View Poll Results: FT'de TS basma kaldırılsın!

Voters
67. You may not vote on this poll
  • Evet, kaldırılsın.

34 50.75%
  • Hayır, kaldırılmasın.

33 49.25%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 68
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Mage Yuvası FT'de TS basma kaldırılsın!

Tamamen magelerin faydanlandığı bu etkinlikte TS basma kaldırılırsa, çıkan moblar çıktığı an tüm oyunculara attack yapıcaktır. Böylelikle FT'de magelerin elleri düşecek ve FT'deki tüm hükümdarlıkları tamamen son bulacaktır.

Junior Member
    Aşırı mantıklı arkadaşım bir an önce el atılmalı. Her oyuncuya hitap etmesi açısından güzel olacağını düşünüyorum.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Class: KO -> Warrior
    consume & adapt

Senior Member
    Sadece o yeterli değil.Bazı uyanık komutçular 25 dakikalık zaman dilinimde çıkacak yaratıkların sürelerini kayıt altına almışlar.Discord kanalında novala dediğinde daha yaratıklar doğmamış oluyor.Mele ekibin hiç bir şansı kalmıyor.Bazen yaratıkları göremediğimiz bile oluyor, arkamızı dönene kadar ölmüş oluyorlar.

Eğer bunu kurianlar alanla yapmış olsaydı; 1 hafta sürmez nerflenirdi.Oyun yönetimi bazı konularda yetersiz ve isteksiz tutumuyla oyunculardan bir kısmının kin ve nefretini kazanırken, bazı oyuncuların da oyundan soğumalarına sebebiyet vermektedir.

Yaratıklar random çıkmalı ve süreleri de random olmalı, ancak bu şekilde çözüm bulunur.

Zaten tronlardaki ve grellerdeki macrocular mageler de böyle türedi.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by teta1 View Post
    Aşırı mantıklı arkadaşım bir an önce el atılmalı. Her oyuncuya hitap etmesi açısından güzel olacağını düşünüyorum.
    kesinlikle. etkinlik dediğin zaten her oyuncuya hitap edebilmeli.

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    Class: KO -> Warrior
    Last edited by UnforG; 10-10-2020 at 12:42 AM.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Sadece o yeterli değil.Bazı uyanık komutçular 25 dakikalık zaman dilinimde çıkacak yaratıkların sürelerini kayıt altına almışlar.Discord kanalında novala dediğinde daha yaratıklar doğmamış oluyor.Mele ekibin hiç bir şansı kalmıyor.Bazen yaratıkları göremediğimiz bile oluyor, arkamızı dönene kadar ölmüş oluyorlar.

Eğer bunu kurianlar alanla yapmış olsaydı; 1 hafta sürmez nerflenirdi.Oyun yönetimi bazı konularda yetersiz ve isteksiz tutumuyla oyunculardan bir kısmının kin ve nefretini kazanırken, bazı oyuncuların da oyundan soğumalarına sebebiyet vermektedir.

Yaratıklar random çıkmalı ve süreleri de random olmalı, ancak bu şekilde çözüm bulunur.

Zaten tronlardaki ve grellerdeki macrocular mageler de böyle türedi.
    TS kaldırılmasına bunlarda eklenebilir. teşekkürler.

Senior Member
    Bak yukarıda bir konu başlığı ve bir de içerik var. Konu başlığı ve içeriği ne anlatmak istiyor, sen ne yapmak istiyorsun.

Ne konuyla alakası var ne de insani açıdan etik yorumların.Konuyla alakalı yorum yaparsan ve abuk sabuk kelimeler kullanmaz isen, kimsede sana bulaşmaz ve uğraşmaz.Bu şekilde bir yere varamazsın.
    Last edited by NightOwl; 10-14-2020 at 04:35 AM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    tamam hadi sana cevap vericem
    1- ofansif başlıkla öncelikle mageleri hedef almış, daha konu içeriğine girmeden orda bi sallamış
    2-bu konuyu her hafta birkaç kere açıyorlar, yapıcı olmak isterse fikrini orada belirtir, biz öyle yaptık mesela
    3-o konulara baksaydı daha adaletli bir ft sistemi olması gerktiğini savunduğumu görürdü
    4-ts basılmaması çözüm değil, 3-5 kere el ya düşer ya düşmez çünkü çoğu mob tekte ölüyor, mob çıkmadan nova animasyonu bitmiş oluyor,
    tekte ölmeyenlerle de ortaya kayıp mesafe açılarak vurulur hiç dert olmaz emin olun.
    5-ortada herhangi bir çözüm yok, olaya sadece mageler vuramasın şeklinde yaklaşmış hükümdarlıkmış da son bulucakmış da
    oldu mu? 2 günde bir açılan konulara bunu yazalım mı illa?
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    tamam hadi sana cevap vericem
    1- ofansif başlıkla öncelikle mageleri hedef almış, daha konu içeriğine girmeden orda bi sallamış
    2-bu konuyu her hafta birkaç kere açıyorlar, yapıcı olmak isterse fikrini orada belirtir, biz öyle yaptık mesela
    3-o konulara baksaydı daha adaletli bir ft sistemi olması gerktiğini savunduğumu görürdü
    4-ts basılmaması çözüm değil, 3-5 kere el ya düşer ya düşmez çünkü çoğu mob tekte ölüyor, mob çıkmadan nova animasyonu bitmiş oluyor,
    tekte ölmeyenlerle de ortaya kayıp mesafe açılarak vurulur hiç dert olmaz emin olun.
    5-ortada herhangi bir çözüm yok, olaya sadece mageler vuramasın şeklinde yaklaşmış hükümdarlıkmış da son bulucakmış da
    oldu mu? 2 günde bir açılan konulara bunu yazalım mı illa?
    Bak ne güzel söyledin, komutçuların daha önce kayıtladığı sürelerde çakın dediği için moblar doğmadan ölüyor olabilir mi?

Daha bir kaç hafta önce oldu bu olay.Bizim partide 2 mage sürekli parti chattan rakam yazıyorlar.Bunlar ne dedim, biri dedi "SANİYE".
    Ne işe yarayacak bu saniyeler diye tekrar sordum ve ekledim.Saniyelerle uğraşacağına yaratıklara odaklansana bak çıkmadan ölüyorlar dedim.

Bana verdikleri cevap şu; "Zaten onlar yaratıkların çıkacakları saniye"..

Biz meleyiz ne işime yarayacak o saniyeler dikkatimizi dağıtma dedim ve partiden çıkıp gittiler.

Toplanır tsli mageler çemberin etrafında beşgen oluştururlar, ver komutu al expi.

Partilerine rogue almazlar 120 k tsye para verirler, ama beyoğlu dilencisi gibi 300 k'lık sw için 10 defa flood atarlar.

Trol çıkınca atak keserler exp vermediği için, meleler kesecem diye dört dönerler içerde.

Wr çıktığında çil yavrusu gibi dağılırlar, wr ile aralarında doğuyla batı kadar uzaklık olur, halk diliyle enayi tayfa olarak nitelendirdikleri meleler wr kesecem diye yıtrınır, son % 10 canında karaktersiz bir mage gelir alan attırır var olan meleler de yatar, sonra biz etkinliğe giriyoruz.

Bu mu sizin adalet anlayışınız?

Bu 1.5 yıl önce youtubeye atılmış video yazdıklarımı birebir anlatıyor aslında elimi boşuna yormuşum.
    Yıllardır bu etkinliğin mageler tarafından sömürülmesine son verilmesi gerekiyor.En alttaki 2018 yılında çekilmiş video da herşeyi açıklıyor.

Buda yaratıkların çıkma süresinin text dosyasına kayıtlayıp komutladığı olduğu video

Last edited by zambiali; 10-10-2020 at 01:51 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by teta1 View Post
    hangi etkinlik mageye hitap ediyor ? atıyorum chaosta bi mage dese ki ben kombo yapmak zorunda mıyım dese, sürekli warrior olan biriyle kombo konusunda nasıl kapışacak bir mage ?