Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 105 of 105
    Junior Member
    9 Yıl olmuş bıraklı konuyu görünce üzüldüm. Bazı oyunlar vardır ufak değişiliklik harici dokunursan özünü kaybeder knight online da tam olarak böyle olmuş 3000 kişi varsa bu serverde 2500 ü farm için aktif zaten bir önlem alınırsa knight biter bunuda az çok biliyolardır diye düşünüyorum berbat bir yönetime sahip oyun olarak lideriği hiç bırakmadı

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EmirBeyz View Post
    9 Yıl olmuş bıraklı konuyu görünce üzüldüm. Bazı oyunlar vardır ufak değişiliklik harici dokunursan özünü kaybeder knight online da tam olarak böyle olmuş 3000 kişi varsa bu serverde 2500 ü farm için aktif zaten bir önlem alınırsa knight biter bunuda az çok biliyolardır diye düşünüyorum berbat bir yönetime sahip oyun olarak lideriği hiç bırakmadı
    Sen sakamisin ya. 9 yil oldu birakali diyip 3 bin kisinin 2500 u farm ne alaka ? Bu sonuca nerden vardin. Destan serverine bir gel sabah jr 400 aksam 1500, o 1500 un en az 1000 i sc parasi pot parasi cksin pk atalim derdinde.Baska serveri bilemem ama destanda farmcinin 3 katindan fazla pk ci zevk alan oyuncu var. Onun icin yikilmadi bu sw. Ok dakilerin sayisi jr den de fazladir.Buraya yazanlarin kaci pk ckiyor merak ediyorum.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    tek nedeni var dragon box ve monster staff çıkması sonrası bildiğin gibi zaten darmadağın

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Sen sakamisin ya. 9 yil oldu birakali diyip 3 bin kisinin 2500 u farm ne alaka ? Bu sonuca nerden vardin. Destan serverine bir gel sabah jr 400 aksam 1500, o 1500 un en az 1000 i sc parasi pot parasi cksin pk atalim derdinde.Baska serveri bilemem ama destanda farmcinin 3 katindan fazla pk ci zevk alan oyuncu var. Onun icin yikilmadi bu sw. Ok dakilerin sayisi jr den de fazladir.Buraya yazanlarin kaci pk ckiyor merak ediyorum.
    o 1500 kişinin 1000 tanesi en son 6 ay önce CZ'ye çıkmıştır. Merak ediyorsan şayet JR vakti Destan 2 pazarda biraz dolanabilirsin tıklım tıklım olan pazarın nasıl seyrelmiş halde olduğunu kendi gözlerinle görmüş olursun. Yani JR'ye FT'ye girip paralarını alıp ardından pazara devam ediyorlar. Destan CZ'si taş çatlasın 100 kişi ile dönüyor. Onlarında en az 75 tanesi presini scsini cebinden ödeyerek alıyor.

Ben Gm'lere yardım edebilirim. Bu sitelerden 10m,10m çekeyim gm de inn hostesde pusuda beklesin geleni banlasın... Düşünsenize ne büyük sansasyon olur yazarken heyecanlandım