Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Yetkililere Bakmaları Yönünde Ricamdır.

Merhabalar,
    3 senedir oynamadığım bir characterim vardı. Müdavim etkinliklerinin de etkisiyle girmek istediğimde account blocked ile karşılaştım.
    Ticket atmak için NPOINTS aldım, durumu uzun uzadıya açıklayan bir ticket yolladım. Fakat gelen cevap şu yöndeydi;

"Ne yazık ki, hesabınıza erişiminizin geçiş işleminden önce yasaklandığı görülmektedir.

Geçişten önceki mevcut ceza itirazınıza ilişkin kısıtlı bilgi nedeni ile, hesabınızın cezasını kaldıramadığımızı bildirmekten üzüntü duyuyoruz."

Daha sonra bunun ne demek olduğunu, yetkilerinin olup olmadığıyla mı ilgili yoksa başka birşeyle alakalı mı diye tekrar ticket attım ve şu cevabı aldım;

"Ne yazık ki böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır, engellenen hesaplar ile ilgili talep ettiğiniz bu işlemi gerçekleştiremeyeceğiz."

Merak ettiğim, oyuncu mahkemelerinde nelere bulaşmış hesapların blocked'u kaldırılırken, 3 seneden fazladır giriş yapmamış bir accountun açılmaması adil mi?
    Ya da hala merak ettiğim şekilde, geçiş döneminden kalma dedikleri için, açacak yetkilere mi sahip değilsiniz. Daha açıklayıcı resmi olmayan bir cevap arzu ediyorum yöneticilerden. Hesabın esn kodlarından, gizli soru-cevap, seal, eski şifreler gibi her bilgisine sahibim.
    Olayı tam anlatacak biri olursa sevinirim.

Saygılarımla.

Junior Member
    Hala cevap beklemekteyim ?

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor kardeşim bilgine.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Yetkililer zaten size gerekli cevapları vermiş. Bu konu hakkında forum üzerinden yardım almanız mümkün değildir.
    Hesap desteği yalnızca destek sistemi üzerinden sağlanmaktadır.

Bilginize.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Yetkililer zaten size gerekli cevapları vermiş. Bu konu hakkında forum üzerinden yardım almanız mümkün değildir.
    Hesap desteği yalnızca destek sistemi üzerinden sağlanmaktadır.

Bilginize.
    Onun farkındayım, katılmadığım nokta gerekli cevapları vermişler kısmıdır. Ne yazık ki böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır ile denilmek istenen tam olarak nedir? Burada oyuncu mahkemelerinde yüzlerce bloklu hesap açılmadı mı ? Demek ki böyle bir hizmet var, sorun benim hesabımın eski olması ve inceleme için gerekli datanın olmayışı mı yoksa farklı sebepler mi? Öğrenmek istediğim oydu.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AlLeE View Post
    Onun farkındayım, katılmadığım nokta gerekli cevapları vermişler kısmıdır. Ne yazık ki böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır ile denilmek istenen tam olarak nedir? Burada oyuncu mahkemelerinde yüzlerce bloklu hesap açılmadı mı ? Demek ki böyle bir hizmet var, sorun benim hesabımın eski olması ve inceleme için gerekli datanın olmayışı mı yoksa farklı sebepler mi? Öğrenmek istediğim oydu.
    Yukarıda yazdığınız bilet cevabına bakacak olursak ilk biletinizde nedeni açıkça verilmiş. Yine belirtmek isterim ki bu konudaki talebinizi yalnızca destek sistemi üzerinden sürdürebilirsiniz.

Junior Member
    Ne yazık ki, hesabınıza erişiminizin geçiş işleminden önce yasaklandığı görülmektedir.

benim anladığım kadarıyla denilmek istenen senin hesabın ( K2 ZAMANINDA BAN YEMİŞ ) .

NTT GAME geldikten sonra ( K2 DÖNEMİMDE BANLANAN HESAPLARI ) oyuncu mahkemesi açarak başvuru yapanların uygun görünlenleri açıldı

oyuncu mahkemesi biteli yıllar oldu o yüzden seni banı açtırma şansın yok
    Last edited by maiko54; 10-04-2017 at 09:03 PM.