Page 28 of 42 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 271 to 280 of 414
    Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Ordaki text hatalı 100/100 yapılı bir arkadaşımda bile kapalı durumda başka bir achievementtaki sayıyı çekiyor ama aktif olmuyor. Eğer aktif ise görsel gerekli benim karakterimde 8/100 gözüküyor
    benim bir karakterimde +15 str +15 dex var +15 mp +15 int -40 def achievesi var. Hell Fire Dragon Slayer idi ismi sanırım. 11.yıl etkinliği zamanında yapılabilen bir achieve idi. karakteri pazardan ringte almıştım hiç de bu achievenin açık olduğunun farkında olmadan. şu an hiç kimse tarafından da yapılamıyor. karakteri kullanmasam da satmaya kıyamıyorum

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    benim bir karakterimde +15 str +15 dex var +15 mp +15 int -40 def achievesi var. Hell Fire Dragon Slayer idi ismi sanırım. 11.yıl etkinliği zamanında yapılabilen bir achieve idi. karakteri pazardan ringte almıştım hiç de bu achievenin açık olduğunun farkında olmadan. şu an hiç kimse tarafından da yapılamıyor. karakteri kullanmasam da satmaya kıyamıyorum
    Bir ara o achivement üzerinde bug olmuştu çok fazla kişide emc veya luferdeki skeleton görevini yapınca aktif oluyordu tüm açık olanlar achievementlar kapatıldı sizin karakterinizdeki achievement büyük ihtimal atlanmış veya ringde olduğundan işlem olmamış olabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kendini ifşalama bence duruyorsa tutup kapatırlar...

Canlı yayını takip edenler olduysa khenarth önümüzdeki hafta gelecek özellikleri testt sunucunda gösterdi

Gördüklerim,
    1- Altar'ın Sunağı ( Açık Arttırma Sistemi )

2- Yeni Eşya Arayüzü

3- Front Option
    Last edited by Death_Stroke; 10-01-2020 at 09:34 PM.

Senior Member
    Canlı yayını takip edenler olduysa khenarth önümüzdeki hafta gelecek özellikleri testt sunucunda gösterdi

Gördüklerim,

2- Yeni Eşya Arayüzü

3- Front Option
    bu yenı esya arayuzu ve front option ne işe yarıcak kı sımdı
    o kadar güzel seyden bunları secmekde ne bıleyım

1 ve 3 te yazılanları tam olarak açıklayabilir misiniz, ben yayının tamamını izleyemediğim için ne aktardığını bilmiyorum.

Quote Originally Posted by Drakensoul7 View Post
    1 ve 3 te yazılanları tam olarak açıklayabilir misiniz, ben yayının tamamını izleyemediğim için ne aktardığını bilmiyorum.
    1. Özellik detayları tam belli değil ancak oyun belirlediği eşyaları açık attırmaya çıkaracak oyuncular verdiği teklifler ile eşyaları almaya çalışacak
    3. Özellik ise oyundaki tüm yazıların boyutlarının büyütülmesi veya küçültülmesi vs

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus

Gördüklerim,

2- Yeni Eşya Arayüzü

3- Front Option
    Keşke bunlar yerine daha güzel olan yenilikler gelseydi ama buna da şükür.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    1. Özellik detayları tam belli değil ancak oyun belirlediği eşyaları açık attırmaya çıkaracak oyuncular verdiği teklifler ile eşyaları almaya çalışacak
    3. Özellik ise oyundaki tüm yazıların boyutlarının büyütülmesi veya küçültülmesi vs
    açık artırmada satılan itemler de sanıyorum ki oyuna yeni girecek itemler olacak. Khenarth'ın test sunucuda gösterdiği itemler de şunlar vardı

1) Secret Silver Earring +0 (11HP) normalde 10 Hp verir

2) Shio Tears +0 (35 Glacier Damage)

3) Jamadar anti bulunan İron Belt

böylelikle açık artırmayla beraber oyuna geliştirilmiş takılar, itemler girecek. şimdiden hepimize hayırlı olsun

açık artırmada satılan itemler de sanıyorum ki oyuna yeni girecek itemler olacak. Khenarth'ın test sunucuda gösterdiği itemler de şunlar vardı

1) Secret Silver Earring +0 (11HP) normalde 10 Hp verir

2) Shio Tears +0 (35 Glacier Damage)

3) Jamadar anti bulunan İron Belt

böylelikle açık artırmayla beraber oyuna geliştirilmiş takılar, itemler girecek. şimdiden hepimize hayırlı olsun
    Evet, ancak önemli olan o eşyalara + basılıp basılmayacağı çünkü + basılmazsa hiç bir işe yaramaz