Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Şu ekran bugunu neden kaldırmıyorsunuz yada çalışmanız bile yok.
    Sizin çakmanız olan korsan sunucularda bile yok bildiğim bu ( oynamıyorum öyle duydum )
    Başka bir oyunda da böyle bir şey duymadım.

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Şu ekran bugunu neden kaldırmıyorsunuz yada çalışmanız bile yok.
    Sizin çakmanız olan korsan sunucularda bile yok bildiğim bu ( oynamıyorum öyle duydum )
    Başka bir oyunda da böyle bir şey duymadım.
    Ya adama vuruyorum adam bende yanımda gözüküyor ama vurduklarım işlemiyor, sonra bi anda ışınlanıyor uzuyor.

Çünkü oyunda eş zaman yok saliseler ile gecikmeler yaşanıyor slide atınca bu durum ortaya çıkıyor oyunun bir bugı bu istemedende oluşabiliyor istesende cezai bi yaptırımı olamaz.
    Yeni oyun motoruna geçmeleri lazım yoksa slide olayı bitmez

Quote Originally Posted by direncmengutas1 View Post
    Çünkü oyunda eş zaman yok saliseler ile gecikmeler yaşanıyor slide atınca bu durum ortaya çıkıyor oyunun bir bugı bu istemedende oluşabiliyor istesende cezai bi yaptırımı olamaz.
    Yeni oyun motoruna geçmeleri lazım yoksa slide olayı bitmez
    Bitirmek gayet mümkün yeter ki istesinler. Hatta araştırdığım kadarıyla ismi lazım değil serverlerde bile bunun önüne geçilmiş.

Mesela şuan oyunda bu slayt denilen durum bir oyuncu tarafından çok açık bir şekilde kullanıldı, warrior beni kovalıyordu, durdu geri gitti bişe oldu adam bi anda yanımda bitti. Bu açık ve net oyun açıklarını kullanmaktır.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Bu attığın iki videoda illegal bence. Birinci videodan bahsediyorsa arkadaş normal bir şey değil, o da illegalite kullanılarak yapılmış.
    Bunu yazdığına göre ya ciddi değilsin ya da cz'de pk atmıyorsun veya yüksek fps ile oynuyorsun. Bunlar illegal program ile yapılan şeyler değil. Elle de yapabiliyorsun makro mouseye atayarak da yapabiliyorsun. Ama geneli makro mouse ile yapıyor. Youtube makro kanallarında 50 tane açıklamalı video var. Makroya nasıl atadığını anlatıyor. Meraklısına link atayım izlesin. (:

Areste bu slideler yüzünden hesabı inceleme alınan yabancı bi priest arkadaş vardı. Hatta konusu ingilizce forumda hala duruyordur. Orada "oyun yöneticileri oyundan anlamıyor, visual bug yüzünden hesabım kapatıldı" yazmıştı ama mesajım silindi demişti. Açıp bakabilirsin duruyordur hala. Biz tsde onun muhabbetini yaptık. Slideyi hileci diye incelemeye almışlar dedik.

Bu slide olayı düşük fps alanlarda daha da kötü oluyor. Özellikle 60 hz monitörde oynayıp düşük fps alanlar her yerde uçan priestler görüyor. Örnek şekil ben. Bunu arkadaşla denedik biz 144 hz monitörü olup 120 fps alan arkadaşta o priestler o kadar hızlı koşmuyor. Bu fps olayını 120 e sabitledikten sonra bu olaylar daha da çoğaldı. Şimdi gidin düzgün monitör sistem alın yazacak bi akıllı çıkacak mı bakalım?
    Last edited by GengaR_AreS; 08-09-2020 at 07:47 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Priestlerin light feet basmış gibi gitmelerinden bahsediyor arkadaş

Tabii birde koxp görüntüsü koşarken heal atıyor gibi görünmek var

Bu arada bu videodaki slidelar normal değil. Ya videoyu çeken arkadaşın internet bağlantısı zayıf ya da rakip illegal çünkü slideın bile bir derecesi var , o okçunun o şekilde slide ile 21 tane oku 2 saniyede atması normal değil. Bu videoyu bir de slide attığını iddaa eden çeksin öyle görelim , videolar normal değil.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    o görüntü bug ını kaldırmak oyundan coin silmiyor o yüzden kaldırılması dahi teklif edilemez

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    CZde heralde slayt atamayan bi ben kaldım, adama 2 skill vuruyorum 3. vuracakken adam sanki ışınlanıyor, buna bir çözüm bulunsun artık. Ya da kasıtlı olarak sürekli yapanlara cezalar verilsin.
    Sende sılayt(SLAYT) at o zaman

Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Sende sılayt(SLAYT) at o zaman
    Ben de atıyım diğerleri de atsın, herkes sılayt atan atana, sonra ne olacak oyunun hali?