Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Agresive93 View Post
    İşinizi size öğretmek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın ama,2 saniye bir gm girip teleportlasa olmaz mı.zor olacagını sanmıyorum.dundendur beklıyorum malesef .s
    Bugün 1 Mayıs İşçi Bayramı, daha önce de belirttim.

Sabırla beklemek zorundasınız.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Stick çöpe atılırsa görevi teslim edemezsiniz. Enverter'e alıp o şekilde teslim etmeniz gerekiyordu.

Görevi tamamladığınıza dair ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

Ek olarak ilgili sunucunuzda çevrim içi olarak beklemeniz gerekmektedir.
    Baştan sona okudum. zoruma gidiyor gerçekten zoruma gidiyor artık illegal kullananlarla bukadar pozitif ilgilenilmesi. Genie 149cash 10paket genie 1490 cash. hapis kanadı 1000cash. legal şekilde 10paket genie harcayan adam resmen hapise girmiş çıkmış gibi oluyor, diğer adam hapise girince ödül niyetine kanadı bile oluyor ki girerse oda. aylarca yakalanmayanlar var. Yazık gerçekten. Sanki oyunun bir parçasıymış gibi bukadar ilgilenilmesi soğuttu.

Junior Member
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Baştan sona okudum. zoruma gidiyor gerçekten zoruma gidiyor artık illegal kullananlarla bukadar pozitif ilgilenilmesi. Genie 149cash 10paket genie 1490 cash. hapis kanadı 1000cash. legal şekilde 10paket genie harcayan adam resmen hapise girmiş çıkmış gibi oluyor, diğer adam hapise girince ödül niyetine kanadı bile oluyor ki girerse oda. aylarca yakalanmayanlar var. Yazık gerçekten. Sanki oyunun bir parçasıymış gibi bukadar ilgilenilmesi soğuttu.
    illegal kullanan ? ben mi ?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    illegal kullanan ? ben mi ?
    Fazla uzatmama gerek yok. bunu okuyan ne demek istediğimi anlayacak

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Bu konuyu daha önce dile getirmiştim. Pusta kanat 899 cash, stick+kanat 999 cash. Yani makro cezası sadece 100 cash ya verilen kanat özelliksiz olmalı ya da hiç kanat verilmemeli.

Hatta daha önce ceza aldığına dair bir damga gibi bir şey olmalı hapisten çıkan adamda. İnsanlar parti'ye alırken 2 kere düşünsün. Niye ödül verir gibi kanat veriliyor anlamadım
    Last edited by uon; 05-01-2019 at 09:43 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Fazla uzatmama gerek yok. bunu okuyan ne demek istediğimi anlayacak
    boş yapma.oyununu yoksa gereksiz gereksiz polemiklere girme. sen nerden biliyorsun benim macro yada bot kullandığımı ? hapse girmemin nedenini nerden biliyorsun da böyle konuşuyorsun. senin gibi bir tip gelmiştir sövmüşümdür.hapse atılmışımdır.slota mob çekmişimdir hapse atılmışımdır.neden herşeyi macro vs şeylere yoruyorsunuz. zaten macro yada illegal birşeyler varsa ban atılıyor. hapis değil.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    boş yapma.oyununu yoksa gereksiz gereksiz polemiklere girme. sen nerden biliyorsun benim macro yada bot kullandığımı ? hapse girmemin nedenini nerden biliyorsun da böyle konuşuyorsun. senin gibi bir tip gelmiştir sövmüşümdür.hapse atılmışımdır.slota mob çekmişimdir hapse atılmışımdır.neden herşeyi macro vs şeylere yoruyorsunuz. zaten macro yada illegal birşeyler varsa ban atılıyor. hapis değil.
    Makronun cezası çoğunlukla hapis. Ondan böyle yormuş olabilir arkadaş. Ayrıca diğer yaptıkların çok masum bir şeymiş gibi savunman çok saçma

Junior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Makronun cezası çoğunlukla hapis. Ondan böyle yormuş olabilir arkadaş. Ayrıca diğer yaptıkların çok masum bir şeymiş gibi savunman çok saçma
    knk öyle birşey yapmadım zaten. ama bu arkadaş kesin birşey gibi konuştuğu için böyleyazmak zorunda kaldım.

Junior Member
    @Eryudes , @Patheoz , @Roquentin , @CluTaah

up

Senior Member SkCLucky's Avatar
    @Eryudes , @Patheoz , @Roquentin , @CluTaah

up
    Merhaba,

Hangi kanaldasınız?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Hangi kanaldasınız?
    teşekkür ediyorum.iyi günler. biraz daha dursam bileklik yapıp satacaktım mapus damlarında

Tags for this Thread