Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Angry Sebepsiz haksiz yere hapis cezasi ((( rosetta )))) ilgilenin bu konuyla!!!!

MERHABA,

Eslantta Görev yaparken durup dururken dc oldum. Tekrar oyuna girdiğimde karakterim hapiste dogdu.
    ne bir sebep var ne bir neden. inceleyin her seyi yapın. çarımı hapısten kurtarılmasını talep edıyorum

sizin yaptığınız para tuzağı Knight cash ile stick + wing 749 kc ıle aldırmak...
    arkadaşlar sebepsız yere yapıldı bu.

NTTGAME Ekibi bu sorunla ilgilenin lütfen!

SERVER : ROSETTA
    NİCK : SequeL

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum üzerinden ne yazık ki hesap desteği sağlanamamaktadır.
    Destek ekibine bilet göndererek itiraz edebilir ve bilgi alabilirsiniz. support.nttgame.com adresinden destek sistemine giriş yaparak biletinizi oluşturabilirsiniz.

Haksız yere veya bilgisizce atılmış olabılır mi hapıse ?

Server Destan SenDeliBenSanaDeli34
    SERVER : DESTAN
    Pm : SenDeliBenSanaDeli34

Selamun Aleykum . +7 ee Pazara Koydum d 2 de Bitane Rogue Geldı Tam Pazarımın Ustune Buy Kurdu Dedı Sana Burda Satıs Yok Istedıgım Fıata Vereceksın Dedı . Bıraz Kufurlestım . Ss ALmıs Carım Hapıshanede 3 tane +7 ee 1 tane +8 no reb ıb var carda pot para yok lutfen Hafısten Cıkartın Madurum . Bırdaha Kesınlıkle Pm Acık tutmıcam Boyle Sorunla Karsılasırsak Bırdaha Bırakırım Oyunu 1 Sans Verın Carıma Gırıyom Hapıste Uzerımde Ne Para Ne Pot Nede Bısı Var Lutfen Dıyorum .

barı bırısı mana can ok wolf yolaya blırmı gorewı yapayım .

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Seq_cUFwbDXB View Post
    Haksız yere veya bilgisizce atılmış olabılır mi hapıse ?
    öyle bir şey olsa diğer oyuncular neden hapiste değiller ?

Quote Originally Posted by SenDeliBenSanaDeli34 View Post
    Server Destan SenDeliBenSanaDeli34
    SERVER : DESTAN
    Pm : SenDeliBenSanaDeli34

Selamun Aleykum . +7 ee Pazara Koydum d 2 de Bitane Rogue Geldı Tam Pazarımın Ustune Buy Kurdu Dedı Sana Burda Satıs Yok Istedıgım Fıata Vereceksın Dedı . Bıraz Kufurlestım . Ss ALmıs Carım Hapıshanede 3 tane +7 ee 1 tane +8 no reb ıb var carda pot para yok lutfen Hafısten Cıkartın Madurum . Bırdaha Kesınlıkle Pm Acık tutmıcam Boyle Sorunla Karsılasırsak Bırdaha Bırakırım Oyunu 1 Sans Verın Carıma Gırıyom Hapıste Uzerımde Ne Para Ne Pot Nede Bısı Var Lutfen Dıyorum .

barı bırısı mana can ok wolf yolaya blırmı gorewı yapayım .
    Özel bölgeden çıkmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
    * Lütfen hapis görevini tamamlayıp hapisten çıkmadan Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, çöpe atmayınız.*

1. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    2. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    3. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    4. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    5. Dragon Wing Voucher’ı dilediğiniz bir zamanda [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

hıc bırsey vermıyor tıklıyorum sabahtan berı ustumde hıc para yok mana yok sadece pazar ıtemlerım var +7 ee 3 tane 1 tane +8 ıb . gorew veren adamın yanına gıdıyom bısı vermıyor

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    hıc bırsey vermıyor tıklıyorum sabahtan berı ustumde hıc para yok mana yok sadece pazar ıtemlerım var +7 ee 3 tane 1 tane +8 ıb . gorew veren adamın yanına gıdıyom bısı vermıyor

chasla alsam bunla gorewmı yapabılırmıyım ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    chasla alsam bunla gorewmı yapabılırmıyım ?
    gerekli materyali alınca görevi yapıp çıkabilirsiniz.

Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Özel bölgeden çıkmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
    * Lütfen hapis görevini tamamlayıp hapisten çıkmadan Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, çöpe atmayınız.*

1. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    2. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    3. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    4. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    5. Dragon Wing Voucher’ı dilediğiniz bir zamanda [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.