Results 1 to 6 of 6
    Member josprt1's Avatar
    Nickname
    NightLoveL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YouKnowMyName
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Post Çalıntı Kredi Kartlarından Yapılan Alışverişler HK.

selamlar . oyun içi pazarda satışı yapılan pus eşyaları alışının altında satılmaya başlandı(1 haftadır)
    daha önceden ban yiyen arif denen vatandaş yine milletin ocağını kapatıp kartlarını patlatıp hem oyun içi pazar dengesini bozmakta hem bu işi yapan pazarcıları galeyana getirmekte. lütfen tedbirleri adam pusları satıp parayı cebine koyduktan sonra değil , daha erken alın.
    nacizane bilgi vermek istedim .

Senior Member
    Kredi kartını çalıp oyundan eşya alıp sonra onu pazarda satıp nakite mi çeviriyorlarmış. O nasıl mantıksız bişey.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Kredi kartını çalıp oyundan eşya alıp sonra onu pazarda satıp nakite mi çeviriyorlarmış. O nasıl mantıksız bişey.
    iyide cc alışverişinde cep teli istiyor, onu nasıl aşıyorlar acaba.

Member josprt1's Avatar
    Nickname
    NightLoveL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YouKnowMyName
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    yaşlı insanları kandırıyorlar işte bankadan arıyoruz diyerek. bilgileride çalıştıgı yerden topluyor sigorta işi mi ne yapıyor bu vatandaş

Senior Member
    3 ay önce benim başıma geldiydi nasıl becermişlerse kredi kartımdan UBER_TRIP adı altında 9,72 dollar yani o zamanın 58 TL si çekildi güzel bir durumsa anında bu durum bana sms olarak iletildi hemen bankaya telefon açıp kredi kartını iptal edip harcama itiraz formu doldurduydum param iade edilmişti. Ama kredi kartına güvenim kalmadı işte nasıl sızdırdılarsa bilgileri güvenilir yerlerden alışveriş yapıyorum oysa. Milletten böyle 58 tl çekip çekip zengin olmayı düşünüyorlar galiba anlamazlar ne de olsa diye.

Geçen gün de Areste 15m ye sw sc ye buy kurdum attılar 3 tane. Oysa swift sc nin maliyeti 17,5m coinse geliyor onlardan birileri olabilir bunları atan.
    Last edited by Miss_Super; 04-09-2020 at 01:36 AM.

Member josprt1's Avatar
    Nickname
    NightLoveL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YouKnowMyName
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    malesef bu işte herkes harama bulaşıyor üstüne üstük pazarda galeyana geliyor