View Poll Results: Reskill/Restat fiyatlarına indirim yapılmalı mı?

Voters
1682. You may not vote on this poll
  • Evet. Fiyatlara indirim yapılmalı

1,557 92.57%
  • Hayır. Her şeye itiraz etmeyin arkadaş !

125 7.43%
Page 48 of 92 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 471 to 480 of 911
    Eğer NTTgame oyun içerisindeki coin değerinin korunmasını istiyorsa skill stad sıfırlama ücretlerinde indirime gidilebilir herkez war premium çekemiyor.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by intelonewell View Post
    Eğer NTTgame oyun içerisindeki coin değerinin korunmasını istiyorsa skill stad sıfırlama ücretlerinde indirime gidilebilir herkez war premium çekemiyor.
    Katiliyorum.
    Zaten Oyun icinde Pk ve Farm yapabilmek icin belirli bir para PUS a harciyoruz.Skill/statlarin indirime gitmesi bircok oyuncuyu mutlu eder.oyundan cabuk Sıkılmanın birazda olsa önüne gecilir
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Reskill / restat yapacakken 5 kez düşünüyoruz.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Oyun içi etkinliklerle reskill restat parası çıkarılamaz halde.

Senior Member
    Tarafli konu... hic Gerek yok indiriyo.. fiyatlari gayet normal ve etkinlikler ile zaten o para cok kolay cikariliyor.... chaos ve jr den alinan para ile zaten ayda 3 kez sifirlarsin statlari skilleri.... ayrica war premium almak cok da zor degil eger oyundan farkli zevkler almak istiyorsan...

Bu bir eglence sektoru ise tek taraflk dusunmeyecegiz

Junior Member
    coins eritmek için indirim olabilir, aslında diceksiniz ne alaka daha az coins isterse daha çok gb oyun içinde kalır diye ancak millet skill sıfırlamaya 70m vermeke için gidiyor premium çekiyor, skill sıfırlamak 20m olsa gidip premium çekmez ve 20m oyundan silinir

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    Tarafli konu... hic Gerek yok indiriyo.. fiyatlari gayet normal ve etkinlikler ile zaten o para cok kolay cikariliyor.... chaos ve jr den alinan para ile zaten ayda 3 kez sifirlarsin statlari skilleri.... ayrica war premium almak cok da zor degil eger oyundan farkli zevkler almak istiyorsan...

Bu bir eglence sektoru ise tek taraflk dusunmeyecegiz
    Chaos ve Jr hediyeleriyle ayda 3 kez stat-skill sıfırlayabildiğin sunucuyu merak ettim. Sakıncası yoksa açıklayabilir misin?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Chaos ve Jr hediyeleriyle ayda 3 kez stat-skill sıfırlayabildiğin sunucuyu merak ettim. Sakıncası yoksa açıklayabilir misin?
    Gerçekten bende merak ettim şahısın lwlı 40 herhalde

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    bana kalırsa direk ücretsiz olmalı bir şeyden de para almasınlar vergi getirdiler o geldi bu geldi insanlar çarını mı dizsin skill stata mı para versın

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    jr yi full kazandım diyelim ayda 2-3 gb elde ettım bunuda skıl stat sıfırlamaya verırsem +8 item +2 +3 takı nasıl alacağım ? benım tek gayem skıl sıfırlamak mı ? karekter nasıl gelişecek?
    her premium alındıgında 2 adet skıl stat sıfırlama kağıdı verilse çok güzel olur bence yada her premium sahibi oyuncular için ayda 2 kere skıl stat sıfırlama hakkı verilse güzel olur. gold prem var diye skıl sıfırlamıyorum 25 gun beklıeyeceğim