Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    dostum beyin çalıştırılacak bir durum yok ne yaparsan yap 6:34 te legal yollarla bitmez , son bosslara tek mi atıyorsun da 6 dakikada bitiriyorsun, bariz illegalsin , 10 dk. altında bitiren herkes şüphelidir.
    10 daika altı da iyi itemlerle yapılabilir kardeş tamamen legal 7.40-7.30 lar yapılıyor ama inan bu sınır bir damla daha akmaz 6.34 k0xp macro veya artık her neyse illagalliğin ilanıdır başka bir şey değil.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Her Kanal Açan Legal Olsaydı, Ayrıca Bunu Bir Video Çekip Kanala VS Koyman Kanıtlamaz, Video Çekerken Kim Hile Açar? Gordion Macro Cenneti Olmasına Rağmen 10'DK Altında Olan Yok, Takibindeyim İllegaleri İnlerine Tıkmaya Devam Ediyoruz, Artık Report Etmesekte O Kabileyetsizlerin Her An Enlelerindeyiz, Kendinden Eminsen Sıkıntı Yok.

Senin Ne Dediğini Türkçe Translate Bile Anlamadı Ama Bu Kadar Savunmaya Geçmen Bir Şeylerden Tedirgin Olmandan Heralde Hesabın İncelenirse Diye mi Korkuyorsun.
    Keşke anlasaydın kitap oku biraz cümlede anlam baya kötü senin lehine bir şey söylendiğini bile anlamamışsın sallamışsın ki şuna dikkat etmen bile yeterliydi orada kimin yorumu alıntılanmış ona bile dikkat etmemişsin

Senior Member
    Kendi serverımdaki PORUTU sıralaması. Hayırlı işler...

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xXExce1lentXx View Post
    Bunun translate de bi halt karıştırdığım bariz belli yazılanlara cevap verecek bir şey yok bari millete laf atayım manasız manasız.
    arkadaşım karakterim incelenebilir onu zaten açıkladım. sence 3 tane siktiriboktan kutu için 2000 bin liralık itemli çarımı riske edermiyim azcık beyninizle düşünün ???

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mockingjay54 View Post
    selamlar bahsi geçen 1.sıradaki hesap benim hesabımdır. Ayrıca son gün değil bugün girilerek yapılmış bir skordur.

Geçen ayın ortalaması 6:53'tür. Eğer beyninizi çalıştırabilirseniz siz de bu skorları yapabilirsiniz. Oyun yöneticileri karakterimi her türlü incelemeye tabi tutabilir.

Attığım videoları inceleyerek ne kadar legal ne kadar illegal bir oyuncu olduğumu anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCzJ..._as=subscriber

Buradan da geçmiş yayınlarımı izliyip aynı hesapla oynadığımı görebilirsin.

https://www.twitch.tv/heavenskhan54/videos
    Bugün ayın 1'i olduğu için bugün yapılan bi süre olduğunu anlayabiliyoruz zaten birader. Geçen ayın ortalaması 6.53'tür derken geçen ayın 1. si 6.53 yapmıştır demek istiyorsun heralde. Ben o kişiyi hile şüphesi diye CR'ye attım banlandı. 7.09 yapan 2. yi de CR'ye hile şüphesi diye attım o da banlandı . 7.17 yapan 3. yü de hile şüphesi diye CR'ye attım o da banlandı. Tesadüfe bak hepsi hileci çıktı. 7.35 yapan bir mage vardı onu şikayet etmedim neden çünkü oyunda online olduğunu bildiğim daha doğrusu oyunda gördüğüm bir mage'ydi. Bu adam zaten hile kullanmadan yapmıştır diye şikayet etmedim. Anlatmak istediğim iyi süre yapan herkes hilecidir gibi bir yaklaşımım yok. Ama iyi süre yapanın oyunda ismi bilinen elbet daha önce de bu süreleri yapmış kişiler olması gerekir diye düşünüyorum. Sen geçtiğimiz aylarda sıralamada yokken bi anda ayın birinde bu süreyi yapıyorsan hileci olduğun düşünülür tabii ki. Ben geçen ay 83 level reb 4 karakterimle oyunda sahip olabileceğin maksimum magic power itemler ile 7.36 süre yaptım ve tüm katlarda novaları doğru isabet ettirip neredeyse hiç hatasız oynadım. Zaten maksimuma yakın verimle yaptığım halde 7.36 süre yaptıysam senin yaptığın 6.34'ün hile olduğunu düşünüyorum. Yayıncı olman illegal olmadığının kanıtı değil, eski GM'lerin bile macro kullandığı bi oyun oldu artık burası.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    dostum beyin çalıştırılacak bir durum yok ne yaparsan yap 6:34 te legal yollarla bitmez , son bosslara tek mi atıyorsun da 6 dakikada bitiriyorsun, bariz illegalsin , 10 dk. altında bitiren herkes şüphelidir.
    Abartma istersen kardeş, 10 dk altı bitiren şüpelidir diye, 72 okçuyla 8:10 - 8:30 arası bitiriyorum düzenli olarak. 72 level olduğuna bakma full +9 +3 karakter. Ufak tiyoları mevcut ve içeride bazı alanlar ve skiller buglu. Mage ice ı flame den fazla vurur, mage clasında böyle bir bug var. Kurian kırması moblara çalışır, kırıp 2 tane vurursun boss ölür vs vs.

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Bugün ayın 1'i olduğu için bugün yapılan bi süre olduğunu anlayabiliyoruz zaten birader. Geçen ayın ortalaması 6.53'tür derken geçen ayın 1. si 6.53 yapmıştır demek istiyorsun heralde. Ben o kişiyi hile şüphesi diye CR'ye attım banlandı. 7.09 yapan 2. yi de CR'ye hile şüphesi diye attım o da banlandı . 7.17 yapan 3. yü de hile şüphesi diye CR'ye attım o da banlandı. Tesadüfe bak hepsi hileci çıktı. 7.35 yapan bir mage vardı onu şikayet etmedim neden çünkü oyunda online olduğunu bildiğim daha doğrusu oyunda gördüğüm bir mage'ydi. Bu adam zaten hile kullanmadan yapmıştır diye şikayet etmedim. Anlatmak istediğim iyi süre yapan herkes hilecidir gibi bir yaklaşımım yok. Ama iyi süre yapanın oyunda ismi bilinen elbet daha önce de bu süreleri yapmış kişiler olması gerekir diye düşünüyorum. Sen geçtiğimiz aylarda sıralamada yokken bi anda ayın birinde bu süreyi yapıyorsan hileci olduğun düşünülür tabii ki. Ben geçen ay 83 level reb 4 karakterimle oyunda sahip olabileceğin maksimum magic power itemler ile 7.36 süre yaptım ve tüm katlarda novaları doğru isabet ettirip neredeyse hiç hatasız oynadım. Zaten maksimuma yakın verimle yaptığım halde 7.36 süre yaptıysam senin yaptığın 6.34'ün hile olduğunu düşünüyorum. Yayıncı olman illegal olmadığının kanıtı değil, eski GM'lerin bile macro kullandığı bi oyun oldu artık burası.

aynen kardeşim tüm together clanını banlatmışsın serverda oynamadığın ne kadar belli.

GM arkadaşlardan ricam karakterimi incelesinler eğer sıkıntılı bir durum varsa çarım banlansın yoksa mesajın kaldırılmasını talep ediyorum hakkımda boşa karalama var

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    arkadaşım karakterim incelenebilir onu zaten açıkladım. sence 3 tane siktiriboktan kutu için 2000 bin liralık itemli çarımı riske edermiyim azcık beyninizle düşünün ???
    bu konuya cevap yazmayacaktım da senin bu yorumun aklıma şunu getirdi. Bu arada 06:34lük videonu gönderde bi izleyelim belki taktik öğreniriz.

not: Gmden bi gol bekliyorum

Senior Member
    selamlar bahsi geçen 1.sıradaki hesap benim hesabımdır. Ayrıca son gün değil bugün girilerek yapılmış bir skordur.

Geçen ayın ortalaması 6:53'tür. Eğer beyninizi çalıştırabilirseniz siz de bu skorları yapabilirsiniz. Oyun yöneticileri karakterimi her türlü incelemeye tabi tutabilir.

Attığım videoları inceleyerek ne kadar legal ne kadar illegal bir oyuncu olduğumu anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCzJ..._as=subscriber

Buradan da geçmiş yayınlarımı izliyip aynı hesapla oynadığımı görebilirsin.

https://www.twitch.tv/heavenskhan54/videos
    madem hiç bir illegal lik yok draki videonu koy görelim içerde % 100 bir bug var ve bu bugu kullanan birsürü insan var bizde tepinip duralım 10 dk da bitircez diye

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Destan'da full scli, yaklaşık 4000 apli BP karakter ile 10.20 yapabildim. Tamam çok üst düzey bir karakter değil, ben de drakinin uzmanı değilim.
    Ama mobların yerlerini ezberleyip seri kesmeme rağmen ilk bossa 7. dakikada varabiliyorum.
    Gel gör ki Destan'da 6 dakika yapanlar var. Hatta geçen aylarda 5.40 yapan da vardı. Cidden var bu işte bir pislik.
    I am a normal guy who wants a normal life.