Page 27 of 42 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 414
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Silinmemesi iyi olurdu açıkcası çünkü Archive görevi bir şekilde yapılıyor ama nasıl yapıldığı bilinmiyor taktiği var, görevde sorun yok o yüzden bende aktif.
    10 dex veren achievement aktif mi sizde ? resim paylaşabilir misiniz.

Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    nttgame istediği güncellemeyi koreko da olmasa da yaptırdı, hem de rutin bakımlar dışında, demekki istedğini yaptırabiliyor, yapımcı olayı tamamen yalan. nttgame ne istersen onu oynuyoruz
    Elbette bazı istekler yapımcı firma tarafından daha hızlı yapılabilir veya koreye göre farklı olabilir örneğin çarkıfelek kore tarafında yok, ayrıca np sembolleri vs hepsi uskoya daha önce geldi sonra kore tarafına da eklendi

Senior Member BERNARD31's Avatar
    nttgame istediği güncellemeyi koreko da olmasa da yaptırdı, hem de rutin bakımlar dışında, demekki istedğini yaptırabiliyor, yapımcı olayı tamamen yalan. nttgame ne istersen onu oynuyoruz
    Oyun ici ekonomiyi oyun deneyiminden daha cok onemsiyorlar cunku oyuncular olarak biz de oyle yapiyoruz. Aylardir herkesin gundemi bahce farmi. Internetteki videolar, izlenme sayilari, altina yapilan yorumlar, canli yayinlar vs bunu gosteriyor.

Ben karakter silmeyi israrla soruyorum ama yanit alamiyorum. Dun Discord'da Khenarth da onemsemedi Gelecek, calisma yapiliyor ya da gelmeyecek deyin de ona gore hareket edelim...

Junior Member
    Kore sunucusunda olup uskoda olmayan şeyler :

1- vicdan. (Her oyuncu sömürülecek bir besi ineğidir, bunu ne kadar sömürsek azdır diye yaklaşan bir oyun yönetimi)

2-Adalet. (Millet cebini yaratığa vurarak doldururken, bizim gibi enayiler de pk atabilmek için milletin yaratığa vurup çıkardığı gbleri eritiriz işte)

3-Merhamet. (Charı czde online konuma getirebilmek için harcanan min ücret aylık 500-600 TL)

Şimdilik benim gördüklerim bunlar. Siz de eklemek isterseniz ekleyebilirsiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Oyun ici ekonomiyi oyun deneyiminden daha cok onemsiyorlar cunku oyuncular olarak biz de oyle yapiyoruz. Aylardir herkesin gundemi bahce farmi. Internetteki videolar, izlenme sayilari, altina yapilan yorumlar, canli yayinlar vs bunu gosteriyor.

Ben karakter silmeyi israrla soruyorum ama yanit alamiyorum. Dun Discord'da Khenarth da onemsemedi Gelecek, calisma yapiliyor ya da gelmeyecek deyin de ona gore hareket edelim...
    karakter silme gelmicek ki açıklama yaptılar 3-4 ay önce canlı yayında, suistimal edilir diye, karakter silme yerine css sistemini getirdik dediler. günaydın kanka mağara nasıldı

Senior Member BERNARD31's Avatar
    karakter silme gelmicek ki açıklama yaptılar 3-4 ay önce canlı yayında, suistimal edilir diye, karakter silme yerine css sistemini getirdik dediler. günaydın kanka mağara nasıldı
    Tesekkur ederim de magara falan gerek var mi yani her yayini bastan sorna izlemem gerekiyor mu cidden...

Senior Member
    Tesekkur ederim de magara falan gerek var mi yani her yayini bastan sorna izlemem gerekiyor mu cidden...
    şakasına söyledim ona takılma kanka

Merhaba,
    Kore tarafında karakter kurtarma özelliği geldi eğer sorunsuz olduğu kore test ve kullanımlarından sonra bize gelme ihtimali vardır. Ancak şu an için bu konu hakkında bilgim yok ama ben gelme ihtimalini görüyorum sonuçta ekibin yayınlarda silinen karakterin geri gelmediği için oyuncuların mağdur olmaması için getirilmediği söylenmişti yapımcı firmanın kendi tarafına eklediği yeni özellik belki bunun değişmesine sebep olabilir.
    Last edited by Death_Stroke; 10-01-2020 at 11:15 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    10 dex veren achievement aktif mi sizde ? resim paylaşabilir misiniz.
    Normalde paylaşmam ama aktif olan chardan değilde belli olmaması adına, yan charından paylaşıyorum. Buda 69 level base charı, 10 dexi açmaya başladım bunda

Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Normalde paylaşmam ama aktif olan chardan değilde belli olmaması adına, yan charından paylaşıyorum. Buda 69 level base charı, 10 dexi açmaya başladım bunda

Ordaki text hatalı 100/100 yapılı bir arkadaşımda bile kapalı durumda başka bir achievementtaki sayıyı çekiyor ama aktif olmuyor. Eğer aktif ise görsel gerekli benim karakterimde 8/100 gözüküyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Ordaki text hatalı 100/100 yapılı bir arkadaşımda bile kapalı durumda başka bir achievementtaki sayıyı çekiyor ama aktif olmuyor. Eğer aktif ise görsel gerekli benim karakterimde 8/100 gözüküyor
    Başka bir archievementteki sayıyı çekiyor dediklerinizde, sağ tarafta Complated yazmaz, o şekilde görebilin diye atmıştım zaten ama daha fazlasını beklemeyin malesef, açık olan karakterden gönderemem.