Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 63
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Sanki 80+ olunca mavi alacak mısınız? Beceriksizliğinizi koxper makro çamuru atarak kapatmaya çalışmayın. Girmeyin bu kadar şikayet ediyorsanız. Oyundaki tüm slotlar bitmiş jr bdw boş adamlarla dolmuş taşmış solo oyuncuların bi chaosu bi drakisi var. Onada beceriksizler çamur atıyor sürekli.
    Relaks hocam. Mesele mavi almak değil illegalleri temizlemek.

+ İllegalsin ki şikayetçisin.

Başka kapıya rica edicem. Bu post sana göre değil.

Junior Member
    bence denenmelı kalıcı olarak getırılmese bıle bu tip önerıler en azından dıkkate alınmalı kımılerı sızın becerıksızlıgınz dıyor kendınce onlarda haklı 4 .dakıkada 60 kılle oyuna baslayanları gormuyorlar yada onlarda zora gelınce tek tusla acıyorlar kazanan adam 5 lwlda da kazanır 83 lwlda da kazanır 80 olması neyı degıstırecek onlar ıcın bız ıllegallerın onune gecmeye calısıyoruz burda yapamıyoruz dıye 80 yapın demıyoruz.

Senior Member
    Biraz önce bir chaos'a girdim. 6 tane illegal girmişti chaosa bitmesine 7dk 33sn kala +60 killdelerdi. +80-90 killde tamamladılar. Otomatik doğan mı dersin, o kadar hızlı kalkan mı dersin. Öyle hızlı kalkıyor ki adamı kesiyorum Z'den çıkmıyor Ölünce şak yok olan mı dersin.. Yoksa seri seri 1.5k vuran mı dersin. + FS ve 1.5k ve Knife'ın damage'inin aynı anda geldiği illegaller mi dersin...

Şimdi neden +80 olması önemli. Ben bu adamı reportlayacam video çektim. Ama bu adam 1 level. Reportlamama, video çekmeme değmeyecek, nedenine gelirsek bugün reportlayacam 7 gün sonra bann yicek ve adam 8. gün şak bir karakter açıp yoluna devam edecek. Lakin eğer bu reportladığım +80 bir karakter olsaydı ve bu kadar chaosa tekrar girmek için 80e kasmak zorunda olsayıd;

1- Premium çekecek level kasacak,
    2- En az level kasması 2 hafta sürecek
    3- Premium çekip level kasma masrafına giren adam kesin illegali bırakır malum 2. bann'ı yerse cebinden gider o para.

Kısacası baktılar astarı aslından pahalı oluyorlar bir daha illegale yeltenmezler bile.

Sizden ricam yapımcıya baskıyı yapın. Forumu aktif kullanalım ve konu etkileşimde kalsın. Elbet chaos +80 olacaktır. Ayrıca moderatörlere soruyorum buraya fotoğraf atmam yasak mı? Chaos içinde adamların videoları, fotoğrafları var herkes görsün istiyorum. İllegal nasıl bir şey, nasıl chaosdaydım herkes bilsin istiyorum. Videoları buraya atabiliyor muyuz?

Senior Member
    Chaosda çok illegal var +80 olmali

Banned
    Ben anlatamıyorum ya.Kardeşim bu oyunda ardream oynayan adamlar chaosa girmeye hakkı yok mu ? Bu tavsiyenin neresinde mantık var ? Np sınırı getirilmesi çok daha mantıklı.Örnek olarak 5k npnin altındaki kimse giremez falan.

Junior Member
    boş yapmayın bu oyunda ardream oyuncusuda var base oyuncusuda kendi oyununuz yüzünden diğer insanların oyununu etkileyemezsiniz. elle level kasmaya calısan adamda var kimse charı direk 80 açmıyor boş konu açmayın

Senior Member
    Quote Originally Posted by Shirayuki_ View Post
    Biraz önce bir chaos'a girdim. 6 tane illegal girmişti chaosa bitmesine 7dk 33sn kala +60 killdelerdi. +80-90 killde tamamladılar. Otomatik doğan mı dersin, o kadar hızlı kalkan mı dersin. Öyle hızlı kalkıyor ki adamı kesiyorum Z'den çıkmıyor Ölünce şak yok olan mı dersin.. Yoksa seri seri 1.5k vuran mı dersin. + FS ve 1.5k ve Knife'ın damage'inin aynı anda geldiği illegaller mi dersin...

Şimdi neden +80 olması önemli. Ben bu adamı reportlayacam video çektim. Ama bu adam 1 level. Reportlamama, video çekmeme değmeyecek, nedenine gelirsek bugün reportlayacam 7 gün sonra bann yicek ve adam 8. gün şak bir karakter açıp yoluna devam edecek. Lakin eğer bu reportladığım +80 bir karakter olsaydı ve bu kadar chaosa tekrar girmek için 80e kasmak zorunda olsayıd;

1- Premium çekecek level kasacak,
    2- En az level kasması 2 hafta sürecek
    3- Premium çekip level kasma masrafına giren adam kesin illegali bırakır malum 2. bann'ı yerse cebinden gider o para.

Kısacası baktılar astarı aslından pahalı oluyorlar bir daha illegale yeltenmezler bile.

Sizden ricam yapımcıya baskıyı yapın. Forumu aktif kullanalım ve konu etkileşimde kalsın. Elbet chaos +80 olacaktır. Ayrıca moderatörlere soruyorum buraya fotoğraf atmam yasak mı? Chaos içinde adamların videoları, fotoğrafları var herkes görsün istiyorum. İllegal nasıl bir şey, nasıl chaosdaydım herkes bilsin istiyorum. Videoları buraya atabiliyor muyuz?
    Haklısın. 80 sınırı olmalı mavi kutu için. Max lv 3 haftadan kısa bir sürede yapılıyor. 80 lv olmak da çok ama çok kolay. Bahane olamaz.
    Burada herhangi bir kanıt sunamazsin silinir. Koşarak skill vuran ya da duvara giren çıkan isinlanan yani yüzde yüz tpt kullanıcısı olsa bile paylasamazsin.

Forumu uzun süre sonra baya gezdim, çoğu konuyu okudum. Koxp, macro vs. hepsinin çözümüne akıl tutulması yaşamış gibi enteresan çözüm önerileri sunmuşsunuz. Benim 83 level karakterlerim var ama bir ardream oyuncusu neden chaosa giremesin? 80 level olana kadar etkinlik yüzü görmesin mi kimse? El emeği el emeği diye ağlayıp duruyorsunuz, genie düşmanlığı ediyorsunuz adam başka türlü nasıl oynasın bu oyunu? 80+ için JR vs. var zaten. Bu kafaya taktığınız sorunların tek çözümü DENETİM. Aktif kontrol. Şikayete göre değil, direk GM bakacak her yere. O kadar para kazanıyorlar GM almamak için ısrar ediyorlar. Aktif olarak slotları ve etkinlikleri gezsin. Çok mu zor? Neredeyse 20 yıl oldu ben 2005 yılından bu zamana kadar bu oyunu bilirim. Her zaman aynı muhabbet. 2005 yılında GM oyuna girerdi, köpeklerde kasan koxperların gözümün önünde banlandığına şahit olurdum. Şimdi chaos giriyoruz aynı anda tüm skiller üzerimizde, o da yetmiyor adam ölecekken yeniden doğuyor, ölmüyor. Bir oyun bu kadar kendini rezil edebilir bence....

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    aylar aylar boyu. aynı şikayetler tekrar edilip durmuş. tek bir çözüm arayışına gidilmemiş. üzücü.

70 level ve 5k np sınırı olsa kafi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Shirayuki_ View Post
    Relaks hocam. Mesele mavi almak değil illegalleri temizlemek.

+ İllegalsin ki şikayetçisin.

Başka kapıya rica edicem. Bu post sana göre değil.
    Kendine azıcık güvenin varsa, illegal olarak itham ettiğin kişi sana 3200 cash karşılığında 101 kill aldığı chaosu baştan aşağı videosu ile atabilir. Yoksa burda boş yapma.

Tags for this Thread