Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 114
    Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Ozkanbaba106 View Post
    userları bölüp server açılınca oyuna bi ton item girişi olucak gereken ilgi ve sayı değişince birleşime gidilicek ve birleşen serverda bir çok item girişi olmuş olucak

buda çoğu kişiyi üzücek bunun beklentisinde olanlar kazanıcak zamanında pahalıya char dizenler üzülücek iş pk yada yansıyacak ki oyun bırakmaları da baş gösterecek
    3 item girdi diye oyunu bırakacak adam zaten er ya da geç tutunamaz silinir gider. Yol yakınken vazgeçmiş olacak

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 yıldır Knight Online'da yeni bir sunucu gelmedi.

Son 15 gündür yapmış olduğumuz ve büyük bir merak uyandıran sayaç olsun her yerde eski-yeni oyuncularımızın karşısına çıkan reklamlar olsun tüm bunlar insanların içindeki Knight Online özlemini tekrar ateşlendirmiş olabilir mi?

Kötü düşünmek yerine, konuyu böyle düşünürseniz aradığınız cevapları bulacaksınız.

Şöyle ki Knight Online iki yıl aradan sonra iki yeni sunucu açıyor ve sayıları minimumda tuttuğu iki sunucuya ön kayıtları kapatıp, bir üçüncü sunucu için ön kayıt alıyor. Bunca zamandır yaptığımız her şeyi kelime oyunlarıyla, sayılarla mahvedecek değiliz.

İlk kayıt aldığımız iki sunucu tahmin edemeyeceğiniz bir ön kayıt sınırına sahipti ve limitlerini fazlasıyla doldurdu.

Şu an 3. sunucu için ön kayıtlar başladı ve büyük bir hızla kayıtlar devam ediyor.
    abi siz napıyosunuz ya bu nasıl saçmalık? Manes akarada da aynı şeyi yaptınız şimdi de aynı şeyi yapıyosunuz. gerekiyosa ilk 2 serverın kapasitesi arttırılır ama 3. serverı kaldırabilcek bir durumda değil bu oyun. o zamanlar da aynı tepkiyi gösterdik dinlemediniz şimdi de dinlemiyorsunuz olan oyuncuya oluyor. erken kaydını yaopamayan girmesin beklesin 1 gün yada bırakın herkes istediği yere geçsin ama 3. server nedir ya

Senior Member
    şikayetin mantıklı ama bir de şöyle düşün. sunucuların maksimum kapasitesi oluyor. bu sınır mecburi. yoksa 40k kişi worm kesmeye calısırsa bir anda 35 level olmak bile 1 hafta sürer. yeni sw açmasınlar diyorsun. o zaman da oyuna giremedik diyeceksiniz. yani mecburen gelmiş bir şeydir 3. sw.

Junior Member
    Kayıt yaptıran herkesin yeni sunucuya geleceğini sanmıyorum, letterden verilen ödül eski sunuculardada alınabiliyorsa, 1 hafta 1 haftadır diye düşünen insanlar kayıt yaptırabilir. 2 sunucu bile bana kalırsa fazla, sunucu birleştirmek bu oyunu en çok yıpratan ve imajını zedeleyen kötü bir durum, 1 ay sonra ne diceksiniz 3. sunucuda gerekli ilgiyi göremedik millet premiumsuz girebiliyor hadi gidelimde birleştirim gibi muhabbet olacak. Mesela 1-2 ay içinde Manes ve Olympia birleşecek zaten bitikti.

Junior Member
    Yayında sunucu kontenjanları hakkında bilgilendirilme yapılmamıştı. 2 sunucu arasında 2 kere değiştirme hakkımız olduğu söylendi ama şuan da kullanamıyoruz. Erken kayıt yaptırmış oyuncular için sunucular arasında geçiş yapma fırsatı verilmesi, erken kayıt yaptıracak oyuncuların açılacak 3. sunucuya yönlendirilmesi maduriyetlerin önüne geçebilir.

Millet Akıllandı Kimse 3 ü serverde oynamaz.. Merak etmeyin 1 gün gec olur herkes p1 gelir Hayvan Terli bu saatden sonra yemez 2 zaten yanlıştı acılması 3 ü açmakla zaten herkesin p1 e gelecektir..

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 yıldır Knight Online'da yeni bir sunucu gelmedi.

Son 15 gündür yapmış olduğumuz ve büyük bir merak uyandıran sayaç olsun her yerde eski-yeni oyuncularımızın karşısına çıkan reklamlar olsun tüm bunlar insanların içindeki Knight Online özlemini tekrar ateşlendirmiş olabilir mi?

Kötü düşünmek yerine, konuyu böyle düşünürseniz aradığınız cevapları bulacaksınız.

Şöyle ki Knight Online iki yıl aradan sonra iki yeni sunucu açıyor ve sayıları minimumda tuttuğu iki sunucuya ön kayıtları kapatıp, bir üçüncü sunucu için ön kayıt alıyor. Bunca zamandır yaptığımız her şeyi kelime oyunlarıyla, sayılarla mahvedecek değiliz.

İlk kayıt aldığımız iki sunucu tahmin edemeyeceğiniz bir ön kayıt sınırına sahipti ve limitlerini fazlasıyla doldurdu.

Şu an 3. sunucu için ön kayıtlar başladı ve büyük bir hızla kayıtlar devam ediyor.
    Ekiplerinde önkayıt olamayanlar için birşeyler yapmanız gerekiyor ama 15 kişi kayıt olmuş 1-2 kişi olamamış bunları da düşünmek lazım.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Arkadaşlar ekip olarak oynayanlar bazımız orada bazımız diğerinde diyen güzel insanlar. Neden hep beraber 3. servera geçiş yapmıyorsunuz?
    Değişiklik hakkınız var sonuçta.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by adamsmithbeyler0000 View Post
    Ekiplerinde önkayıt olamayanlar için birşeyler yapmanız gerekiyor ama 15 kişi kayıt olmuş 1-2 kişi olamamış bunları da düşünmek lazım.
    1 gün bu kadar mı büyük bi zaman dostum ya konulara bakıyorum yok 30 kişi 5 yıl sonra gelmiş de aynı swye girememiş de falan. Hayırdır yani 5 yıl boyunca bekledin de 1 gün beklemek niye bu kadar koyuyor bu insanlara ?

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    1 gün bu kadar mı büyük bi zaman dostum ya konulara bakıyorum yok 30 kişi 5 yıl sonra gelmiş de aynı swye girememiş de falan. Hayırdır yani 5 yıl boyunca bekledin de 1 gün beklemek niye bu kadar koyuyor bu insanlara ?
    1 gün demek ben 70-72 oldugumda takım arkadasım belki de priestim oyuna giremeyecek. Benden 70 level geride başlayacak. Bence yeterli bir sebep. Korsan serverlara benzemez burası USKO.