Results 1 to 7 of 7

Görev sıfırlama etkinliği hakkında

Merhaba bu önümüzdeki ramazan bayramında görev sıfırlama etkinliği olursa çok güzel olacağı kanaatindeyim neden mi? Pandemi den dolayı insanlar malum eve kapandı bu bayram da yüksek ihtimal herkes evde olacak görev sıfırlama etkinliğini bu bayram yaparsanız çok iyi olacağı kanaatindeyim. İnsanlar hazır evdeyken yapsın görevleri.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Görev sıfırlama genellikle yıl dönümü etkinlikleri ile yapılıyor, farklı bir durum olursa paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Senior Member
    Keşke olsa ama genelde yıldönümlerinde yapıyorlar . Tahminimce ağustos gibi sıfırlanır öncesinde haziran sonu ve ya temmuz başı haberi verilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Görev sıfırlama etkinliği genelde Yıl Dönüm zamanlarında yapılıyor. Ağustos veya Eylül aylarına denk geliyor ve gelmeden 30 gün öncesinden forumda duyurusu yapılıyor.

Ramazan ayına özel bu şekilde bir etkinlik gelmesi düşünülseydi önceden duyurusu yapılırdı.

Her serverda gerçekleşiyor mu peki oyuna 2 ay oldu başlayalı da diez de oynuyorum eski bir sw sanırım her sw de oluyor mu sıfırlama

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Bra_arXwQKxT View Post
    Her serverda gerçekleşiyor mu peki oyuna 2 ay oldu başlayalı da diez de oynuyorum eski bir sw sanırım her sw de oluyor mu sıfırlama
    Tüm sunucularda oluyor.

Senior Member
    Ağustos veya Eylül ayların da her yıl genelde geliyor görev sıfırlama ramazan ayında geleceğini sanmıyorum