Results 1 to 8 of 8

Thread: Takılma sorunu

Junior Member

Takılma sorunu

Bilgisayarım iyi olmasına rağmen oyun takıla takıla ilerliyor. Hep böyle hiç düzelme yok. Diğer oyunları yüksek çözünürlükte oynarken bu oyun nasıl donar aklım almaz.

https://imgyukle.com/i/9vPg1

https://youtu.be/IuNBhqEK8Zw
    Last edited by Zafer_B; 03-30-2019 at 10:10 AM.

nasl donma oluyor ? donunca görev yöneticisinden kapatmak zorunda mı kalıyorsun. biraz daha açıklarmısın

Junior Member
    Quote Originally Posted by pxl_w71HPjJ2 View Post
    nasl donma oluyor ? donunca görev yöneticisinden kapatmak zorunda mı kalıyorsun. biraz daha açıklarmısın
    Video ekledim

Kardeşim ekran kartını yüksek performans ile aç . Birde msı afterburner programı ile over clock ve memory clock değerlerini hafif artır

Junior Member
    Quote Originally Posted by pxl_w71HPjJ2 View Post
    Kardeşim ekran kartını yüksek performans ile aç . Birde msı afterburner programı ile over clock ve memory clock değerlerini hafif artır
    Overclockluk bir olay değil. Millet 512 mb ekran kartlarıyla oynuyor. Herşeyi denedim ama çözemedim.

Dostum ekran kartın zorlanıyor o yüzden kasma oluyor . Şimdi 128 mb lık ekran kartını zorlarsan donar. 8 gb lik ekran kartını zorlarsan o da donar. Çünkü bu oyunun grafikleri uyuşmuyor orada sıkıntı çıkartıyor

Junior Member
    Overclockluk iş değil ya. Sadece bu oyunda donuyor. Sırf bu oyun içinde overclock yapamam. Başka bir yolu olmalı. 2 haftaya kadar yoktu çünkü böyle birşey

Junior Member
    ....il niyetine