Results 1 to 7 of 7

Eslant bos dropları

35 pc Takılan geniciler şimdi Destan 2 serverinde 24 saat bos kovalıyor destan 1 serverinde boslar zor bulunuyor. her slotta kasan oldugu için herkezin kesme ihtimali var ama destan 2 serverinde fazla kişi yok ve aynı drop oranı destan 2 serveri içinde geçerli oldugu için bos dropları cazip geliyor. Bir iki drop alsa günde ha çöp slotunda 24 saat kasmış ha da bosdan almış drob u
    Last edited by KalpSizKraL78; 10-15-2017 at 03:11 AM.

bu dediğine kendin inanıyor musun Kalpsiz Krall 35 pc li olanlara ben bos kestirmiyorum burdaki yetkililerde bnm çarımıda incelesinler her bişi yapabilirler 83/2 reb magem war eslanta gelip bos alamayınca millete şhottan bos bulup söyleyene %50 drop demeye benzemez bu işler sonra bura gelmiş konu açıyon 35 pc yok bnde bu bir 2. si sen AbsoluteKaLpSizKraL sen d1 e geçtikten sonra nedense k0xp urlar çoğaldı 2 de dün jr attım video larını ve her zaman video açık geziyom rahat ol kardş anlıcan burda modaretörleri gm leri boşa rahatsız etme uygun kaçmıyo 39 yaşına gelmişsin ama.... Neyse h.kg sana kardş...

Güzel Kardeşim Benim 1 Adet Laptopum Var Seni Çok İyi Tanıyorum Sen Dropları Paylaşmayı Sevmiyorsun Eslantta Boss Keserken En Fazla 2 Kişi Takılıyorsun.
    Oyuncular Destan 2 de 3 4 Kişi Pt Kuruyor Bossu Daha Kolay Buluyor ve Kesiyor. Bırak Burda Ağlamaya Gerek Yok 5.000 Tl lik Çarın Olabilir Ama Kötü Huyun Yüzünden Dropları Kaybediyorsun.Söylediklerininde Doğruluk Payı Var Eslantta Genieciler K0xp Kullanıyor Boss Radar Çarları Var Çünkü Stone Golem Slotundan Adam Çöldeki Bossa Iışınlanıyor.Bununla İlgili Bir Konu Açmıştım Zaten.
    Sen İlk Önce Oyundaki Playerlera Saygılı Ol Sonra da Foruma Gelip Masum Edebiyatı Yapma.
    +3 Dual Frlerin Olabilir Ama Bu Tümm Bossları Senin Keseceğin Anlamına Gelmez.
    Sayın GMLER Bu Arkadaş Biraz Sıkıntılı Eslanttaki Tüm Bossları Sahipleniyor Ama Unutmasın ki Eslantta Herkes BossArıyor Burda Ağlamasın.
    Genieciler Hakkında da Konu Açmıştım Doğru Genieciler K0xpla BUluyor Yakalanmıyorlar.StoneGolemde Kasılan Bir Genieci Çöldeki Bossa Nasıl Işınlanıyor ?

Senlede bos kestim enemy attı dedigim zaman icede talos çıktı dedigin zamanı unutmadım senle bos kesmem senin gibi koxsperle. kiralik itemlerle gezmessin kaç aydır bos kovalıyorsun 7*24 eslanttasın bide ona buna koxsper diyorsun ben senle bos kesmedim sen benle degil.
    bütün bosları tekeline alacaksın sonra kalkıp bana koxsper diyeceksin Evet GM ler inceler Ler haklısın.

item yaparsın aldıgın drobu tl ye çevirip satmassın iyi para getiriyorki 7*24 eslanttasın

birden çıkarın söz konusu olunca nasılda yazıyorsun o genicilerle beraber geldiniz bütün çöp slotlarına genie eslant bosları çöktünüz

ayda 140 gb kasıyoruz demeye benzemiyor degilmi?

Birde haksızmıyım Destan 2 de var 25 kişi destan 1 de Var 150 kişi 2 serverin drop oranı aynımı olması lazım
    Last edited by KalpSizKraL78; 10-15-2017 at 01:04 PM.

Kalpsiz yaşının adamı değilsin kardeş be walla Ayıp ya ayıp dün tp scn bitmedimi ışınlana ışınlana kim kimin elinden bos alıyo kardeş!!! Kim söle bide bilelim bizde_?

Kardeş Benim Çarım Temiz He Kiralık İtemler Konusuna Gelincede 1 2 Haftaya Kestiğim Boss Paralarıyla Kro Set Alıyorum.Şuan Yemin Ederim Pc Başında Gülmekten Koptum Sana Ya Ulan Ben Kpssden Puanımı Almışım Şu Oyunda Vakit Geçiriyorum Atamaları Bekliyorum .Senin Gibi Eslant Bosslarını Tek Başıma Kesmiyorum Paylaşmayı Biliyorum Eslant Halkıyla.30 Pc Olsa İnternet Cafe Açarım Dikkat Ederseniz Foruma İlk Konuyu Ben Açtım.
    39 Yaşındasın Burda Kız Gibi Ağlama Yaşının Adamı Ol İtemini Yapmıssın Daha Boss Kovalıyorsun Git Cz Ppknı At .Biz Enemy Tutuoyruz 7/24 Ondan OnlineOluyoruz Oyun İçerisindeFriend Scrool İleAvantajımı ÇalmayaÇalışıyorsun RahatsızlıkVeriyorsun.
    Senin Gibi Ben Uyumuyorum Bu Oyunda Emek Verip Boss Farm Yapıyoruz.
    Oyuna Girip Çıkıp Bana PmdenRahatsızlıkVerip Kız Gibi Ağlama Erkek Ol Oğlum Erkek Ol. Paylaşmayı Bil....

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum kurallarına göz gezdirip ondan sonra forumu kullanmaya başlayınız.
    Bir konu hakkında tartışırken belli başlı kelimeleri seçerek birbirinizi aşağılamanıza ve hakaret etmenize izin vermiyoruz. Resmi forumda olduğunuzu unutmayınız ve lütfen üslubunuza özen gösteriniz.

Ayrıca oyun içerisindeki sorunlarınızı oyun içerisinde konuşarak çözebilirsiniz.

Konu ikili tartışmaya sebebiyet verecek diyaloglar sebebiyle kapatılmıştır.

İyi forumlar!