Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 75
    Senior Member SUTCUvFatih's Avatar

Tor ac vur yere kalkan tak des at ss tak can fulle

Adalet istiyoruz. Descent cd artsın asaslar kadar hızlı warrior, priestden saglam restore, ss ile can doldurma, full ıtem mage den çok alan hasarı, kalkan takınca defans kurian gibi gezen full ıtem asas priest 4k ap zor gorurken 7 raptorla 3k ap si olan bir sınıfa karşı diğer tüm sınıflar adına adalet istiyoruz.
    "Tahammül et dediler, hangi bir zamana kadar, Ne bitmez olsa tahammül, onun da bir sonu var."

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Neden herkes warrior çok güçlü diyor anlamıyorum.. Niye kimse kötü yanlarını konuşmuyor?

Mesela light feet olmadan oynuyoruz bu oyunu... Mesela critic skillimiz yok... Mesela rakibi kendimize çekemiyoruz... Bu skiller warriorlara eklenmeli...

sdgasdlfassdafa

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    En sevdiğim konu açılmış, hemen değişmeyen fikirlerimi yazayım.

Warrior sınıfında her şeyden önce Gab Adamant gibi kalkanlar takılmamalıdır. Lanetli kalkanların hepsi Priest kalkanı olarak sınıflandırılmalıdır. Scorpion Sycthe eşyası kesinlikle ve kesinlikle pk alanlarında çalışmamalıdır. Yakınlarda mob olduğu sürece Warrior ölümsüz oluyor.

Bu ikisi bence ilk öncelikler arasındadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    wariorların kalkan takma özelliği kaldırılmalı, wariorların hell blade skili güçlendirilip alan skilleri iptal edilmeli, ss eşyasıda tamamen kaldırılmalı.

Quote Originally Posted by Mihmer View Post
    Neden herkes warrior çok güçlü diyor anlamıyorum.. Niye kimse kötü yanlarını konuşmuyor?

Mesela light feet olmadan oynuyoruz bu oyunu... Mesela critic skillimiz yok... Mesela rakibi kendimize çekemiyoruz... Bu skiller warriorlara eklenmeli...

sdgasdlfassdafa
    desi niye partym deki elemana atıyorum ki direk seçtiğim rakibe atsam ya bu skilide böyle düzeltmeliler acilen ...

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NefretD0LU View Post
    desi niye partym deki elemana atıyorum ki direk seçtiğim rakibe atsam ya bu skilide böyle düzeltmeliler acilen ...
    gördüğüm en mantıklı yorum
    düşmana des olmak süper olmazmıydı ya

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NefretD0LU View Post

Yok artık!
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post

Warrior sınıfında her şeyden önce Gab Adamant gibi kalkanlar takılmamalıdır. Lanetli kalkanların hepsi Priest kalkanı olarak sınıflandırılmalıdır. Scorpion Sycthe eşyası kesinlikle ve kesinlikle pk alanlarında çalışmamalıdır. Yakınlarda mob olduğu sürece Warrior ölümsüz oluyor.

Sn. Liondan muhalefet olmadan bir cevap, ilginç.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    ben de warrior un fonksyonel olmadığı görüşündeyim.
    aslında yanından geçenin ölmesi gibi bişey olmalı, çocuklar 2 skille bile oynayamıyorlar. yazıktır günahtır.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post

Katılıyorum, bunların dışında Descent, HP Booster gibi yeteneklerinin bekleme sürelerinin az olduğunu düşünüyorum.