Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Angry Draki kulesi hk. Tüm gmler ve oyun yöneticilerinin dikkatine.

Öncelikle herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar dileklerimi ileterek şikayetçi olduğum bir konu hakkında sizlerinde görüşlerini alarak gm ve oyun yöneticilerini göreve davet ediyorum.

81 lvl ful 3 itemli ve +9 görev questine sahip magem ile draki kulesine girip hera ve tüm scleri basmama rağmen legal olarak minimum 10/11 dk içerisinde elimden geldiğince en hızlı şekilde haritayı tamamlamaktayım.Bu süreler ile ranka bile giremiyorum.

Ranktaki magelere baktığımda ismi cismi belirsiz magelerin yani pkda veya serverda hiç görmediğim magelerin 5.30 - 6.00 gibi dakikalarda draki kulesini bitirdiklerini görmekteyim.
    Bu durumu rosetta serverinde yaşadım ve genel olarak tüm serverlarda bu durumun olduğunu düşünmekteyim.

Eminim bahsettiğim durumdan legal olarak oynayan tüm oyuncularda haberdardır.
    Ve bu sürelerde bitirmenin legal olarak gerçekten imkansız olduğunu düşünmekteyim.
    Sizlerde bu durumun normal olmadığını düşünüyorsanız.

Gmleri, oyundaki tüm yöneticileri göreve davet etmemde konunun altına bir kaç şey yazarak destek olursanız sevinirim.

Gereğinin tüm serverlarda yapılmasını sizlerden rica ediyoruz.
    En azından rankta ismi görünen kullanıcılar yada, incelenebiliyorsa ranktaki tüm isimler incelenip k0xp kullananların cezalandırılması oyunun daha iyi olması yolunda atılacak güzel bir adım olur
    Lütfen gereken hassasiyeti gösteriniz.

konu ile ilgili bir görsel.
    Last edited by Trobrogers; 03-31-2019 at 08:22 PM.

Senior Member
    aynen katılıyorum kardesım kardesım sana adamlar son gun gelıp 1ci olup kutulari alıyolar olımpiadada durum aynı

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    kardeşim mümkünde bir video çekip paylaşırmısın. Herkes bu durumdan şikayetci. Gm'ler galiba 6 dakikada biteceğine inandığı için bu durumlara müdahale etmiyor. belki görürlerse fikirleri değişebilir.

Rosettadayım sadece exp için giriyorum draki kulesine, geçen hafta draki kulesine gireceğim sırada bir mage kısa sürede bitirdi, görevi vermeye gittiğimde şok oldum çıbıldak çar görevi verip kayboldu

Junior Member
    konuyla ilgili videoyu en kısa zamanda çekip yükleyeceğim, benden önce yükleyen arkadaşlar olursa link paylaşırlarsa sevinirim. onların atmış olduğu linkleri de konuya ekleyebilirim.

ksc yi atmıştım cheat repots , incelenecek yazmışlar.

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by P0VVER View Post
    ksc yi atmıştım cheat repots , incelenecek yazmışlar.
    benim cr ye attığım videoyu hiç izlemeden karar vermişler 2 gün önce report ettiğim kişiyle aynı jr ye girdik.

Junior Member
    genel tartışma bölümünde açılmış başka bir konuda bulduğum bir görselin linki daha.
    https://i.hizliresim.com/16lYWB.jpg

Senior Member
    3 çeşit illegal giriyo drakiye
    ilki resimlerdeki ilk 5e giren amatör sazanlar
    ikincisi 6.ve sonrasındakı çakallar
    üçüncüsü ve en tehlikelileri sıfırlanmadan 10dk önce girip alıp kaçanlar

% 100 katılıyorum müdür. Yeni serverda 16 dkda anca bitiyorum, adam 6 dkda bitirmiş. Üstelik ilk5 ten sonrası gözükmüyor, kim bilir hangi koxperler saklı oralarda.

Tags for this Thread