Page 160 of 290 FirstFirst ... 60110150158159160161162170210260 ... LastLast
Results 1,591 to 1,600 of 2894
    Junior Member
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Beklenti yüksek. Yakın da açıklamalar yapılacağını düşünüyorum.
    Sayaç bitmeden hiç bişey açıklamazlar. Oyuncuyu düşünen bir yönetim yok.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by Asdefre View Post
    Sayaç bitmeden hiç bişey açıklamazlar. Oyuncuyu düşünen bir yönetim yok.
    Mevcut yönetim oyuncuyu gayet fazlasıyla düşünen ve oyuncuların isteklerini dikkate alarak gerçekleştirme çabasında olan bir yönetim. Geçmiş yönetimleri de biliyoruz.

Junior Member
    Mevcut yönetim oyuncuyu gayet fazlasıyla düşünen ve oyuncuların isteklerini dikkate alarak gerçekleştirme çabasında olan bir yönetim. Geçmiş yönetimleri de biliyoruz.
    Oyuncuların neredeyse %90 ı Pazar çetelerinden şikayetçi. Bunun için bir adım dahi atılmadı. Eğer oyuncuları gerçekten düşünen bir yönetim olsaydı bunun önüne geçerlerdi.

Beklenti yüksek. Yakın da açıklamalar yapılacağını düşünüyorum.
    5 gün kaldı kesinlikle açıklama gelmesi lazım ama nedense herkez elinde çekirdek izliyor sadece oyuncularun %70 i şuan yeni server bekliyor hangi güncelleme gelirse gelsin kimse yeni server gelmediğin sürece oyuna geri dönmez çünkü bu algıyı zaten nttgame oluşturdu 6 ayda 1 kere yada senede 1 kere server açarak harika bi güncelleme gelse bile insanlar ' bunlar geldiyse kesin yeni server gelir ' umudu ile bekler gene

Oyuncuların neredeyse %90 ı Pazar çetelerinden şikayetçi. Bunun için bir adım dahi atılmadı. Eğer oyuncuları gerçekten düşünen bir yönetim olsaydı bunun önüne geçerlerdi.
    Oyunun ticarete dönüşmesine göz yuman tamamen oyunculardır.

bununla ilgili malesef bi adım atamazlar bunun önüne hiç bi türlü geçilemez yani çok ince bir konu

Junior Member
    Oyunun ticarete dönüşmesine göz yuman tamamen oyunculardır.
    Güldüm.
    Ticaret peşinde olan insanlar engellenmez ise oyun ticarete dönüşür zaten. Mühim olan oyunu ticarethaneye çevirmek isten oyuncuları engellemek. Oyunda ticaret yapan bir kesim varken ben nasıl pazarda item satabilirim ki. İtem piyasasını buy ve sell pazarlar belirliyor. Adamlar suan Silver gem buylarına 1m zam yapsa sell pazarda aynı oranda zam gelir. Adamlar 10 tane sell açıp 1m diyor mesela ben nasıl 1.5 yapabilirim. Onlarla aynı fiyata koysam bile adamlar kök salmış orada, ben sürekli orada pazarda duramam ki.
    Kısacası oyunu Ticarethaneye dönüştüren bir kitle var ve yönetim bu kitleyi engellemek adına hiçbir şey yapmıyor. Sende kalkıp bana oyuncuların suçu diyorsun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    bununla ilgili malesef bi adım atamazlar bunun önüne hiç bi türlü geçilemez yani çok ince bir konu
    Buy pazar kaldırılabilir. Bu hamle normal oyuncuları da etkiler ama pazar çetelerini daha çok etkiler. Çünkü adamlar 3 çarı buy 3 çarı sell oturtup haftalarca bakmıyorlar çarlara. Arada dc yemiş mi diye kontrol ediyorlar. Ama buy pazar kalkarsa mecbur pc başında vakit geçirmek zorunda kalacaklar.
    Buy pazarın kalması ile afk pazarcıları bitirebilirler. Ancak Acilci arkadaşlar yine ticaretine devam eder. Bunada başka bir çözüm bulmak gerekir.

Junior Member
    PUS indirimi gelmezse
    buy pazar kaldırılmazsa
    genie kaldırılmazsa
    jr bdw bug duzeltilmezse
    maradon emc luferson eslant değişmezse
    warrior nerf yemez ise
    wampricfire iade edilmezse
    neyleyim yeniliğinizi !!!

Güldüm.
    Ticaret peşinde olan insanlar engellenmez ise oyun ticarete dönüşür zaten. Mühim olan oyunu ticarethaneye çevirmek isten oyuncuları engellemek. Oyunda ticaret yapan bir kesim varken ben nasıl pazarda item satabilirim ki. İtem piyasasını buy ve sell pazarlar belirliyor. Adamlar suan Silver gem buylarına 1m zam yapsa sell pazarda aynı oranda zam gelir. Adamlar 10 tane sell açıp 1m diyor mesela ben nasıl 1.5 yapabilirim. Onlarla aynı fiyata koysam bile adamlar kök salmış orada, ben sürekli orada pazarda duramam ki.
    Kısacası oyunu Ticarethaneye dönüştüren bir kitle var ve yönetim bu kitleyi engellemek adına hiçbir şey yapmıyor. Sende kalkıp bana oyuncuların suçu diyorsun.
    Bu dediğini illegal yolla mı gerçekleştiriyorlar. Zaten illegal yolla yapıyorlarsa hesap kapatmalar uygulanır ama her şey kurallarına uygun olarak gerçekleştirildiği zaman bunun önüne ancak oyuncular geçebilir. Oyunda ki bir çok eşyayı oyuncuların gerçek para ile satıp aldığını biliniyor yani oyunu kötüye doğru çeken her zaman oyuncular olmuştur. Yönetimlerde bunun önüne geçme için gerekli çalışmalarını tabi ki de yapıyordur ama dediğin şey kurallarına uygun yapıldığında yönetimin elinden ne gelir nasıl bir yol izlemelidir bunu bilemeyiz.