Page 25 of 26 FirstFirst ... 1523242526 LastLast
Results 241 to 250 of 257
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Grafikler yenilendiği için trade, buy pazar vs hepsi değişti doğrudur. Normal pazar'ı açmadan zaten buy pazar olduğu belli oluyor
    zor olmalı her koşulda kabul edememek, son zamanlarda dikkat ediyorum iyi yada kötü ne olursa olsun hatalı-bozuk-sorunlu şeyleri kabul etmiyorsunuz. Oyun bug içinde yüzüyor görmemek için oyuna girmeyin diyeceksiniz yakında. Tabi ya mgame istemiyodur pardon sizlik birşey yok.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    zor olmalı her koşulda kabul edememek, son zamanlarda dikkat ediyorum iyi yada kötü ne olursa olsun hatalı-bozuk-sorunlu şeyleri kabul etmiyorsunuz. Oyun bug içinde yüzüyor görmemek için oyuna girmeyin diyeceksiniz yakında. Tabi ya mgame istemiyodur pardon sizlik birşey yok.
    Kabul edilmeyecek dediğiniz şey zaten kore tarafına 30gün önce eklendi birebir aynısı buraya da geldi farklı olabilir miydi evet farklı olsa daha iyi olurdu ancak bu şekilde yapılmış hatalı olduğu anlamına gelmiyor

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Güzel güncelleme. Elbette her sınıf kendi eşyasını kullanmalı. Umarım yakında kendine özel itemleri varken warriorların itemlerini kullanan kurianlar ve priestlere ait olan kalkanları diğer job ların kullanması engellenir.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by MagicStorm View Post
    Güzel güncelleme. Elbette her sınıf kendi eşyasını kullanmalı. Umarım yakında kendine özel itemleri varken warriorların itemlerini kullanan kurianlar ve priestlere ait olan kalkanları diğer job ların kullanması engellenir.
    5 tane kurian itemi sayabilirmisin?
    olanlar da 100-110 mp point istiyor. Attack kurian neden 40-50 mp point versin?

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    5 tane kurian itemi sayabilirmisin?
    olanlar da 100-110 mp point istiyor. Attack kurian neden 40-50 mp point versin?
    Kendine ait krowaz silahı, dark knight silahı, krowaz ve holy setleri mevcut. Gayet de kendi itemleri ile oynayabilir durumda. Bunun haricinde itemleri mp istiyorsa mecbur verecek. Bende atak mageyim, tp mage falan değilim sonuçta ama neden int veriyorum? Bana ne faydası var mana arttırmaktan başka? Kurianlar da pekala mp verebilir item giymek için, magenin int verdiği gibi. Her şeyi kendinize göre yontmayın. HER JOB KENDİ İTEMİYLE OYNASIN!

Kendine ait krowaz silahı, dark knight silahı, krowaz ve holy setleri mevcut. Gayet de kendi itemleri ile oynayabilir durumda. Bunun haricinde itemleri mp istiyorsa mecbur verecek. Bende atak mageyim, tp mage falan değilim sonuçta ama neden int veriyorum? Bana ne faydası var mana arttırmaktan başka? Kurianlar da pekala mp verebilir item giymek için, magenin int verdiği gibi. Her şeyi kendinize göre yontmayın. HER JOB KENDİ İTEMİYLE OYNASIN!
    Yeni serverlardaki kurian ne yapsın çıplak mı dolaşsın.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mur_ykVY9zHm View Post
    Yeni serverlardaki kurian ne yapsın çıplak mı dolaşsın.
    Yeni server mi var?

4 tane saydın. 2 silah 2 elbise. 75lvl+, 80lvl+ bunlar. INT verince mage için + sı oluyor, ama MP vermek kurian için herhangi bir artısı yok. 80 attack skili bile 10 sn boyunca defans x2 yapıyor. Bu kadar mükemmel bir job.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    4 tane saydın. 2 silah 2 elbise. 75lvl+, 80lvl+ bunlar. INT verince mage için + sı oluyor, ama MP vermek kurian için herhangi bir artısı yok. 80 attack skili bile 10 sn boyunca defans x2 yapıyor. Bu kadar mükemmel bir job.
    Kimin kaç itemi olduğunu mu yarıştırıyoruz? Warriorda sword, axe, spear vs dolu çeşit item var, magede tek staff var. Napalım senin gibi oturup ağlayalım mı?

Kimin kaç itemi olduğunu mu yarıştırıyoruz? Warriorda sword, axe, spear vs dolu çeşit item var, magede tek staff var. Napalım senin gibi oturup ağlayalım mı?
    5 tane item sayamayınca çamura yattın. Mage içi tek staf yok, mage için 100 çeşit staff var.