Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Angry Oyunda olmadığım halde hapis yeme saçmalığıda nedir yardımcı olurmusunuz ?

Arkadaşlar merhabalar öncedende konu açmıştım genie kullanmama rağmen hapis cezası yediğimi söylemiştim ticket attım ama hiç bir dönüş sağlanmadı bende 800 cash çekip hapisten cıktım ve oyundanda cıkıs yaptım ondan sonrada oyuna tekrardan giriş yapmadım ama şuan chara girdigimde char tekrardan hapiste dogdu sebebi nedir ne yapmam gerekiyor saçmalığın daniskası, oyunda olmayan karektere nasıl hapis cezası veriliyor anlamıyorum!!

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Macro pedal benzeri bir program kullandıysanız daha önce olabilir.

Junior Member
    hocam hayır kullanmadım kullansam tamam diyeceğim ilk hapis yedigimde genie kullanıyordum hapisten cıkardım cash cekip hapisten cıkardım charımı sonra oyundan cıktım vede girmedim oyuna.bu gün girdigimde bu gün yeniden hapisteydi anlamaıdm hiç birşey

Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cgtytgykara View Post
    hocam hayır kullanmadım kullansam tamam diyeceğim ilk hapis yedigimde genie kullanıyordum hapisten cıkardım cash cekip hapisten cıkardım charımı sonra oyundan cıktım vede girmedim oyuna.bu gün girdigimde bu gün yeniden hapisteydi anlamaıdm hiç birşey
    O zaman Ticked atarak çözebilirsiniz sorunuzu forumda destek vermiyorlar. Daha iyi sonuç alabilirsiniz Ticked ile.

Junior Member
    tamam hocam teşekkürler ticket yolladım inşallah çözerler

Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cgtytgykara View Post
    tamam hocam teşekkürler ticket yolladım inşallah çözerler
    Ben rica ederim iyi oyunlar.

Sorununuz çözüldü mü?

Junior Member
    benimde aynı şekilde hesabım hapis yedi 1 çıkardım 2 çıkartmadan yine ticket attım ve sorun olmucağını söyledile 2.kez çıkardım hiçbirşey kullanmadan oyuna devam full genie ile ama ertesi gün öğlen 3. hapis yerine tpt cr banned dediler ve ticket attığımda suçlu olduğumu söylenip durdular halbuki hiçbirşey kullanmamıştım....

Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BeterOL1 View Post
    benimde aynı şekilde hesabım hapis yedi 1 çıkardım 2 çıkartmadan yine ticket attım ve sorun olmucağını söyledile 2.kez çıkardım hiçbirşey kullanmadan oyuna devam full genie ile ama ertesi gün öğlen 3. hapis yerine tpt cr banned dediler ve ticket attığımda suçlu olduğumu söylenip durdular halbuki hiçbirşey kullanmamıştım....
    Bilgisayarınız da illegal program olabilir mi ? Kullanmanız bile bulundurmak dan ceza alabilirsiniz.

Registered Users
    Oyun içerisinde yapilan kontroller ya da XignCode taramalari sirasinda tespit edilen hesaplar ceza alirlar ve oyunda olup olmamaniz bu durumu etkilemez.