Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest

Exclamation Chaos ve Madene 70 Level Sınırı Getirilmeli

CZ ve Krowaza koyulan level sınırından sonra hileler bıçak gibi kesilmişti. Dikkat ettiğim kadarıyla şuan oyunda koxpla en büyük suistimal Madende ve Chaoslarda.

Bu iki bölge için level sınırı getirilmesi demek ban yiyen arkadaşların tekrar tekrar karakter kasmakla uğraşması demek. Premiumsuz bir karakterin 70 level olması çok kolay değil.

Köklü bir çözüm bulana kadar kısa vade için bu tarz bir güncellemeye gitmeniz dileğiyle...

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    CZ ve Krowaza koyulan level sınırından sonra hileler bıçak gibi kesilmişti. Dikkat ettiğim kadarıyla şuan oyunda koxpla en büyük suistimal Madende ve Chaoslarda.

Bu iki bölge için level sınırı getirilmesi demek ban yiyen arkadaşların tekrar tekrar karakter kasmakla uğraşması demek. Premiumsuz bir karakterin 70 level olması çok kolay değil.

Köklü bir çözüm bulana kadar kısa vade için bu tarz bir güncellemeye gitmeniz dileğiyle...
    maden mi ? maden mi kaldı? kazı 70 level oldu dediler hevesle dc pre aldık sonuç hüsran
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    jrde giden expi pazar+kaosta kurtarıyorduk kaos ızdırap oluyor, bdw de maradon atıyor.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    +70 dediğin gibi bir nebze engeller ama ardreamcılar mağdur olacak bu sefer de

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by Cee_bVtxEfS8 View Post
    Sadece Ardream oynayan çok az kişi kaldı ya herkes en kötü FT ve JR için yan tarafa bir karakter kasıyor. Maden ve Chaos için onları kullanırlar en azından köklü bir çözüm gelene kadar.

Senior Member
    koxperi daha kolay reportlamak ıcın içerideki ısımlerı görünür hale getirilse ve rankta görülmese ismi hem kaosun dengeısını bozmaz hemde yetkılıler kolay banlar ıspatlaması kolay olur geçenlerde bı tane cr konu açtım o adam 1 hafta banlanmadan oynamaya devam ettı şüphe bırakmadan reportlayabılsek güzel olur

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    tamamen katılıyorum hatta chaos 75 bile olabilir.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cee_bVtxEfS8 View Post
    70 ya da 30k np sınırı getirilebilir örneğin 30k npen varsa kaç lvl olursan ol girebilirsin ya da np önemli değil 70in üstündeysen girebilirsin şeklinde aklıma bu geldi eğer mümkünse tabii

madende 70 level altına item atmıyor zaten

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Anladığım kadar'ı ile bu chaos olayına herkez kendi açısından bakıyor ve genel olarak koxp'a suç atılıyor.Katılıyorum hemen hemen her girdiğim chaos'ta min 1 max 3 kişi k0xp oluyor fakat ben 20 chaos giriyorsam bunun 18 19 u mavi oluyor ve ne macro ne koxp . sadece elle oynuyorum. şimdi 70 lwl sınır getirilmesi benim gibi oynayan kişiler için çok saçma ? sen koxp'a sebep bulurken ben legal bi şekilde oynuyorum ama bana'da zararın oluyor bunu söylediğinde.Ve ben tek değilim sonuçta benim gibi hatta benden iyi oynayan çok adam gördüm LEGAL. Demek istediğim şu ki biraz chaos'un mantığını çözün nasıl oynanır hangi skil nerde atılmalı nere odaklanıl malı veya kime dalınıp kime dalınmayacağını çözün +70 veya +75 bir çözüm olmayacak,geldiği takdirde bu seferde macro diye ortalığa döküleceksiniz.