Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    canavar başı 50k atmaz bir kere bir kutudan maximum 32.7k alırsın saf para olarak dark knight materyalini wormdede düşürme şanşın var tamamen şans. Yıllardır bilinen bir slot. Ayrıca eslantta daha iyi slotlarda mevcut...
    üstad ben yeniyim oyunda..
    uruk hai de kasıyordum ms falan ama 3 haftadır neredeyse çöp bile atmiyor ms lerden... bus günde 3-5 tane anca...
    başka nerelerde kasabilirim... ortamala günlük masrafım 50m civari oluyor burda onu bile karşilamiyor artik.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aha Bugün Tam 12 Saat Htb Htc Karışık farm Yapttım. 42m kstım 12.500k sına mana pot almışımdır ıvırı zıvırı 12 saate 30m burakıyor. 1 ay boyunca hergün 12 saat farm yapsam 900m yapar. 350m dc pre zaten! Hadi benim şuan vaktim varda 12 saat kasabiliiyorum. ya çalışıp işinden gücünden gelen ne yapacak?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by AYYAYYE View Post
    Aha Bugün Tam 12 Saat Htb Htc Karışık farm Yapttım. 42m kstım 12.500k sına mana pot almışımdır ıvırı zıvırı 12 saate 30m burakıyor. 1 ay boyunca hergün 12 saat farm yapsam 900m yapar. 350m dc pre zaten! Hadi benim şuan vaktim varda 12 saat kasabiliiyorum. ya çalışıp işinden gücünden gelen ne yapacak?
    Ya para basacak ya da PC başında hayatı geçecek. Bu oyun düzeni bitirilmeli herkes gelir amaçlı oynaya başladı sayı sahada artarsa sistem çöker.

Oyun günlük görev ve etkinlik üzerine farm olayı getirilmeli. Slot geç saatlerde farm yap.devri bitirilmeli. Hele çoklu PC ve ittifak olayı acil müdahale şart.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Ya para basacak ya da PC başında hayatı geçecek. Bu oyun düzeni bitirilmeli herkes gelir amaçlı oynaya başladı sayı sahada artarsa sistem çöker.

Oyun günlük görev ve etkinlik üzerine farm olayı getirilmeli. Slot geç saatlerde farm yap.devri bitirilmeli. Hele çoklu PC ve ittifak olayı acil müdahale şart.
    Tamam'da Dc Pre Alıyoruz Dediğin Gibi Ona görede etkinlikler olmalı! Oyun Kuralları Gereği Para İle İtem Almak Yasak Ya npc lere gelecek Belli bir Düzeyde Krowaz Draki İtemleri o parcayı al bu parcayı Al Bas belki Tutar devri bitirilmeli ozamanda! Gb Fiyatı dudak ucutuyor hele kurnazlar 150tl ye satılan yay 6gb idi 25tl idi gb şimdi olmuş 50+tl gb item olmuş 8gb 400Tl ye misalen bunların önüne geçilmeli yada farm slotları eski düzeye gelmeli! Dediğin Bir dier konu Bu oyunu Oynıyan %90 ında en az 2 pc den tut 10 pc ye kadar olanları var.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Maaşından arttıramadığı için korsan sunuculara yönelicek. Napsın adam? günde 1-2 saat için full pus + ihtiyaç kredisi mi çeksin?

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Tamam'da Dc Pre Alıyoruz Dediğin Gibi Ona görede etkinlikler olmalı! Oyun Kuralları Gereği Para İle İtem Almak Yasak Ya npc lere gelecek Belli bir Düzeyde Krowaz Draki İtemleri o parcayı al bu parcayı Al Bas belki Tutar devri bitirilmeli ozamanda! Gb Fiyatı dudak ucutuyor hele kurnazlar 150tl ye satılan yay 6gb idi 25tl idi gb şimdi olmuş 50+tl gb item olmuş 8gb 400Tl ye misalen bunların önüne geçilmeli yada farm slotları eski düzeye gelmeli! Dediğin Bir dier konu Bu oyunu Oynıyan %90 ında en az 2 pc den tut 10 pc ye kadar olanları var.
    Kim demiş yasak olduğunu? GM'ler diyorlar ki; öyle işlem yapan birisi tespit edilirse eğer bizden ticket yardımı alamazlar. "Tespit skjdşlkf Edilirse kljsdlf" Bir de cezaya ve caydırıcılığa bakar mısın? Ticket yardımı alamıyor muşuz

Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    özet için özet kısmını okuyun

Eslant balrogların yanında 1 adet doğan fierce red dragon isimli canavar yeşil peri ile 50-60k arası nakit(perisiz 30k) ve saatte 3 adet bus atıyor.

ilk başlarda can sıkıntısına geçerken vurdum bus aldım denemek istedim. genie ile 5 saat denedim. (diş attığı için genie ile afk kalmak zor bu arada) daha sonra el ile denedim 5 saat farmı ortalamaya vurduğunuzda güzel miktar nakit ve saatte 3 bus civarı atmakta. arkadaşımla beraber 1. ve 2. serverda denedik toplam bus ve nakit bir cok nakit slotundan iyi. bi süre burada farm yaptık ve biraz item dizip daha cok sevdiğimiz için ardreama gittik.

dün jr tıkladım ve ilk vuruşumda dark knight itemi düşürdüm. (bone of dewil). sabah uyandığımda bu slotun 1 ve 2 serverında kasacaktım ki bir tane mage çoktan çöreklenmiş. uzun zaman burada farm yaptğım için adamın kaba tavırları zoruma gitti ve slotu ifşa etmek istiyorum. isteyen kendi serverında 1 saat denesin sonucu yazsın.

özet: (80lwl mage) saatte 3 bus , bone of dewil düşme ihtimali, monster stone ve canavar başı 50k atıyor deneyin.
    Çok sağol. Deniyorum