Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Çar çöp charlarla cz çıkıp kitleniyoruz diyorsunuz. Mytril setli dual LEGO coc lu birine nerdeyse hiç ice tutmaz. Krowaz veya holy set giyip pontus takarsanız tabi tutar.
    E hani rezistansa bağlı değildi? Dual +3 Shio + Ron's set diyorum, 30+30+30 sadece bu 3itemden 90gr geliyor. Mage için bu itemlerden iyi ice rezist veren takı var mı? Varsa söyle takalım.

Okun kitleme ve ice etkisi neye bağlı önce bunu net olarak bilmeliyiz.
    Ondan sonra magenin ice ve lr skilleri tutma oranı neye bağlı onu da öğrenmeliyiz.

Ben Stafftan ve Shiolardan gelen glacier bonuslara rağmen okçu kadar ice skili tutturma olasılığım yok. Okçu bunu hem daha uzaktan, hem daha basit animasyonla ve eli düşmeden yapabiliyor ve mageden çok daha fazla tutturma oranı var.
    Last edited by HakkiJUN; 09-10-2020 at 11:09 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    E hani rezistansa bağlı değildi? Dual +3 Shio + Ron's set diyorum, 30+30+30 sadece bu 3itemden 90gr geliyor. Mage için bu itemlerden iyi ice rezist veren takı var mı? Varsa söyle takalım.

Okun kitleme ve ice etkisi neye bağlı önce bunu net olarak bilmeliyiz.
    Ondan sonra magenin ice ve lr skilleri tutma oranı neye bağlı onu da öğrenmeliyiz
    .

Ben Stafftan ve Shiolardan gelen glacier bonuslara rağmen okçu kadar ice skili tutturma olasılığım yok. Okçu bunu hem daha uzaktan, hem daha basit animasyonla ve eli düşmeden yapabiliyor ve mageden çok daha fazla tutturma oranı var.
    iste sizin icin bir komplo teorisi

bunlarin kodunu yazan adamlar emekli oldu, yerlerine gelenler de muhtemelen sallamadi ve su an mgame'de dahi bu ice / lr skilleri nasil calisir bilen yok. merak eden de yok. adamlara para gidiyor mu? gidiyor. e o zaman kim takar ice tutmasini lr tutmamasini.

Junior Member
    Her jobun r atağı el düşürürken okçunun skilli el düşürüyor. Okçuya karşı oynamak plan stratejiden çıkıyor RNG'ye dönüyor. El düşmezse oynuyorsun failed yersen öldün ve bu kadar çok failed veren herhangi başka bir job da yok. Lütfen okçular ağlamayın, tek başınıza farm yapabiliyorsunuz, wolf sc bile basmadan 1 pt rahatça pk atabiliyorsunuz. Hiç bir savunma eşyasına ihtiyacınız yok zaten 40 metreden vuruyorsunuz bir de üstüne okçu zayıf okçu güçsüz demeyin lütfen.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Birileri şu arkadaşlara 3100 atak ile warriorlere 500 800 arası vurduğumuzu söylesin. 3v5 in slide atanlara dokunmadığını söylesin. 80 skilinin %80 sektiğini okların dağa taşa ağaca çarptığını bazen Ok attığında mana gidip efekti de yapıp skilin vurmadığını söylesin. Okcudan eli düşen gelip buraya konu açmasın. Adam üstüne koşa koşa okçu kesmeye çalışıyor kilitlenince konu açıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Birileri şu arkadaşlara 3100 atak ile warriorlere 500 800 arası vurduğumuzu söylesin. 3v5 in slide atanlara dokunmadığını söylesin. 80 skilinin %80 sektiğini okların dağa taşa ağaca çarptığını bazen Ok attığında mana gidip efekti de yapıp skilin vurmadığını söylesin. Okcudan eli düşen gelip buraya konu açmasın. Adam üstüne koşa koşa okçu kesmeye çalışıyor kilitlenince konu açıyor.
    ben de 5k atalı warriorum ile bufflu acli adama 1000 vuruyorum. Bunlar bahane değil 80 ve cs skilllerine düzenleme gelmeli o konuda okçuları haklı buluyorum ama sadece bir gün okçulara karşı meele pk attığında ne demek istediğimi anlarsın.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NDBOSS View Post
    ben de 5k atalı warriorum ile bufflu acli adama 1000 vuruyorum. Bunlar bahane değil 80 ve cs skilllerine düzenleme gelmeli o konuda okçuları haklı buluyorum ama sadece bir gün okçulara karşı meele pk attığında ne demek istediğimi anlarsın.
    İşte ben de hep şunu diyorum. Oyunda tek bir job kral değil olmamalı. Mesele parti işi değil. Ona kalırsa mage parti karşısında da hiç şans yok 15 tane nova... Birebirden bahsediyoruz.

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Ve bu hasarları hiç hasar yemeden 40mt mesafeden vuruyorsun. Bence hasarı da yüksek ama ona lafım yok, tek saçmalık ice ve lr skilleri magelere oranla çok daha fazla tutuyor.

Senior Member
    Saydığın ice damagelerin ice skillinin tutmasıyla alakası yok.
    Senin bütün glacier skillerin ice atabiliyorken okçunun 1 tane skilli atabiliyor,oranının daha yüksek olması normal bir durum olur.
    Aynı şey lightning için de geçerli.

Senior Member
    Okçu R mi atsın da el düşürsün
    En güçlü skilli damage çıkaramıyor 80 skilli hep sekiyor, bütün skiller her objeye çarpıyor ölü rakip oyuncuya bile.
    Okçu utility jobudur, mana çeker ice lr atar el düşürür.

Biraz da wariorden bahsetsenize,şu en yüksek atak en yüksek defans en yüksek can en yüksek alan hasarı olan can doldurma , manadan damage yeme, zıplama skilli olan warior var ya hani

Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    Saydığın ice damagelerin ice skillinin tutmasıyla alakası yok.
    Senin bütün glacier skillerin ice atabiliyorken okçunun 1 tane skilli atabiliyor,oranının daha yüksek olması normal bir durum olur.
    Aynı şey lightning için de geçerli.
    Sen konuyu 2-3 kere daha oku en iyisi, çok yanlış anlamışsın.