Results 1 to 8 of 8

Buda Benden Jr Ye itemiz Girenlere

Sayki Hile Yaptık Sayki Küfrettik Sayki Hırsızlık Yaptık 1 defa Jr de afk Kalma Cezası bu olmamalıydı

İNSANLARIN HİÇMİ ACİL İŞİ ÇIKAMAZ? o kadar jr ye girdim bir defa afk kalmadım bir defa acil işim çıktı 3 gün ceza aldım

adamlar da 7 8 pc olup afk kalanlarn alması gereken cezayı ben aldım

madem öyle bundan sonra itemsiz karakterlerin partisine düştügüm an direkt ALT F4

OYUNDA GB SATMAK İÇİN KARAKTERLERİNE İTEM YAPMAYIP BAŞKALARINA BEL BAGLAYANLARA HEDİYEM OLSUN.

2 gün geçti 1 gün kaldı cezanın bitmesine
    Last edited by marmarisliiii; 09-21-2017 at 08:59 PM.

Senior Member
    kardeşim geçmiş olsun . üzüldüm . ama iyi tarafından düşünecek olursak durduk yere hapis olanlar oluyorms öyle olsaydı ne olurdu . Allah göstermesin :S

Sıkıntı yok olan oldu Oyunda her şey Dört Dörtlük Bir ben hatalıyım Kaç defa Moblar Kayboldu öyle Jr Kaybettik
    ama o kadar emek verdigim karakter kiralık itemlerle jr ye giren birinin video alması sonucu ceza alınca insanın zoruna gidiyor

Senior Member
    kardeşim her akşam jr ye giremiyoruz sıra bekliyorz ç premium aldığımz halde . her gün ayrı bir sinir strs . ayrıca olanları görünce korkuytoruz sebepsiz yere ceza yiyecez diye . oyun çok değişti . gerçekten sakin kalmak zor bu oyunda .

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by marmarisliiii View Post
    Sıkıntı yok olan oldu Oyunda her şey Dört Dörtlük Bir ben hatalıyım Kaç defa Moblar Kayboldu öyle Jr Kaybettik
    ama o kadar emek verdigim karakter kiralık itemlerle jr ye giren birinin video alması sonucu ceza alınca insanın zoruna gidiyor
    Oyunda oluşan bir hata ile sizin oyun kurallarına aykırı davranmanız karşılaştırılacak şeyler değil. Oyunun daha iyiye gitmesi için ekip çalışıyor ve yapımcıdan taleplerde bulunuyor, bazılarının gerçekleşmesi uzun sürebiliyor. Oyunda herkes itemli olamaz ve itemi olmayanın da bu şekilde dışlanması doğru değil.

Quote Originally Posted by BaLaKGaZi View Post
    kardeşim geçmiş olsun . üzüldüm . ama iyi tarafından düşünecek olursak durduk yere hapis olanlar oluyorms öyle olsaydı ne olurdu . Allah göstermesin :S
    Durduk yere hapise atmak diye bir şey yok. Ceza verilirken titizlikle davranılıyor. CR üzerinden yeterli kanıt olmadıkça işlem yapılmıyor, XC verileri manuel olarak kontrol edildikten sonra ceza veriliyor.

peki ben soruyorum hiçmi acil işimiz çıkamaz? karakterim de 300 gb ye yakın item var ben karakterimi neden riske edeyim?

Dışlamaya Gelince adamlar Kiralık itemlerle Gelecekler Bana Ceza aldıracaklar 3 gün dc premi boşa harcatacaklar Sonra Benden Hoşgörülü davranmamı Nasıl Beklersiniz?
    Last edited by marmarisliiii; 09-21-2017 at 09:32 PM.

Senior Member
    yetkili arkadaş haklı şu dışlanma konusunda . herkes itemli ollamaz tabi . sen kendince haklıısn . çıplak girenler oluyor o konudada haklısın .ama kiralık itemli diğer arkadaşları dışlamakta yalnış gibi . bu oyunda soyulan arkadaşlarda oluyor kendimden bilirim . jr lere girip durumlaırnı düzeltmek istiyorlar . kiralıyorlar veya eksik üstü olarak giriyorlar . öyle arkadaşları dışlamak hoş olmaz ...neyse geçmiş olsun kardeşim.

a.f.k kalmamaya özen göster.