Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Dc premium pazarlamasi konusunda gm arkadaşlarla bir öneri

Arkadaşlar merhaba. Bilindiği gibi belirli bir ücrete dc premium sahibi olabiliyoruz. Bu premium'un tek amacı %100 dc flash basarak item drop şansımızı 2 katına çıkarmak. %1 ise %2 oluyor cok bir şey farketmiyor gibi görünse de farkedecek bir oran. Oyunda aldığımız her cash veya premium bir hizmet sayılıyor. Dolasıyla bu premiumların ne işe yaradığını bilmemiz lazım. Örnek olarak ex premium flashları basıldığında bariz olarak exp'nin arttığını görüyoruz. Peki dc premium'da nasıl oluyor? Herkes bir şekilde bunu tartışıyor. İşe yaramıyor diyen var, bugda diyen var, bariz fark ortada diyen var.

Dediğim gibi bu premiumları satın alarak sonuç olarak bir hizmet satın almış oluyoruz. Daha önce hiç gold pre, bronz pre kullanmamış birisi Dc pre arasındaki farkı tam olarak gözetemiyor. Benim şöyle bir tavsiyem var;

Gm arkadaşlar DC Basılı char ve Bronz preli char ile 100er kutu kırsın. 10ar boss kessin, 10lar ms'ye girsin, 10 drakiye girsin bu örnekler arttıralabilir.. Biz bunları kendi canlı yayın kanallarında izleyelim görelim, aradaki fark ne kadarmış anlayalım. Sonuç olarak bu premium satılıyor ise, pazarlanması için böyle bir şeyin gerekli olduğunu düşünüyorum. Derseniz ki bu durum tamamen şansla alakalı, işimiz şansa kaldıysa bu premium neden satılyıor onu görelim

Member
    Nickname
    Jack
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hem bilgilendirme hemde canlı yayında etkinlik için çok güzel olur aslında dc premıum farkı bariz ortada ama yinede izlemesi zevkli olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by JackOfClubs View Post
    Hem bilgilendirme hemde canlı yayında etkinlik için çok güzel olur aslında dc premıum farkı bariz ortada ama yinede izlemesi zevkli olur
    Evet event şeklinde de olabilir. Bir çok kişi tanıtıma katılır. Cıkan eşyaları çekilişle vs. dağıtabilirler.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    dostum bu tarz premium eşyaları test ediliyor Gm Karakteri ile örnek vermek gerekirse 1 adet gm 1000 adet canavarı tek skilde kesiyor ve gelen droba göre bir sistem belirliyor o yüzden buraya boşuna aglamaya gelecek olan arkadaşlar gelmesin yok bronz premium ile aynı d.c pre nın bi farkı yok felan fılan gereksız polemik boş muhabbet

Arkadaslar ben fikrimi soylemek istiyorum. Oncelikle drop işi genelde şanstir. Fakat dc pre ile presiz car arasinda belki biraz fark olabilir ama gold war exp pre ile dc pre arasinda acikcasi fark olduguna inanmiyorum. Genelde bunu en cok drakiye girdigimde fark ettim. Dc pre %100 flash basili olmasina ragmen 3 defa girdigim halde wp alamadim. İlk odadan son odaya kadar hic dusmedi sadece 1 tane shell dustu. Presiz carla girdim 3 wp 2 shell atti. Ve bu defalarca oldu. Mesela eski serverde Base’de blood kesince buss atiyordu. Presiz carlada yarim saate 2-3 tane aliyordum dc pre ilede 2-3 tane aliyordum. Bence dc pre hurafeden ibaret. Hic ise yaramiyor diyemem ama diger pre’ler ile hemen hemen ayni drobu attigindan kesinlikle eminim. Gold, war ve exp prelerden bahsediyorum. Dc almaktansa exp pre veya gold pre daha avantajli.
    Last edited by Zoneradious; 03-18-2019 at 04:16 AM.

Junior Member
    Tamamen şansa yönelikse neden dc premium alınıyor? Benim bronz pre ile de 10 drop alma şansım var, dc pre ile de. Farkeden tek şey kutulardan bol bol mana ve görev eşyası çıkması sanırım