Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 87
    Senior Member NeverFree's Avatar
    Çıkmak suç ise ; 2 sene boyunca jr girip kafasında juraid protector olup , görev shelli ,mp recli ,yamuk bowlu ,yamuk glaveli , charını düzmeyenleri ,.multi girip yarım attack yapanları , macro multi warriorları , macro asas 4 skill vurup sonra R atan sonra, Kazık gibi dikilen priestleride , Lich Kingde İQ Testini geçemeyenleri banlayın çıkmayalım

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Okudugunu Ilk önce Kendine göre yorumlama Ne dedigimi Anlamaya Calis 9 paper degil 10 paper Da giyse Str priest bi asasdan tas catlasin 3 yer bu bir Knkss ikinciside Gelince trial don al derken Str olmayi birak dedim ucuncusude bu Tamamen Yanlis level durumuna göre olusturulan Pt sistemi oldugu icin böyle rahat Konusuyorsun Reb 5 ustu karakterler Ayni Pt ye dusse ve silver gemi 83 ve Reb uzeri Pt lere atsa Inan jr Npc nin yanindan bile gecmezsin
    Oyunu ne kadar biliyorsun emin değilim ama Anti defleri iyi olan bi bp 1 tane asastan 3 yemez. Ayrıca yine aynı boş muhabbeti yapıyorsun . Benim accountumu görmeden havadan atıp tutuyorsun. Kaç levelim hangi itemlerim var bilmiyorsun ama yinede boş boş konuşmaya devam ediyorsun.
    Konuyuda amacından saptırmaya gerek yok bu ikili muhabbet ile. Egonu bi kenara bırak ve o şekilde konuş. Oyunda tek sağlam sensin sanki. Bi tek itemler sende var , sadece sen level kastın sanki de herkese ezik muamelesi yapıyorsun.
    Last edited by RealJomey; 05-06-2021 at 01:33 AM.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Okudugunu Ilk önce Kendine göre yorumlama Ne dedigimi Anlamaya Calis 9 paper degil 10 paper Da giyse Str priest bi asasdan tas catlasin 3 yer bu bir Knkss ikinciside Gelince trial don al derken Str olmayi birak dedim ucuncusude bu Tamamen Yanlis level durumuna göre olusturulan Pt sistemi oldugu icin böyle rahat Konusuyorsun Reb 5 ustu karakterler Ayni Pt ye dusse ve silver gemi 83 ve Reb uzeri Pt lere atsa Inan jr Npc nin yanindan bile gecmezsin
    Ayrıca int veya str oynamak da tamamen oyuncunun kendi zevkine kalmış bir durum ki seni hiç alakadar etmiyor. Anca bu tür durumlarda etkinliklerden kaçarak o adama zarar verdiğini düşünürsün. Ama burda kendi karaktersizliğinide yansıtmış olursun

Senior Member
    Şerif kırıp giriyorum, pk'da küçültme falan basıyorum. Rakipten birinin kafasına 1 koyuyorum ve adama kimse vurmuyor. Durup izliyorum bir bakıyorsun magemiz old mytril staffla warriora staff giriyor ve warriorun raptorunun rüzgarından tek yiyor

1 küçültme 200k olmuş Sirius'ta black gem 1m. 5 tane bassan kaybettiğinde aldığın black gem'e eşit. İtemi yoksa JR girmeyip JR süresi boyunca 30 dakika werewolf kesse 5 tane +8 alır 300kdan 1.5m eder black gemden daha iyi.

İzliyorlar bir yayıncıyı günde 2 JR , 12 draki günlük 30m oooo diyip koşa koşa JR geliyorlar itemsiz. Bazıları var 2 yıldır itemsiz 1 adım ilerlemez mi insan? İlerlemiyor işte adamın tüm oyun icraatı JR'de insanları deli etmek çünkü.
    Last edited by BlackMbaku; 05-06-2021 at 02:50 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Hahaha ilk defa böyle saçma bir kuralı direk yönetim ağzından duyuyorum, çıkan adam keyfinden mi çıkıyor, adamlar 2 çar girmiş makro açmış kanıtlaması neredeyse imkansız anca pk kalırsan makro çöp oluyor o zaman mı video çekeceğim, aynı anda 2 tane lich çekerler wairorlar mp rec takar boş çarları saymıyorum bile, ben zevk alamdıktan sonra altf4de çekerim.

Ha bak şunu anlarım baktı adam party güçsüz gibi duruyor daha ilk odada çıktı, bunu kanıtlayabilirse ceza verilsin, yada en gıcık olduğum sabah jrlerinde deva kesilmezse işe gideceğizciler var birde, bunlar altf4 çekerse banlansın, ama bunların kurallarda açıkça belirtilmesi lazım, yoksa üstteki yazdığım nedenlerden dolayı neden sinir olup sağlığımı bozayım ki bende altf4 atarım bu kuralı öğrendiğime görede kılıfınıda ona göre hazırlarım çok zor değil.
    Last edited by SessizLik_35; 05-06-2021 at 03:14 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Ee kardeşim bu oyunu bir bilen biz değiliz sizde biliyorsunuz.Devada adamlarla kapıştın sonra ezildin sen fighta devam etmiyorsun ki o zaman , party "bırak abi bunları kesemeyiz" diyor herkes bırakıyor yada herkes af.k oluyor. Yada chatte hiçbir şey yazılmamış herkes af.k olmuş mesela yada direk çıkmışlar e bu sırada adam video alıp atarsa yine banlanacak mı ? E hayır skor tablosunuda görmemiz gerekir derseniz yine jrde skor tablosunun buglu olduğu zamanlar oluyor ne süre gözüküyor ne skor. neye göre karar vereceksiniz o zaman ? Yada başka bir senaryoda, priest dc yerse odalardayken tek priestle fight yapamayız diyip af.k olurlarsa 1 kişide video alıp herkesi banlatabilecek mi? Velev ki bosslardayken dc yedim yine jrden çıkmış sayılacak mıyım ? Yada devadayken adamlarla kapışıyorken dc yedim ne olucak ? Ben laptoptan oynuyorum wifida sıkıntı var ethernet kablosuyla bağlıyım , ethernet kablom çıktı dc yedim başka bir senaryo. Ben nasıl değerlendirilicem ? Çaat diye ağzımın üstüne ban mı yicem ?

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by eee_Lj4wq1r7 View Post
    Ee kardeşim bu oyunu bir bilen biz değiliz sizde biliyorsunuz.Devada adamlarla kapıştın sonra ezildin sen fighta devam etmiyorsun ki o zaman , party "bırak abi bunları kesemeyiz" diyor herkes bırakıyor yada herkes af.k oluyor. Yada chatte hiçbir şey yazılmamış herkes af.k olmuş mesela yada direk çıkmışlar e bu sırada adam video alıp atarsa yine banlanacak mı ? E hayır skor tablosunuda görmemiz gerekir derseniz yine jrde skor tablosunun buglu olduğu zamanlar oluyor ne süre gözüküyor ne skor. neye göre karar vereceksiniz o zaman ? Yada başka bir senaryoda, priest dc yerse odalardayken tek priestle fight yapamayız diyip af.k olurlarsa 1 kişide video alıp herkesi banlatabilecek mi? Velev ki bosslardayken dc yedim yine jrden çıkmış sayılacak mıyım ? Yada devadayken adamlarla kapışıyorken dc yedim ne olucak ? Ben laptoptan oynuyorum wifida sıkıntı var ethernet kablosuyla bağlıyım , ethernet kablom çıktı dc yedim başka bir senaryo. Ben nasıl değerlendirilicem ? Çaat diye ağzımın üstüne ban mı yicem ?
    Karşı taraftaki oyuncuları küfür edip aşağılayan metinlerin olduğu ve üstüne etkinlikten çıkacağını beyan edip yine takımını aşağılayan ve alt f4 yapan bir oyuncunun videosu almam gereken işlemin yapılması için yeterli. Olayları sadece tek boyutlu düşünürsek "cheat reports" bilgisi anlamında yolun başındayız demektir. Bir suçu işleyen genelde başka bir suçu da beraberinde işlediği için kanıt toplamak zannedildiği kadar zor olmuyor. Ayrıca "Cheat reports" kanıtları oyun firmasının politikası gereği defalarca kontrol edilip, %100 emin olunmadan herhangi bir işlem uygulanmıyor. Bu bağlamda, elektirik kesildi, modemim yandı, ekran kartım yandı gibi durumlarda ban yiyeceksiniz diye bir davranış kuralı politikası olmadığı gibi, Uygunsuz davranış diyebileceğimiz kapsamda oyucunun kasıtlı olarak etkinliklerde rolünü yerine getirmemesi diye bir madde bulunur. Davranış kurallarını dikkatli okuyup içselleştirmiş birisi zaten ne yapıp ne yapmaması gerektiğini bilir ve bu şekilde konuların tartışılmadan endişe duymaz. Konuya katkınız için teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim.
    Last edited by angelrock; 05-06-2021 at 09:30 AM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    Oyunu ne kadar biliyorsun emin değilim ama Anti defleri iyi olan bi bp 1 tane asastan 3 yemez. Ayrıca yine aynı boş muhabbeti yapıyorsun . Benim accountumu görmeden havadan atıp tutuyorsun. Kaç levelim hangi itemlerim var bilmiyorsun ama yinede boş boş konuşmaya devam ediyorsun.
    Konuyuda amacından saptırmaya gerek yok bu ikili muhabbet ile. Egonu bi kenara bırak ve o şekilde konuş. Oyunda tek sağlam sensin sanki. Bi tek itemler sende var , sadece sen level kastın sanki de herkese ezik muamelesi yapıyorsun.
    Gerçekten öyle battle priestler var ki gerçekten çok etkililer. Öyle oyuncular var ki itemleri düşük, ama yüreği büyük. Onlarla oynarken gerçekten keyif alıyorum. Genelde Jr'de en büyük sıkıntılıları itemleri ile kibir ve egosu çok yüksek oyuncular yüzünden yaşıyoruz. Gönlü zengin oyuncularla nice zaferler yaşıyoruz. "Benim çarım çok iyi, başkaları çok kötü" "ben pot harcamak istemiyorum bu oyuncular için" sohbetinden çok sıkıldım açıkçası. Kendin bu kadar iyiysen rastgele dağıtılan bir partide oynamak zorunda değilsin oynuyorsan da işine gelmediğinde insanları aşağılayıp partiden çıkıyorsan kimse kusura bakmasın ben diğer oyuncuları bu tarz adamlara yedirmem. Bu yüzden size katılıyorum çoğu kişi buraya gelip konuyu amacından saptırmaya çalışıyor ne yazık ki size konuya katkınız için teşekkür ediyorum.
    Last edited by angelrock; 05-06-2021 at 10:47 AM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Gerçekten öyle battle priestler var ki gerçekten çok etkililer. Öyle oyuncular var ki itemleri düşük, ama yüreği büyük. Onlarla oynarken gerçekten keyif alıyorum. Genelde Jr'de en büyük sıkıntılıları itemleri ile kibir ve egosu çok yüksek oyuncular yüzünden yaşıyoruz. Gönlü zengin oyuncularla nice zaferler yaşıyoruz. "Benim çarım çok iyi, başkaları çok kötü" "ben pot harcamak istemiyorum bu oyuncular için" sohbetinden çok sıkıldım açıkçası. Kendin bu kadar iyiysen rastgele dağıtılan bir partide oynamak zorunda değilsin oynuyorsan da işine gelmediğinde insanları aşağılayıp partiden çıkıyorsan kimse kusura bakmasın ben diğer oyuncuları bu tarz adamlara yedirmem. Bu yüzden size katılıyorum çoğu kişi buraya gelip konuyu amacından saptırmaya çalışıyor ne yazık ki size konuya katkınız için teşekkür ediyorum.
    Olaylara akılcı yaklaşımlarından ve empati kurabilme yeteneğinden dolayı bende sana teşekkürlerimi sunuyorum dostum. Oyun senin gibi gerçek oyuncularla güzel.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    adam JR de alt f4 atmadan önce utanmadan Es beyler diyor bu adamı CR ye atıp da banlatmamak kerizliktir