Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member EraJacque16's Avatar
    sanki okçu aşığı da ondan oynuyolar okçuyu, birkaç sene önce oyunda okçu yoktu millet bowları bile asaslara exp kasmaya alıyodu. sırf kolay farmlanıyor diye herkes okçu oldu. madem seviyosun kolayı, aç mage oyna burda tatava yapma
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Sen draki mageylemi siralamaya giriyorsun guzel kardesim. Mage kacarak gecmek zorunda. 1 v 1 de okcuda warrior da bp pride mageden cok rahat slot alir. Doom soldier yada cop slotlarinin1 v 1 de mageye kaptirman imkansiz. Mage oynuyorum kardesim okcumda var oyle bir dunya yok. Senin tek derdin draki. Onda da kendi jobunda siralamaya giriyorsun zaten.
    Git gir Eslanta tüm farm slotlarında 7 mage 1 priest genie (veya genie altı macro) başka adam göremezsin. Bi de anlaşılmasın diye hepsi TS basmış ve Dragon çıkarmış. Bu kadar iyi olmasa hepsi mage olmazdı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    sanki okçu aşığı da ondan oynuyolar okçuyu, birkaç sene önce oyunda okçu yoktu millet bowları bile asaslara exp kasmaya alıyodu. sırf kolay farmlanıyor diye herkes okçu oldu. madem seviyosun kolayı, aç mage oyna burda tatava yapma
    Benim 8 kişilik mafya olacak ekibim yok sizin gibi.

Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Ya hadi kalk bsg, belli bu da slot mafyacılığı yapıyor genie altı macro ile o kesimdendir
    bırak farmı exp bile kasıyorum, sen git ağlayarak worm kesmeye devam et low seni
    consume & adapt

Senior Member
    bırak farmı exp bile kasıyorum, sen git ağlayarak worm kesmeye devam et low seni
    Ya hadi abisini bi git şurdan

ağlamaya devam etmek istersen bi konu daha aç bu tutmadı
    consume & adapt

Merhaba,

Oyunda Magelerin, yaratıklara, diğer Joblara oranla, çok daha fazla vurması gibi bir durum söz konusu.

Gerek Draki Kulesi olsun, gerek Juraid Eventi olsun, gerek BOSS kesmek olsun.. Her yaratığa Mage karakterleri çok daha fazla vurmakta. Eşyası olmayan Mage bile daha fazla vuruyor diğer Joblardan. Bu durumun eşitlenmesi gerektiği görüşündeyim.

Slot mafyası Mageler ise tüm slotlara çökmüş durumda ve başka bir Job ile KS atmak mümkün değil. Yetmiyormuş gibi Genie altına Macro açıyorlar. Bu biraz adaletsiz değil mi? Diğer Joblar ile aynı oranda vurursa daha dengeli olacaktır. Bunun için yaratığın; FR/LR/IR 'lerini arttırmak yeterli olacaktır.
    Acil doktora gözük. Çok acil ama.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Merhaba,

Oyunda Magelerin, yaratıklara, diğer Joblara oranla, çok daha fazla vurması gibi bir durum söz konusu.

Gerek Draki Kulesi olsun, gerek Juraid Eventi olsun, gerek BOSS kesmek olsun.. Her yaratığa Mage karakterleri çok daha fazla vurmakta. Eşyası olmayan Mage bile daha fazla vuruyor diğer Joblardan. Bu durumun eşitlenmesi gerektiği görüşündeyim.

Slot mafyası Mageler ise tüm slotlara çökmüş durumda ve başka bir Job ile KS atmak mümkün değil. Yetmiyormuş gibi Genie altına Macro açıyorlar. Bu biraz adaletsiz değil mi? Diğer Joblar ile aynı oranda vurursa daha dengeli olacaktır. Bunun için yaratığın; FR/LR/IR 'lerini arttırmak yeterli olacaktır.
    Çoktan kastınız herhalde 1-1.5k arası hasardan bahsediyorsan warrirorun vurduğu 3-3.5k hasar normal geliyor herhalde.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Çoktan kastınız herhalde 1-1.5k arası hasardan bahsediyorsan warrirorun vurduğu 3-3.5k hasar normal geliyor herhalde.
    Adama vurmaktan bahsetmiyorum ben, yaratığa vurmaktan bahsediyorum?

ağlamaya devam etmek istersen bi konu daha aç bu tutmadı
    7-8 PC'im olsa burda konu açmak yerine bir slota oturmuştum Magelerimle rahat ol.

Quote Originally Posted by Nakre06 View Post
    Acil doktora gözük. Çok acil ama.
    Tamam sen söyledin, hemen şu an doktoru aradım ve randevu aldım. Çok teşekkür ederim.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    tüm jobların damagelerini 10 a düşürüleim nova atınca alandakı herkese 10 ar damage atsın 56 skılı 10 vursun okcunun da tüm skıllerı 10 vursun.
    itemli itemsiz herkes 10 damage atsın. bu nerfleme davalarıda biter oyunda biter.
    millet coronadan evde durmaktan çıldırdı galiba. Geldi KO ya sardı oyunda açık bulmaya çalışıyorlar.