Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Senior Member

NttNow Pazarcı Olayını Bitirecek mi ???

Benim anlamadıgım olay şu Yeni sunucuya kayıt yaptıramayan adam 24 saat sonra girebilecekse istedigi sunucuya Nttnow hikaye oluo o zaman sadece on kayıda yario pazarcı engellenmiyor ki yine kayıt yaptramayan adamlar 24 saat sonra girbilecek sonucta ozellikle 15 pc si olan adamlar. Yanlıs biliosam soyleyin...

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Ragnar_44 View Post
    Benim anlamadıgım olay şu Yeni sunucuya kayıt yaptıramayan adam 24 saat sonra girebilecekse istedigi sunucuya Nttnow hikaye oluo o zaman sadece on kayıda yario pazarcı engellenmiyor ki yine kayıt yaptramayan adamlar 24 saat sonra girbilecek sonucta ozellikle 15 pc si olan adamlar. Yanlıs biliosam soyleyin...
    Dostum sonra da girebilecek evet ama manes ve olympiaya nasıl OTPsiz girilemiyorsa bu yeni açılan serverlara da nttnow uygulaması ile accountu onaylamadan giriş yapılamayacak. Yani 15 char pazar yapan kişi 15 tane hat ve telefona uygulamayı kurup hepsini onaylatmak zorunda olacak. Tabi yapmak isteyenin önüne geçilmeyecek ama 15 telefon ve hat işi biraz da olsa sıkntıya sokacaktır eminim.

Senior Member
    ilerde zorlıcak biraz

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    13 pc ve 3-5 modem videolarına sıra sıra telefonları da ekleyecekler a hah hah hah.

Eskiden forumda bıdı bıdı konuşurlardı şimdi kimseden tık yok.

-Çikli pc liri dikinimizlir
    -İnlir şirkitin vili nimiti hirciyimizlir
    -illigil diğilsi istidiği kidir hisip içir
    -Piyisiyi inlir bilirliyir, kimsi kirişimiz

Yapmak isteyen lütfen yapsın ya görmek istiyorum. Yaparlarsa söz bu sefer kıskanacağım
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    13 pc ve 3-5 modem videolarına sıra sıra telefonları da ekleyecekler a hah hah hah.

Eskiden forumda bıdı bıdı konuşurlardı şimdi kimseden tık yok.

-Çikli pc liri dikinimizlir
    -İnlir şirkitin vili nimiti hirciyimizlir
    -illigil diğilsi istidiği kidir hisip içir
    -Piyisiyi inlir bilirliyir, kimsi kirişimiz

Yapmak isteyen lütfen yapsın ya görmek istiyorum. Yaparlarsa söz bu sefer kıskanacağım
    Neden yapamasınlar dostum ? Nttnow uygulamasının devamlı elinde olmasına gerek yok ki sadece yeni server bahanesiyle yüksek indirme oranına sahip bi uygulama edinilmek istenmiş bu uygulama ile başka bi mantığı yok hesapla en ufak bi bağlantısı yok ki uygulamanın yeni servera giriş dışında. Telefon kullanan 15 tane tanıdığın yok mu senin ? Bu şekilde abi kardeş arkadaş derken hepsinin telefonunda 1 kere uygulamayı kurup 1er hesap bağladığın sürece yine yapabileceksin. Evde 2 pc var birinden oyun oynuyorum diğerini öğrencilere slayt vs için kullanıyorum laptop zaten. Ama 15 pc pazar yapmaya kalksam okulda öğrencilerin telefonundan hesap onaylarım yine yaparım. Bu uygulamanın multi pclere pazarcılara falan engel olmak gibi bi olasılığı yok ki.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Neden yapamasınlar dostum ? Nttnow uygulamasının devamlı elinde olmasına gerek yok ki sadece yeni server bahanesiyle yüksek indirme oranına sahip bi uygulama edinilmek istenmiş bu uygulama ile başka bi mantığı yok hesapla en ufak bi bağlantısı yok ki uygulamanın yeni servera giriş dışında. Telefon kullanan 15 tane tanıdığın yok mu senin ? Bu şekilde abi kardeş arkadaş derken hepsinin telefonunda 1 kere uygulamayı kurup 1er hesap bağladığın sürece yine yapabileceksin. Evde 2 pc var birinden oyun oynuyorum diğerini öğrencilere slayt vs için kullanıyorum laptop zaten. Ama 15 pc pazar yapmaya kalksam okulda öğrencilerin telefonundan hesap onaylarım yine yaparım. Bu uygulamanın multi pclere pazarcılara falan engel olmak gibi bi olasılığı yok ki.
    Hocam o videolar vs ince hesaplarla yapılıyor. Elbette yaparlar, yapamazlar demedim. Yapsınlar ama eskisi kadar ucuza mal olmayacak. Deneyeceklerdir orası kesin. Ama oyun içinde bu kadar zorbalık yapan insan var,bir dünya konu açıldı. Beni rahatsız eden, çok fazla kendilerine güvenmeleri ve ahkam kesilmesiydi. Konuyu açanların kıskançlıkla suçlanması da cabası. 2 pc hatta 3 pc bile kabul, birinden alır birinden satar diğeriyle oyununu oynar, bir dünya tanıdığım var bunu yapan. Bahsettiğim insanlar 30 40 50 pc ile insanlara pazar mantığını zehir edenler. Eskisi kadar kolay olmayacak bu yüzden mutluyum.

Ayrıca uygulama geliştirilebilir dendi, bu da beni umutlandırıyor açıkçası. Umarım oyuna giriş için de kullanıma başlanır. Bir şey yapamazlar, müdahale etmezler, dokunamazlar diyenlere dokundular. Bu hoşuma gidiyor sadece.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hocam o videolar vs ince hesaplarla yapılıyor. Elbette yaparlar, yapamazlar demedim. Yapsınlar ama eskisi kadar ucuza mal olmayacak. Deneyeceklerdir orası kesin. Ama oyun içinde bu kadar zorbalık yapan insan var,bir dünya konu açıldı. Beni rahatsız eden, çok fazla kendine güven ve ahkam kesilmesi. Konuyu açanların kıskançlıkla suçlanması. 2 pc hatta 3 pc bile kabul, birinden alır birinden satar diğeriyle oyununu oynar, bir dünya tanıdığım var bunu yapan. Bahsettiğim insanlar 30 40 50 pc ile insanlara pazar mantığını zehir edenler. Eskisi kadar kolay olmayacak bu yüzden mutluyum.

Ayrıca uygulama geliştirilebilir dendi, bu da beni umutlandırıyor açıkçası. Umarım oyuna giriş için de kullanıma başlanır. Bir şey yapamazlar, müdahale etmezler, dokunamazlar diyenlere dokundular. Bu hoşuma gidiyor sadece.
    Tabi haklısın işleri biraz zorlaştırdı evet ama önüne geçildi diyemiyoruz. Evet dediğin gibi adam 15 20 pc ile oyun oynadığı zaman farklı bi anlayışsızlık ve sahiplenme hislerine giriyor 20 pcnin 4ünü adamı engellemek için kullanırım olur biter kafasına giriyorlar ama işte önüne geçilmiyor bi türlü. Keşke şu programı otp ile entegre bi duruma getirseler de her hesap için elinde telefon ve hat bulundurmak zorunda kalsa herkes Ama böyle bi uygulama olan sisteme geçiş bile bunca zaman sonra geldi otp entegre falan o yüzden tamamen hayal ürünü durumlar

bence tam tersine knightonline tarihinin en buyuk pazarı olacak nedenmi 1 kişi evinde 10 pc var tum sulalesine nttnow uygulaması yuklemiş tam tersine milletin onune gecmişler id şifreni girdiginde teleonuna mesaj gelmesi lazım bununda süresi 45 saniye içinde girmen lazımki çözüm olsun..

Senior Member
    Kusura bakmayında 15 bilgisayar alan 15 hatta alır

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Dostum sonra da girebilecek evet ama manes ve olympiaya nasıl OTPsiz girilemiyorsa bu yeni açılan serverlara da nttnow uygulaması ile accountu onaylamadan giriş yapılamayacak. Yani 15 char pazar yapan kişi 15 tane hat ve telefona uygulamayı kurup hepsini onaylatmak zorunda olacak. Tabi yapmak isteyenin önüne geçilmeyecek ama 15 telefon ve hat işi biraz da olsa sıkntıya sokacaktır eminim.
    nasıl bi mantık bu 1 kişi tum sülasi ve tanıklarına arkadaslarına toplasan 100 telefon yapar now uygulmaıs yukleyip ömür boyu girebilir bu uygulama tam tersine daha kolay olmuş bunun tel çözümü karekod sistemi oyuna girmek için id şifre yazmaya bile gerek yok id pas yerinde karekod olması bunuda telefona okutarak oyuna char baglanabilir. id şifreye bile gerek kalmaz. web whapsap gibi düşün