View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 86 of 241 FirstFirst ... 3676848586878896136186 ... LastLast
Results 851 to 860 of 2408
    Junior Member
    Rüyalarda buluşuruz yeni serverde görüşürüz:d

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşlar herkes alışmış gerçekten. Yeni server diye tabir ettiğimiz servlerların 6.ayından sonra yeni server istemeye başlamış. Bu konu öyle bir laçka, öyle sakız olmaya başladı ki, oyun o kadar çok alıştırdı ki yeni server işlerine herkesi, yeni server gelse de millet artık karakter kasmıyor. Bu bir gerçek. İnsanlar gb ve tl ile satılacak item peşinde. Yada 80 yapıp karakteri satma peşinde. Çünkü kimse güvenemiyor. Milletin içinde artık ya piyasa düşerse korkusu var. Çünkü gerçek oyuncular bu işlerden sıkılıp çekip gitti. Daha 1 yılını doldurmamış yeni serverlar birleştirildi bu oyunda, ama oyun sahipleri buradan bir istatistik çıkarıp gerçekten durum böyleymiş diyemiyor. Durum vahim arkadaşlar, insanlar pk atamıyor, insanlar çöp slotu kovalıyor insanlar exp kasacak insan bulamıyor. Hiç biriniz gerçek oyuncular değilsiniz. Asıl sorun oyun yönetimi bu yolu izleyerek bir çok oyuncuyu kaybetti ve bir çok oyuncuyu da tlci diye tabir ettiğimiz saflara çekti...

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mage_TR View Post
    Arkadaşlar herkes alışmış gerçekten. Yeni server diye tabir ettiğimiz servlerların 6.ayından sonra yeni server istemeye başlamış. Bu konu öyle bir laçka, öyle sakız olmaya başladı ki, oyun o kadar çok alıştırdı ki yeni server işlerine herkesi, yeni server gelse de millet artık karakter kasmıyor. Bu bir gerçek. İnsanlar gb ve tl ile satılacak item peşinde. Yada 80 yapıp karakteri satma peşinde. Çünkü kimse güvenemiyor. Milletin içinde artık ya piyasa düşerse korkusu var. Çünkü gerçek oyuncular bu işlerden sıkılıp çekip gitti. Daha 1 yılını doldurmamış yeni serverlar birleştirildi bu oyunda, ama oyun sahipleri buradan bir istatistik çıkarıp gerçekten durum böyleymiş diyemiyor. Durum vahim arkadaşlar, insanlar pk atamıyor, insanlar çöp slotu kovalıyor insanlar exp kasacak insan bulamıyor. Hiç biriniz gerçek oyuncular değilsiniz. Asıl sorun oyun yönetimi bu yolu izleyerek bir çok oyuncuyu kaybetti ve bir çok oyuncuyu da tlci diye tabir ettiğimiz saflara çekti...
    inan üzülerek katılıyorum

Banned
    Gelsin istiyoruz da ne değişiyor söyleyin bana,

Nttgamenin yeni serverları pazarlama projesi her yeni server bir eskisinden event ve ya item çıkarma konusunda farklı oluyor.

Bakın yarın görürsünüz büyük ihtimalle olympia ve manes'e gelmiyecek denilen UTC etkinliği aynı krowaz gibi getirilecek.

Peki verilen vaadler ? Krowaz gelmiyecek,83 gelmiyecek, UTC gelmiyecek vs... oluyor !

Peki ya Sonuç ? Nttgame mecbur trina ve pus itemleri satmak için bütün etkinlikleri zamanla getiriyor ve o servera o etkinlikler olmadığı için gelen oyuncular bu durumu görüp serverı terk ediyor !

Bunu Nttgame neden mi yapıyor ? Eski serverı yıpratıp, eskitmek yeni server için insanlara umut veriyor sonra hop yine aynı terane getirilmeyecek denilen etkinlikler birer birer oyuna ekleniyor. Oyuncuya sorsalar bu etkinlikleri %90 istemiyor ancak NTTgame sırf pus itemi satıp serverı kısa sürede sömürmek adına bu işlemi yapıp NEXT----> YENİ SERVER tuşuna basıyor ve bu kısır döngü NTTgame oyunu aldığından beri devam ediyor.

Sorarım size Kaç yıllık usko da ne zaman görüldü yeni serverın başka bir server gelmeden birleştiği ?

Uyanın beyler adamlar eşşeği her defasında farklı renge boyayıp sizi üstüne bindiriyor ve her defasında daha fazla para alıyor !
    Last edited by gecqo991; 01-03-2018 at 09:17 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Ankete katılım çok yükselmiş şaşırtıcı 788 kişi katılmış.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by PowerDamage View Post
    Ankete katılım çok yükselmiş şaşırtıcı 788 kişi katılmış.
    inan dediğim sebeplerden bir çoğu. Tamamen duygusal (TL)

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    inan dediğim sebeplerden bir çoğu. Tamamen duygusal (TL)
    Bende yeni server bekliyorum ama amacım tl değil. Manes açıldığında 2 ay oynadım bıraktım çnki çoğu mele ekip +9 hb +9 raptor +9 chitin sanki +7 gibi set set takan 100 lerce karakter ile dolu olduğu an bıraktım. Şimdi yeni düzenleme ile chitinler çok az olucak slotlardan gbler fırlamayacak +9 setli adamlar olmayacak ve buda beni bir mage playeri olarak heycanlandıran gelişmeler o yüzden yeni server bekleme kararı aldım bu gelişmeler olmamış olsaydı oyuna dönmek gibi bir niyetim yoktu ama artık ampul gibi parlayan male olmayacağı için çok keyifli olucak

Not : Birde 80 lwl 1 yada 2 yıl boyunca son lwl olursa tadından yenmez.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bende yeni server bekliyorum ama amacım tl değil. Manes açıldığında 2 ay oynadım bıraktım çnki çoğu mele ekip +9 hb +9 raptor +9 chitin sanki +7 gibi set set takan 100 lerce karakter ile dolu olduğu an bıraktım. Şimdi yeni düzenleme ile chitinler çok az olucak slotlardan gbler fırlamayacak +9 setli adamlar olmayacak ve buda beni bir mage playeri olarak heycanlandıran gelişmeler o yüzden yeni server bekleme kararı aldım bu gelişmeler olmamış olsaydı oyuna dönmek gibi bir niyetim yoktu ama artık ampul gibi parlayan male olmayacağı için çok keyifli olucak

Not : Birde 80 lwl 1 yada 2 yıl boyunca son lwl olursa tadından yenmez.
    3-4 ay sonra UTC ve Krowaz açılacak belirli clanlar orayı mesken haline getirecek tabi diğer oyuncular dahil olamayacak. Ve item dizen her zaman ki gibi bu belirli sabit kadrolu clanlar olacak Senaryo her zaman aynı şeye çıkıyor.
    Ben sana yaşadığım bir anımı anlatayım isim vermeden. Bir tane karakterimi birine vermek istemiştim amacım ticaret değildi en azından karakter boş durmasın diye. Yeni server ve krowaz, utc bu tür olaylardan bıkmıştım. Arkadaşa dedim ihtiyacı olan varsa söyle diye. Ardından bir kişi benimle irtibata girdi neyse buluştuk. OTP eski telefonumda kaldığını anladım. Dedim ki otp sorunu var veremiyorum ticket atalım istersen. Adam dedi ki ticket atarsak çok bekleriz telefon edeyim 1 saniye İşi sen düşün.

Şimdi anıyı paylaştım diye banlanırsam üzülürüm ki derlerse kanıtla herşeyiyle kanıtlarım...

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    3-4 ay sonra UTC ve Krowaz açılacak belirli clanlar orayı mesken haline getirecek tabi diğer oyuncular dahil olamayacak. Ve item dizen her zaman ki gibi bu belirli sabit kadrolu clanlar olacak Senaryo her zaman aynı şeye çıkıyor.
    Ben sana yaşadığım bir anımı anlatayım isim vermeden. Bir tane karakterimi birine vermek istemiştim amacım ticaret değildi en azından karakter boş durmasın diye. Yeni server ve krowaz, utc bu tür olaylardan bıkmıştım. Arkadaşa dedim ihtiyacı olan varsa söyle diye. Ardından bir kişi benimle irtibata girdi neyse buluştuk. OTP eski telefonumda kaldığını anladım. Dedim ki otp sorunu var veremiyorum ticket atalım istersen. Adam dedi ki ticket atarsak çok bekleriz telefon edeyim 1 saniye İşi sen düşün.

Şimdi anıyı paylaştım diye banlanırsam üzülürüm ki derlerse kanıtla herşeyiyle kanıtlarım...
    Muhtemelen krowaz dediğin gibi 2 yada 3 aya gelecek ama istemiyorum tabiki yani yaklaşık 1 yada 2 yıl gelmezsse güzel olur ve farm chitin gibi değişimlerde olduğu için daha rahat olucaktır. Senin anlattığına gelince olur öyle şeyler sonuçta gmler yada ticketlere bakan back office çalışanlarının elbette tanıdıkları vardır bir rica ile bişiler halledilir sonuç itibari ile

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Muhtemelen krowaz dediğin gibi 2 yada 3 aya gelecek ama istemiyorum tabiki yani yaklaşık 1 yada 2 yıl gelmezsse güzel olur ve farm chitin gibi değişimlerde olduğu için daha rahat olucaktır. Senin anlattığına gelince olur öyle şeyler sonuçta gmler yada ticketlere bakan back office çalışanlarının elbette tanıdıkları vardır bir rica ile bişiler halledilir sonuç itibari ile
    Adam tbl kullandığını ve ban açtırdığını söyledi desem