View Poll Results: Juraid Mountain Etkinliği

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Düzenleme getirilsin

23 88.46%
  • Düzenlemeye gerek yok

3 11.54%
Results 1 to 9 of 9

Juraid Mountain Etkinliği

Juraid Mountain Etkinliğine zaman zaman afk charlar zaman zaman oyunla alakası olmayan yan charlar veya itemsiz oynamayı bilmeyen tradesi kapalı charlar giriyor ve oyuna emek veren kişilerin hakkına giriyorlar bu konuda bir düzenleme yapılmasını istiyoruz...

Belli hp nin altında olan charlar veya def ve atağın altındaki karakterler girememesi gibi bir düzenleme yapılabilir her job a göre aynı bir düzenleme getirilsin artık...

Senior Member
    oyunu bozmaya calısmadığı sürece diğerleri girmeli. adamlar oyuna para yatırmak zorunda değil ve jr öyle adamların en sağlam gelir kaynağı

Junior Member
    Karsı tarafa tanımladıgın gibi bir adam gelse 32 diş gülersin.
    Ayrıca belki senin charda baskasına ezık gorunuyordur.
    100 tl lik char var
    1.000 tl
    10.000
    100.000 napacaz itemleri sayıp 20 binden asagı kurtarmaz mı dicez?

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Juraid Mountain etkinliğine sadece 15.000 veya 30.000 National Point (NP) sahip karakterler giriş yapabilmesi lazım. En mantıklı çözüm bu gözüküyor.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bir An Ben Yeni Konu Ne Zaman Açtım Dedim. Eskiden Çöp İçin Açıyorduk, Şimdi Kutu Ve AFK Çıplak Char'lar, Yani Hiç Bir Zaman Bitmez Kimse 2005 Yılında Değil.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    oyunu bozmaya calısmadığı sürece diğerleri girmeli. adamlar oyuna para yatırmak zorunda değil ve jr öyle adamların en sağlam gelir kaynağı
    Bu konuda hak veriyorum. Quest itemlerle girmesinde sakınca bulmuyorum. Ama afk veya r atak hos olmuyor. 2 3 pc ile girip biriyle oynayıp diğerleriyle oynamamak can sıkıyor. Afk kalanlar için ve duzeni bozanlar için oylama sunulabilir. Çoğunluk degil 7 evet ile ugurlamak lazım. Bunun haricinde yamuk bow ile varını yoğunu win için harcayanlar oluyor. Adam para yatırmak istemeyebilir.
    Afk konusuna takiliyorum ben. Özellikle sabah jr sine afk bırakıp işe gidenler oluyor. Black blacktir diyor giriyor adam. Video çekemediğim icin report edemiyorum. Afk nin affı olmaz. Ben 100 def için uğraşıyorum sw sc basıyorum.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    83 ve üzeri karakterler için farklı JR odaları düzenlemeleri gerekiyor. Ödülü de o karakterler için tatmin edici olmalı. Daha düşük seviyedekiler içinse biraz daha kolay kesilebilir mobların olduğu farklı odalar tasarlanmalı. JR'lerde genelde 1-2 oyuncu tüm partyi taşımak zorunda kalıyor. İtemsizler girmesin demiyorum ama onların standartlarına daha uygun odalar düzenlense kötü olmaz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Destan serverı için konuşuyorum.Şuanlık bugu düzeltsinler yeter.Kaç aydır boş yere jr kaybetmekten bıktık.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Bu oyuna en büyük kötülüğü yapan event 1+1dir. 1+1 geldikten sonra jrde afk charlar çoğaldı.