Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 184
    Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Exclamation Dark Blessing ve Mage Attack Sc KALDIRILSIN ! ! !

Sanırım bu konuda herkez hem fikir.

Sadece cebe zarardan başka hiçbir işe yaramayan dark blessing tamamen oyunun dengesini bozmaktadır.Bu itemin ve mage attack scroll un bir an önce kaldırılması lazım.

Dark blessing ve mage attack sc kaldırılmasını talep ediyoruz bu 2 itemde hiç bir şekilde oyuncuya katkısı yoktur aksine zararı vardır

Dark blessing ve attack sc kaldırılsın pusa undy sc geri eklensin !

Konuya mage arkadaşlarında destek vereceğine inanıyorum dark blessing basmış bir melee ekibi 4 pt mage ekibinin kesmesinin imkanı yoktur yani bu demek oluyorki parası olan ölümsüz oluyor sizinde melee ekipler gibi düşündüğünüze inanıyorum ve bu konuda tüm mage ekiplerinin yorum yapmasını rica ediyorum.
    Last edited by __SaCReTeS__; 06-07-2021 at 03:38 PM.

Senior Member
    Hocam zararı varsa almazlar npc'den. Aldıklarına ve kullandıklarına göre kime zararı var anlayamadım.

Senior Member
    Her ikisininde oyunun dengesini bozduğunu akşam pklarını izlereyerek anlayabilirsiniz...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    "Class KO -> Warrior" başka bir şey demiyorum

Quote Originally Posted by __SaCReTeS__ View Post

Sadece cebe zarardan başka hiçbir işe yaramayan dark blessing tamamen oyunun dengesini bozmaktadır.Bu itemin ve mage attack scroll un bir an önce kaldırılması lazım.

Dark blessing ve mage attack sc kaldırılmasını talep ediyoruz bu 2 itemde hiç bir şekilde oyuncuya katkısı yoktur aksine zararı vardır.

Konuya mage arkadaşlarında destek vereceğine inanıyorum dark blessing basmış bir melee ekibi 4 pt mage ekibinin kesmesinin imkanı yoktur yani bu demek oluyorki parası olan ölümsüz oluyor sizinde melee ekipler gibi düşündüğünüze inanıyorum ve bu konuda tüm mage ekiplerinin yorum yapmasını rica ediyorum.
    o zaman şöyle yapalım rogueyi mageyi kuriani priesti kaldıralım oyundan sadece wariorlar olarak kendi aranızda pk atın tormentli parasitli mageye yere vurmasını biliyorsunuz 2 vuruşta mage kesmeyi biliyorsunuz magenin son olarak ekip avantajı kaldı onudamı kaldırsınlar boş yapmışın

edit:kimse size 4 party mageye saldırın demiyor ille saldırmak istiyorsan git sende 4 pt meleee kur

Senior Member
    Quote Originally Posted by RickyMartinx7 View Post
    o zaman şöyle yapalım rogueyi mageyi kuriani priesti kaldıralım oyundan sadece wariorlar olarak kendi aranızda pk atın tormentli parasitli mageye yere vurmasını biliyorsunuz 2 vuruşta mage kesmeyi biliyorsunuz magenin son olarak ekip avantajı kaldı onudamı kaldırsınlar boş yapmışın

edit:kimse size 4 party mageye saldırın demiyor ille saldırmak istiyorsan git sende 4 pt meleee kur
    Onu anlatamazsın. Anlamak istemiyorlar. 3-4 party mage ile geliyorlar diyor. 3-4 warrior party ile o 3-4 mage partynin altını üstüne getirebilirler halbuki. Bu kadar basit.

Senior Member
    normal attack scroll da kaldırılsın o zaman

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by __SaCReTeS__ View Post

Dark blessing ve mage attack sc kaldırılmasını talep ediyoruz bu 2 itemde hiç bir şekilde oyuncuya katkısı yoktur aksine zararı vardır.

Normalde forumda warriorların bir şeylerden şikayet ettiğini nadiren görmüşündür, genelde mageler çok şikayette bulunurlar. Ama burada konuyu açan arkadaşa destek veriyorum, sadece başlığı okuyup yorum yaparak arkadaşa tepki vermişsiniz. Ne yazdığını okusanız burada da sizi savunduğunu görebilirsiniz. 500 tanesi 15m'den satılan draki blessingi kullandığımızda magenin novaları düzgün hasar çıkaramıyor. Diyor ki party olarak bunu kullandığımızda 4 pt mage dalsa bile ölmüyoruz, kaldırılsın diyor.

Senior Member
    konu başlığı sayesinde pk yı bıraktık . gözünüz aydın . pahalı çünkü . çok pahalı. teşekkürler.

Selamlar arkadaşlar oyunun içeriği rekabet olduğundan ötürü neden kalksın