Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)

Teşekkürler NTTGame

Teşekkürler NTTGame bir oyun nasıl bitirilir bir topluluk sürekli nasıl oyuna başladığına pişman edilir çok güzel gösterdiniz 83 ve Mthrilleri tekrar getirerek helal olsun bu kadar beceriksiz bu kadar amatörce bir oyun yönetilmez geri dönmemek üzere 10 arkadaşımla elveda diyoruz bu oyuna hoşçakalın

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Niye bitirsinki amacın oyun oynamaksa gayet güzel güncelleme işsizlere ekmek çıkmıyacak diye söylenmeniz normal.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Amacım oyun oynamak sadece warriorların yere vurduğu bir czde oynamak değil tam tersi ben işsiz olsam sevinirdim çar dizmediğim için 2 aydır emek verip dizdiğimiz çarları zorla bıraktırıp ve hala boş boş konuşabiliyorsun yalama bir şekilde tebrikler.. Yarın bu oyunu sadece biz değil oyunun yüzde 50si bırakacak bunuda bil
    Last edited by LcofKuri; 03-21-2019 at 01:05 AM.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LcofKuri View Post
    Amacım oyun oynamak sadece warriorların yere vurduğu bir czde oynamak değil tam tersi ben işsiz olsam sevinirdim çar dizmediğim için 2 aydır emek verip dizdiğimiz çarları zorla bıraktırıp ve hala boş boş konuşabiliyorsun yalama bir şekilde tebrikler
    Warriorlarin cogu zaten yere vurarak oynuyor yere vurma skilleri 75 de aktif 83 de degil. 2 ay guzel bir sure yeni baslayip char dizmek icin. Arti 2 taki zorlarsan yaparsin ama arti1 leyebilcegin bir sure. Neyden tad alamadin anlamadim yani.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Warıor yere vurma olayını bende destekliyorum onun haricinde güzel bir güncelleme he diyceksiniz zaten şuandada vardı yere vurma ama berserker 83 açıldığı an farklı olacak teklemeside olucak yani warıor ezer kısaca.

Junior Member
    Güle güle bye bye

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Oyunu oynamak için oynayan tayfa ne istediyse oluyor işte. Para kazanmak isteyen arkadaşlar belediyedeki işkura gidip başvurabilirler. Burası oyun ve yenilik gelmek zorunda. Yeni serverde oynamıyorum ama 83 level gelmesi kadar doğal bir şey yok.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Zaten geleceğini herkes biliyordu bu tantana neden?

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Zaten geleceğini herkes biliyordu bu tantana neden?
    İnsanlar neye isyan ettigini bile bilmiyorlar sadece isyan edelim

Oyun zaten duraksama donemindeydi herkes sıkılmaya baslamıstı iyi oldu guncelleme.

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Oyunu oynamak için oynayan tayfa ne istediyse oluyor işte. Para kazanmak isteyen arkadaşlar belediyedeki işkura gidip başvurabilirler. Burası oyun ve yenilik gelmek zorunda. Yeni serverde oynamıyorum ama 83 level gelmesi kadar doğal bir şey yok.
    Kimsenin 83 lwl gelmesinden dolayi itorazi yok elbette gelecek fakat 2 aylik server icin baya erken. Para kazanmaktan bahsetmissin bunun 83 lwl ile alakasi me ? Farm yapan zaten yapiyor yine 60 lwl de olsa farmina devam eder o kesim. Cz de pk keyfi bitti cunku serverin %90’i item dizmekle ugrasiyor simdi 3 tane itemle 83 lwl cara kim nasil dayancak ? Herkes parami vermek zorunda oyunda keyifli bir sekilde pk atmak icin ? Ayrica uzun bir sure 83 lwl gelmicek denmisti millet bunun saskinliginda 2 ay sonra gelcek denseydi veya oyle izlenim verilseydi zaten kimse ses cikartmazdi. Neyse ne yazsam boşa swn anlamak istedigini anlicaksin nasil olsa..
    Last edited by Zoneradiousss; 03-21-2019 at 05:55 AM.