Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

[Duyuru] E-Posta Güncellemesi İle İlgili Bilgilendirme!

Değerli Knight Online Oyuncuları,

NTT Game portalımız üzerinde E-posta güncellemesi ve Şifremi Unuttum fonksiyonları ile ilgili yapılan bir değişiklik hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

E-Posta Değiştirme Sürecinde Güncelleme

Önceki süreçte E-posta değişimlerinde NTT Game portalı üzerinden E-posta değişim talebi gönderdiğinizde tarafınıza bir mail geliyordu ve yeni bir E-posta adresi yazılıp onaylandığı takdirde değişim başarılı bir şekilde gerçekleşiyordu.

Bundan sonraki süreçte yeni yazılan E-Posta adresine de onaylama maili içerisinde 6 haneli kod gönderilecek. Bu kod web sitesi üzerinden girilip onaylandıktan sonra değişim başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Bu yenilik, hatalı yazılan mail adreslerini, internet servislerinden kaynaklı mail alamayan kullanıcıların mağduriyetini engelleme adına gerçekleştirilmiştir.

Önemli Uyarı: Eğer yeni mail adresinizi yazdığınızda Invalid Verification Code hatası alırsanız lütfen tarayıcınızın çerezlerini silin veya farklı bir tarayıcı üzerinde tekrar deneyiniz.

Şifremi Unuttum Fonksiyonu - Mail İpucu

Önceki süreçte geçici şifrenizin tarafına iletilebilmesi için ID - Mail Adresi - Captcha bilgilerini giriyorduk. Bundan sonraki süreçte ise Şifremi Unuttum ekranında sizden ilk olarak ID bilginizi yazmanız istenecek. Sonrasında karşınıza çıkacak olan ekranda ise E-Posta adreslerini unutan, anımsamakta zorluk çeken kullanıcılarımız için kayıtlı E-Posta adresinin sansürlü versiyonu görünecek ve sizden bu mail adresini ve Captcha'yı doğru girmeniz istenecek.

Bu durumun sebebi ise, hesap şifresini ve e-posta adresini hatırlamayan kullanıcılara e-posta hakkında ipucu vermektir.

Saygılarımızla,

NTTGame || Knight Online Takımı

Member ExtremeTT's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    E-Postanız için İpucu : : @

E-posta adresimi nasıl öğrenebilirim

bu durumda e postalarımızı bizde guncelleyeme yapacakmıyız YAPMAYACAKMIYIZ bu konu hakkında bılgı vermisinız bızim maılde sorunumuz yok neyapmalıyız

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Cevap verecek yokmu

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    bu yapılanın oyuncuya bir yardımı yokki , eski mail adresimize mesela eposta değişimi istendiğinde otp kodunu bilgilerini yazdığında uzantı gelmiyor , ticket yoluna girdiğinizde sizde doğum tarihi açılış tarihi gibi sorular isteniyor , ayrıca ESN kodları 30 adet eski esn yazsanız bile gene doğum tarihi ve açılış tarihi sorunu karşınıza çıkıyor , mesela ben karakterin maili önümde açık uzantı gelmiyor, benim gibi bir düzüne oyuncu var oyun şifresini yıllardır değiştiremeyen . bence öncelikli olarak bu soruna yoğunlaşın . ben attığım ticketlarda vatandaşlık numaramı bile verdim . otp tek telefonda oda bende mail bende ama şifre değişemiyosun email değişemiyosun , yani hotmaile uzantının gelmemesi oyuncunun suçu olamaz
    [PHP][/PHP]

Senior Member
    E mail , nick vs bilgileri silinmiş olan hesabım var bununla ilgili bir düzenleme yapılmayacak mı karakterime girebiliyorum oyun oynayabiliyorum ama siteden girdiğimde hiç bir şey yapamıyorum tradesi bile kapanmış çünkü E mail , Nickname , Telefon numarası bilgilerim silinmiş. Ticket atılamıyor ve ya forumdan yazılamıyor çünkü hiç bir yere girilmiyor nickname olmadan ve karakterin nicki silinmiş.Başka hesaptan ticket atmamı istediğinizde cash istiyorsunuz ben karakterimin bilgilerini sildiniz diye başka karaktere cash niye çekeyim , discorddan da her yöneticiye yazdım cevap yok discord odalarına yazdım yine cevap yok.
    Bu sorunu yaşayan bir tek ben de değilim forumda açıklama da yok.

Senior Member
    Nickname
    ProfessionaLBirBayaN
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu değişiklik güzel olmuş . Hatalı mail yazılmalarındaki mağduriyeti baya giderecektir.
    Ex Manes Sheriff - Karus Side | ProfessionaLBirBayaN |

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    @AlonsoPedroLopez

E-Postanız için İpucu : : @

ipucu yok

Mail adresime [NTTGame Portal] Kullanıcı Adınız

adı altında mesaj geldi şimdi. Bu mesaj neyden dolayı gelir ben herhangi bir şey yapmamıştım.

Junior Member _Cheetah_'s Avatar
    Nickname
    MrsChetah
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kaziman View Post
    E mail , nick vs bilgileri silinmiş olan hesabım var bununla ilgili bir düzenleme yapılmayacak mı karakterime girebiliyorum oyun oynayabiliyorum ama siteden girdiğimde hiç bir şey yapamıyorum tradesi bile kapanmış çünkü E mail , Nickname , Telefon numarası bilgilerim silinmiş. Ticket atılamıyor ve ya forumdan yazılamıyor çünkü hiç bir yere girilmiyor nickname olmadan ve karakterin nicki silinmiş.Başka hesaptan ticket atmamı istediğinizde cash istiyorsunuz ben karakterimin bilgilerini sildiniz diye başka karaktere cash niye çekeyim , discorddan da her yöneticiye yazdım cevap yok discord odalarına yazdım yine cevap yok.
    Bu sorunu yaşayan bir tek ben de değilim forumda açıklama da yok.
    Aynı sorunu bende yaşıyorum. Karektere girişi yapıyorum oyun hizmetleri sekmesini girdiğimde mail adresi yazmıyo / ayrıca doğum tarihi güncellemesi istiyor. Ticket atıyorum portal giriş tarihi doğum tarihi istiyo car uzun yıllar önce açılmış ve hatırlamıyorum. Bu konuda güncelleme yapılırsa çok iyi olucak bence