Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

OTP numara değişikliği

otp de kayıtlı olan numaram kapalı bilet gönderdim emaili yanlış yazmışım düzelttim ilgilenirmisiniz bide 27 eylüle kadar yardımcı olacağız demişiniz ticket atınca daha sonra yardımcı olunmayacakmı yani çarım çöp mü olacak lütfen cevap verin ona göre çarımdaki itemleri aktaracağım premium pus itemleride artık çöp olacak

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Yeni sunuculara getirilen OTP zorunluluğu bir süre daha ertelenmiştir. OTP'si aktif olmayan kullanıcılarımız bir süre daha sunuculara giriş yapabilecekler. Zorunluluğun tekrar getirileceği tarih en kısa sürede duyurulacaktır. Bu süreçte ICS servisinde tanımlı telefon numarasına erişemeyen kullanıcılara da 27 Eylül saat 23:59'a kadar bilet gönderdikleri takdirde yardımcı olunacaktır.

Senior Member
    otomatik cevap yazıyon usta yazdığı bi oku önce

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by saane1423 View Post
    otp de kayıtlı olan numaram kapalı bilet gönderdim emaili yanlış yazmışım düzelttim ilgilenirmisiniz bide 27 eylüle kadar yardımcı olacağız demişiniz ticket atınca daha sonra yardımcı olunmayacakmı yani çarım çöp mü olacak lütfen cevap verin ona göre çarımdaki itemleri aktaracağım premium pus itemleride artık çöp olacak
    Merhabalar,

Biletinizin içerisinde "Cevap Ekle" butonu oluyor. "Cevap Ekle"ye basıp, yanlış mail adresini yazdığınızı belirttiyseniz, problem olmaz. 27 eylül 23.59'dan sonra yeni bir bilet göndermeniz durumunda destek ekibi yardımcı olmayacaktır.

Senior Member
    VALLAHİ çok saçma ya ben kaç sene oldu emaili felan unuttum belki otp zorunlluğu nedir ya 12 den sonra otp gelsin görün bak burda bisürü konu olacak peki süreklimi zorunlu olacak bu otp ben emaili yanlış yazdıysam çarım çöp olacak cidden ya inanılır gibi değil :d

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Biletinizin içerisinde "Cevap Ekle" butonu oluyor. "Cevap Ekle"ye basıp, yanlış mail adresini yazdığınızı belirttiyseniz, problem olmaz. 27 eylül 23.59'dan sonra yeni bir bilet göndermeniz durumunda destek ekibi yardımcı olmayacaktır.
    USTA CEVAP EKLEDEN mail adresini değiştirdim ilgilenirmisiniz az zaman kaldı yalnz bu hesap değil başka hesabım banlı olduğu için ondan yazamıyorum lütfen otp zorunlu olmasına az zamanım kaldı

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by saane1423 View Post
    USTA CEVAP EKLEDEN mail adresini değiştirdim ilgilenirmisiniz az zaman kaldı yalnz bu hesap değil başka hesabım banlı olduğu için ondan yazamıyorum lütfen otp zorunlu olmasına az zamanım kaldı
    Bileti bu tarihten önce göndermeniz yeterli merak etmeyin. Mesai saatleri içerisinde yoğunluğa göre müşteri hizmetleri biletinizi cevaplayacaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bileti bu tarihten önce göndermeniz yeterli merak etmeyin. Mesai saatleri içerisinde yoğunluğa göre müşteri hizmetleri biletinizi cevaplayacaktır.
    ama usta email değiştirdin yeniden gönderdiğim emailin doğruluğundanda emin değilim eski hesap o yüzden

Senior Member
    usta itemleri aktaracağım az zaman kaldı benim otp deki noyu değiştiren yok tekrardan bilet gönderdim bakan yok otp zorunlu olunca itemleri kurtarayım bari ?

Senior Member
    potuydu manasıydı 3 sw dede dolu bişiler var baya uraşacağım aktarırken lütfen bi cevap verin uzun sürecek aktarma işi 2 adetde pre vardı çarda dc pre daha 21 günü vardı ya