Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 70

Ft etkinliğinde volkanik rock

selamlar okçu 40 rangesi olan bir karakter ben volkanik rocka daldığımda uzaktan vurma ban yiyeceksin gibi şeyler söylüyorlar yaptığım şey luringmiş.

Soruyorum size czde felankor respawn ettirmek, bossları towna çekmek bunlar da luring o zaman?

Ayrıca ftde volkanik rocka uzaktan vurmak yasak mı? Yasaksa neden?

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    uzaktan vurduğun zaman yakından vuran oyunculara arka arkaya seri şekilde nova atıyor ve oyuncuların çoğu ölüyor hal böyle olunca bunu bir kaç kere yaşayan oyuncular hasar vermekten vazgeçebiliyor

Quote Originally Posted by weaswera View Post
    uzaktan vurduğun zaman yakından vuran oyunculara arka arkaya seri şekilde nova atıyor ve oyuncuların çoğu ölüyor hal böyle olunca bunu bir kaç kere yaşayan oyuncular hasar vermekten vazgeçebiliyor
    bunun ban sebebi olması saçma değil mi ki öyleyse kaldırsınlar ya mobu yada nova atmasını kaldı ki şikayetçi kişiler mage ve çoğu 60-70 level mavi kutu alanlar biz 80 levle full atack versek de alamıyoruz ?

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    FT'de Volcanic Rock'a uzaktan vurarak yaratığın nova atmasına ve bir çok kişinin bu nova sayesinde ölmesine sebep oluyorsun. Bu oyuncu faaliyetini engellemek sayılıyor; Ben ölmüyorum , bana ne ? diyorsan eğer , ceza alman muhtemel bir olaydır. Volcanic rock için yeterince güçlü değilsen uzakta bekle güçlü olanlar kesene kadar. Eğer tam tersi ise yaratığın altına gir ve saldırıya devam et.

Quote Originally Posted by Linaria View Post
    FT'de Volcanic Rock'a uzaktan vurarak yaratığın nova atmasına ve bir çok kişinin bu nova sayesinde ölmesine sebep oluyorsun. Bu oyuncu faaliyetini engellemek sayılıyor; Ben ölmüyorum , bana ne ? diyorsan eğer , ceza alman muhtemel bir olaydır. Volcanic rock için yeterince güçlü değilsen uzakta bekle güçlü olanlar kesene kadar. Eğer tam tersi ise yaratığın altına gir ve saldırıya devam et.
    okçuyum rangem 40 uzaktan vurmam neden yasak? luring sebebiyle ban yersem czdeki felankor respawn ettirenler bos taşının boslarını towna çekenlerde ban yemeli değil midir? oyunun bu kadar saçma bir hal almasını rezalet olarak değerlendiriyorum. sanırım yönetim sorunu var ortada.

yetkili yok mu ??

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    kardeşim bu tarz bi mantıklı soruya cevapları yok boşuna bekleme. genie partiye alınmıştım tam 1 ay önce görev için eslantta genie kurmuşlardı htc lerdeydi htb çektim diye başkan aile bireylerime teker teker sövdü ve ptden attı. ben de özür dilerim o bana ağır küfürler ettiği halde alırmısın dedim dahada sövdü yanındaki arkadaşıda sövmeye devam etti 2 si birden. sonra tamam da htb zaten yatrımaz ptyi dedim özelden taciz etmeye devam ettiler. bunlar olurken tek bi küfür etmeden siz bekleyin dedim ve tc çektim okla bunu arkadaşı videoya çekmiş o küfürleirni nasıl kapattılar bilmiyorum neyse yatırdım ptlerini ben kfüür yemeye devam ettim ve taciz edildim yine o ikisi tarafından sonra bi anda ne zaman küfür ettik falan demeye başladılar. yaratık çekmekten banlanacaksın dediler ve pm blockladılar 2. gün ban yedim. olay aynen anlattığım şekilde yaşanmıştır elimde kanıtlar vardır ama ilgilenilmemektedirler banımın telafiside yapılmamıştır ve onlarında ban yediğine inanmıyorum. mantıklı bi yardım bekleme derim ama benim şanssızlığım şimdi o adilere göre yönetim sağlam)

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Uzaktan vurma millet telef olur birşey alamazsınız. Yıllların FR si o kaldırnazlar sadece orda görüyoruz zaten

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    VR ye uzaktan vurmak...!
    Hiç yanaşmamayı tercih ederim. Eskiden, "Town çek Göremiyorum Seni" diyen kimseler olurdu FT de bu tutmazsa, VR ye uzaktan vurup herkesi öldürtenler vardı. Amaç 19 milyon olan Mavi Kutuyu, 20-25 milyonlara çıkartmaktı.
    Eger işlem yapıyorsa GM ler iyi de ediyorlar.
    Zaten bir Okçu Uzaktan VR ye kaç vurabilir ki; 200-300

+Geçenlerde JR de bir Asas SW dağıtmadı. Bir Parti üyeside kızdı.
    Asasda tepki olarak Küfür + Lich e sürekli uzak vurup MP sildirdi. Öylece kaybettik JR yi... Bence böyle yapanlara işlem yapılması yerinde bir karar. Mage oynuyorum, Ölmeyeceğimi bilsem bile VR ye uzaktan dalınmayacağını bildiğim gibi Dalmam da..
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    VR ye uzaktan vurmak...!
    Hiç yanaşmamayı tercih ederim. Eskiden, "Town çek Göremiyorum Seni" diyen kimseler olurdu FT de bu tutmazsa, VR ye uzaktan vurup herkesi öldürtenler vardı. Amaç 19 milyon olan Mavi Kutuyu, 20-25 milyonlara çıkartmaktı.
    Eger işlem yapıyorsa GM ler iyi de ediyorlar.
    Zaten bir Okçu Uzaktan VR ye kaç vurabilir ki; 200-300

+Geçenlerde JR de bir Asas SW dağıtmadı. Bir Parti üyeside kızdı.
    Asasda tepki olarak Küfür + Lich e sürekli uzak vurup MP sildirdi. Öylece kaybettik JR yi... Bence böyle yapanlara işlem yapılması yerinde bir karar. Mage oynuyorum, Ölmeyeceğimi bilsem bile VR ye uzaktan dalınmayacağını bildiğim gibi Dalmam da..
    kendinle çelişiyorsu VR ye uzaktan dalınmayacağını bildiğim için diyorsun o zaman her moba kural koyalım baştaki moblara da uzaktan nova atmayın tek tek kesin diye. mantıklı bir cevap yok ben okçuyum ve karakterim novaya dayanabiliyorsa benim uzaktan dalmam neden yaasak?