Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Npt ip mach

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Sürekli NPoint almanız sizin suçsuz olduğunuzu göstermez. Sıra ile herkese dönüş sağlıyorlar biraz beklemen lazım çok uzun sürmez foruma yazmanız süreyi kısaltmaz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Her ay düzenli olarak PUS eşyası almanız, hesapların ceza almayacağı anlamına gelmemekle beraber daha önce de belirttiğim gibi, hesabınızla ilgili incelemeyi ve size yardımcı olacak taraf müşteri hizmetleridir.

Biletler sıra sıra incelenmektedir. Normal şartlarda 72 saat içerisinde yanıt veriliyor; ancak bayram vesilesiyle yanıt süresi uzayabilir.

Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Forumdan veya discord kanalımızdan size kimse yardımcı olamaz.

İyi forumlar

Senior Member
    Benim dikkat cekmek istedigim Baska Bir Konu var aslinda bu konuyu acan arkadas suclu Veya sucsuz onu bilemiyoruz ama Mesele destan serverinde bnmde Full pus full itemler charim var Bu ip match meselesi benimde dert ettigim bir konu Adamlar dimanik Ip kullaniyorlar hic bir suca karismadigim halde Benim Ip mi baskasi kullanabilirmi ? Benim Sorum bu yönde olucak internetimi sadece ben kullanmiyorum Ama sadece knight online oynayan benim Baska bir oyunda hile Veya benzeri birsey Kullanan olursa Bana etkisi olur mu ?

Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Benim dikkat cekmek istedigim Baska Bir Konu var aslinda bu konuyu acan arkadas suclu Veya sucsuz onu bilemiyoruz ama Mesele destan serverinde bnmde Full pus full itemler charim var Bu ip match meselesi benimde dert ettigim bir konu Adamlar dimanik Ip kullaniyorlar hic bir suca karismadigim halde Benim Ip mi baskasi kullanabilirmi ? Benim Sorum bu yönde olucak internetimi sadece ben kullanmiyorum Ama sadece knight online oynayan benim Baska bir oyunda hile Veya benzeri birsey Kullanan olursa Bana etkisi olur mu ?
    Kardeşim benim başıma geleni anlatayım ben genelde kuzenlerimde oyunu oynarım fakat kuzenim de aynı oyunu oynamakta o karakterinden npt yapmış fakat bende bunu bilmediğimden dolayı 9 setli serverın basından beri oynadıgım karakterim aynı ıp uzerınden npt yapıldıgından dolayı ban yemiş, benım prestım 59 lvl ve altar andreamdakı tek saglam prest ve herkes tanır şimdi burda benim suçum nedir. karakter üzerinde npt var ise npleri silin banı açın 9 set ve değerli itemlerimi alayım, ama öyle bir durumda yok yani bu ıp macht olayı biraz biz kullanıcıları üzüyor sonuç olarak şu anda herkes oyunu bırakırken biz o kadar pus verip nttgameye olan güvenimizle hareket ediyoruz ama başımıza gelene bak, yetkililerden bu konuda destek bekliyorum
    Last edited by Khenarth; 06-13-2019 at 12:04 PM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ban politikasının altında "Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir." şeklinde bir ibare mevcut.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Ban politikasının altında "Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir." şeklinde bir ibare mevcut.
    Sonuç olarak değerli gm arkadaşlar türk oyuncuların yanında olduğunu göstermelidir diye düşünüyorum, burdaki durumu a dan z ye anlattım hesabı inceleyebilirler tabiki sonuç olarak altar serverinde tanınmış olan karakterimi ve serverin tek 9 setli priest çarımı ve bi dünya item bulunan çarımı sırf bu sebepten dolayı sınırsız banlayıp 14 yıllık knight macerama son vermeleri beni üzer

Karakterinizden neden emin değilsiniz NPT yapılmışsa npleri silin karakteri açın diyorsunuz kimse bu oyunda kolay kolay suçsuz şekilde ceza almaz.
    Suçsuz ceza alma şansı %1 ancak olabilir buda insani hatadır.

Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Karakterinizden neden emin değilsiniz NPT yapılmışsa npleri silin karakteri açın diyorsunuz kimse bu oyunda kolay kolay suçsuz şekilde ceza almaz.

öyle bir durum yok demiştim karakter incelemeye açıktır, gerekli incelemeler sağlanabilir eksik okuyup yazıyı lütfen çarpıtmayalım. ek olarak sizin gibi daha önce moderatörlük yapmış birisinin daha dikkatli yazıları okumasından yanayım sonuç olarak yeni bir oyuncu değiliz herşeyin farkındayız

iyi eğlenceler
    Last edited by Saphyhra; 06-13-2019 at 12:18 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Önce neti komşumla kullanıyoruz dedi, sonra kuzenim de oynuyorum o da npt yapmış dedi. Bu kadar emin işte konuyu açan kişi. %90 birlikte npt yapmışlar ip çakışınca da gümletmişler. %99 suçlu yani tüy dikmeye gelmiş foruma. Umarım açılmaz da aklı başına gelir.

Quote Originally Posted by Saphyhra View Post

öyle bir durum yok demiştim karakter incelemeye açıktır, gerekli incelemeler sağlanabilir eksik okuyup yazıyı lütfen çarpıtmayalım.

iyi eğlenceler
    Eksik okumuyorum merak etmeyin NPT varsa diyorsunuz net bir şekilde.NPT varsa zaten karakterinizin açılması gibi bir durum olamaz bunu demek istiyorum.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Önce neti komşumla kullanıyoruz dedi, sonra kuzenim de oynuyorum o da npt yapmış dedi. Bu kadar emin işte konuyu açan kişi. %90 birlikte npt yapmışlar ip çakışınca da gümletmişler. %99 suçlu yani tüy dikmeye gelmiş foruma. Umarım açılmaz da aklı başına gelir.
    Ben bu forumda uzun yıllardır bulunuyorum bunun gibi inanın yüzlerce konu açılmıştır.
    Last edited by EsTeLLa; 06-13-2019 at 12:20 PM.