kutuyu acabılen olmayınca hıle hurda da kalmaz.
    Şu jrde hep bi karın ağrısı çıkıyo ağlaya zırlaya bi hal olduk :P Hayırlı geceler

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun.Hangi soruna çözüm varki bunada olsun .Daha dikkat bundan sonra..

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    mage adamsın sıra sende neden call almazsın böyle bi durumda anlamıyorum gecmiş olsun , adam zaten buy pazarcı pm'yi kapatmıstır direk
    Last edited by IBlackWicked; 02-11-2018 at 11:03 PM.

Senior Member
    Maddeye gerek yok bu usulsüzlüktür.Kutudan hangi sırayla düşüyosa droplar o sıradan alınır.En başta da kutuda gb, silver bar, silver gem vardır...

beyler çözüm çok basit hemen açıklıyorum eger sundugum cözümde bi aksilik olursa her türlü kefilim
    jrde sıkıntı çıkanları report etme hakki verilecek 8 kisilik bi ptde 1 kişi sıkıntı cıkarirsa ve 6 veeya 7 kişi report ederse o karakterin 1 ay jrye girememesi veyahut ona benzer cezalar o artık gmlere baglı ama oyunculara report etme hakkı verilmesi lazim.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by goc_MZs2k86T View Post
    beyler çözüm çok basit hemen açıklıyorum eger sundugum cözümde bi aksilik olursa her türlü kefilim
    jrde sıkıntı çıkanları report etme hakki verilecek 8 kisilik bi ptde 1 kişi sıkıntı cıkarirsa ve 6 veeya 7 kişi report ederse o karakterin 1 ay jrye girememesi veyahut ona benzer cezalar o artık gmlere baglı ama oyunculara report etme hakkı verilmesi lazim.
    Jr'ye clanca tıklayan tayfa için büyük şantaj malzemesi olur