Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 149
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bu konu yapımcıya iletilmiş durumdadır. Eşya bir hatadan dolayı mı çalışmıyor yoksa bilinçli olarak mı iptal edildi bilgisi geldiği gibi forumda bilgisi verilecektir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bu konu yapımcıya iletilmiş durumdadır. Eşya bir hatadan dolayı mı çalışmıyor yoksa bilinçli olarak mı iptal edildi bilgisi geldiği gibi forumda bilgisi verilecektir.
    Bilinçli iptal edilecek ise bize bilgi verilmeliydi biz bu iteme güvenerek işlemler yaptık çünkü. Bunun uyarısı daha önceden olmadığı için bunun düzenlenmesi ve çalışır hale gelmesi gerekiyor ve kırdırabilenler de var gibi görünüyor.

bir şeyde bug olmasın artık

Banned
    Aynen öyle en azından haber edilseydi swtıch pre çekerdik ( çünkü biz ahmak akıllanmayanlardanız ) ona güvenip exp çektik kendi stratejim gereği asas okçu arasında geçicektim sürekli gece asas sabah okçu gibi ama gene bug bug bug........ Bir şeyde bug olmasın artık

Senior Member
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    Aynen öyle en azından haber edilseydi swtıch pre çekerdik ( çünkü biz ahmak akıllanmayanlardanız ) ona güvenip exp çektik kendi stratejim gereği asas okçu arasında geçicektim sürekli gece asas sabah okçu gibi ama gene bug bug bug........ Bir şeyde bug olmasın artık
    exp ve dc çektim zaten skill sıfırlayabileceğim diye ben daha büyük ahmakım.

. o expe güvenerek bu karaktere cash yükledik kardeş. bilinçli falan yok kusura bakma da.

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bazı arkadaşlar çekmiş kullanmış bile bazılarında ise sorun var çekemiyorlar.Bazı kişilerde böyle bi sorun mevcut.

Ben o kağıda güvenerek geri döndüm exp kasmak için lr mage kastım ileride fire döncektim bütün planlarımı alt üst ettiniz güvenerek okadar cash aldım bilseydim hiç almazdım başlamazdım haram olsun herşey

Ben de return kağıdına güvenerek Switch yerine EXP+DC premium çektim. Bilinçli olarak iptal olursa eğer yalan reklam sebebiyle hukuksal bir suç işlemiş olur, dava yolları açılır.

Junior Member
    Bende switch pre almadım kagıtla restat yapabılecegım ıcın ama boyle bır sacmalık olmamalı yani