Page 199 of 290 FirstFirst ... 99149189197198199200201209249 ... LastLast
Results 1,981 to 1,990 of 2894
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Saygı duymaktan kastın ne hocam
    bi adamın durumu iyiyse gidip alır yani belki senin oyuna verecek paran olmayabilir ama emin ol paran olsa sende alırdın bu konuya diyor sanırım.

Ben 2 yıl emek vermişim adam 2 dk da basıyor parayı bana tek atıyor buna saygı duyucaz yani? Benim çok şükür paramda var ama bir oyuna 40-50 bin yatırmak? 40-50 yide geçdim 3-5 bin yatırmak bile mmorpg oyun mantığına ters.

Kurian kanki HavaiBall nerdesin özledik seni

(Yeni server gelecek bunun başka yolu yok artık)

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Saygı duymaktan kastın ne hocam
    Diyorumki isteyen istediği gibi oynar

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    bi adamın durumu iyiyse gidip alır yani belki senin oyuna verecek paran olmayabilir ama emin ol paran olsa sende alırdın bu konuya diyor sanırım.
    güzel kardesim ben öyle bir şey demedim nasıl cıkardın bu sonucu onuda anlamadım ben zaten orda isteyen istediği gibi oynar demek istemişim ayrıca sen nerden biliyorsun insanların parası olup olmadığını adam milyarlıktır ama parayla oynamayabilir her insan farklıdır

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    ne database sıfırlaması hangi hayal dünyasında yaşıyon sen? madem bu db sıfırlandı benim 2009da charım veya itemlerim niye sıfırlanmadı. sen burayı pvp ile karıştırmışsın arkadaş bura usko hayal dünyasından çık artık.

Hayır bi de inanıyorlar şuna yok db sıfırlanacak yok bilmem ne kafayı mı yediniz arkadaş yok öyle bişey olmadı olmayacak.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    çarşamba kıyamet kopacak ya ümmeti muhammed

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bu itemler yaklaşık 12 13 yıldır duruyor üzerimde. Hatta Lotto da var 150 200 kadar. İnanmayın şu db sıfırlanacak diyen yalancıya.

Beyler beklentilerinizi büyütmeyin. Sonra çok üzüleceksiniz. Ne o pus itemleri kalkacak, ne genie, ne utc, ne de krowaz. Sadece pus indirimi yapılacak, her zaman yaptıkları şeyleri yapacaklar. Yeni server gelecek, server birleştirilecek, cz güncellenecek, moblar güncellenecek, luncher güncellenecek sonra aynı şekilde oyun devam edecek. Pus indirimi de olabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Recklessy59 View Post
    Ben 2 yıl emek vermişim adam 2 dk da basıyor parayı bana tek atıyor buna saygı duyucaz yani? Benim çok şükür paramda var ama bir oyuna 40-50 bin yatırmak? 40-50 yide geçdim 3-5 bin yatırmak bile mmorpg oyun mantığına ters.
    kardeşim bir nevi haklısın ama o para veren kişide işyerinde veriyordur o emeği trilyonda kazansan para kolay kazanılmıyor hertürlü alın teri var işin içinde adam çaşlışıyordur vakit bulamıyordur farm yapmaya bu ihtimallerde var