Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WeStandAlone
    Server
    KO -> Manes

Knight Online 2 Yeni Server Edana Midgard Videolu

Selam beyler facebookta gezinirken bi tane knight grubunda random bir video gördüm levonun gece olan yayınından alınmış bir klip levo kendine baya emin gibi söylemiş gerçekte olmayabilir bilemem sizede atayımda sizde yorumlarınızı belirtin konu kilit yerse youtubeden tartışırız artık
    Last edited by Khenarth; 01-11-2019 at 08:48 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yns08 View Post
    Selam beyler facebookta gezinirken bi tane knight grubunda random bir video gördüm levonun gece olan yayınından alınmış bir klip levo kendine baya emin gibi söylemiş gerçekte olmayabilir bilemem sizede atayımda sizde yorumlarınızı belirtin konu kilit yerse youtubeden tartışırız artık

https://youtu.be/hb-yIVOXj64
    Gereksiz bir video. Nerden biliyor kaynağı neresi de inanıyorsunuz. Sayaç süresi bitmeden her söylenene inanmayın. Belki de levoya çok sorulduğu için başından savmak adına söylediği birşey bilemezsin.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar bu oyun geri gitmez bunlar hurafe. Eski oyuncu olarak eskiye dönmek istemem.

Banned
    Quote Originally Posted by CRAANK View Post
    Arkadaşlar bu oyun geri gitmez bunlar hurafe. Eski oyuncu olarak eskiye dönmek istemem.
    Ben knight geçmişe baktığımda olmaz denen şeylerin gerçekleştiğini görüyorum hep Belki oyuncuları anlamıştır mgame ama bu sadece umut tabiki.

Ayrıca 1299 patch derken burdaki grafiklerden vazgeçilmez maneste yaptıkları gibi yapılır pustan belirli eşyalar kapatılır, level sınırlaması 70 olur tek map cz olur, krowaz bifrost ,felankor olmaz gibi.

Ne yapılıyorsa yapılsın ama şu pk bölünmesin cz canlanması için drop güncelemesi olabilir ama bifrost krowaz bunlar oyuna zarar vermekte koy mobları rastgele cz çıksın egolar gibi bowl aynı yerde çıkmadıktan sonra sıkıntı olmaz cz canlanır farm pk bir arada olur.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Tek konudan devam edelim lütfen. Herkes daha kolay takip edebilir.

Doktor bu ne Ana site geri sayım 5 gün